KOJI KOMBINEZON IZABRATI

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
Jesenas sam uzeo za drugara taj novi kombinezon , i opet ista prica kao i sa predhodnim modelom
posle nekoliko izlazaka na vodu poceo ja da pusta izmedju nogu , kad smo tu rupu okrpili , opet pusta
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Čovijek iz Beča,Memo,možda ga neko i zna,koristi taj kombinezon od kada se pojavio.Ja ga poručio baš na njegovu riječ.Vidjet ćemo kako će se meni pokazati.Uvijek je tu Orvisova garancija.
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
Ja sam zaboravio na kojim ti rekama pecas , za to ce ti biti dobar i pantalone su ti dobre za to sto tebi treba.
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Pantalone imam,Silver label,Orvis.I ništa im ne fali,nigdje ne propuštaju,sem na struku.Zbog toga i uzimam kombinezon.Za neke vode.

A ja pecam na rijekam koje ti nisi ni vidiio,jel tako?Tako da te sarkastične komentare sačuvaj za neke druge prilike.Bit će ih.
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
Sto se Ljutis odma, pa lepo si mi rekao da pecas na malim rekama .Ja sam ti samo rekao prijateljski da ne valja kombinezon jer sam kompetentan da ocenim zato sto pecam na velikoj reci u kojoj je pritisak na savove kombinezona mnogo veci nego na malim rekama na kojim ti pecas .
Uopste nije sarkastican komentar , a ti si bio ,vidio i zapalio  sa Drine jel tako?
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Tako je.Drina nije za mene.Dosadno.Ne konzumiram prateće detalje,interesuje me samo pecanje,a ono za mene poslije "malih rijeka" nije pecanje.Al da ne davimo ljude,što neko pametan davno reče;"svaka luda ima svoje veselje".Back to kombinezon.Iam povoljnu priliku da ga nabavim u Beču,ti,sale znaš i gdje sa nekim popustima i povraćajem njihovog PDV,pa što da je propustim.Jel tako?
 

ivants

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
313
Broj reagovanja
15
Lokacija
Trstenik
Odaj tajnu i ja ovih dana imam kombinaciju po Becu. Naravno ako mi cifra odgovara.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
rabbit je napisao(la):


Ima li ime???Internet adresa......Gene,jel samo FF radnja ili ...???Svaja mi pali sluzbeno za Wienu,pa ako se moze... ;)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
gagi je napisao(la):
Zvao sam Travara danas i narucio kombinezon valjda nism pogresio.A da jos jedno pitanje u vezi kombinezona,da li se neko susreto sa TERATEX kombinezonima proizvodjc je BHER prilicno jeftin (50eur)sa sve cizmama u celini,lepo izgleda krem boja fin materijal bar pod rukom.Interesujeme da li kondezuje?Prodavac mi tvrdi da je to disuci materijal slican GORATEX-u.Mozda i to nije lose kupiti sta mislite?
iako je tema već po malo zastarela ,pretpostavljam da je kombinezon odavno kupljen ,nađoh se da odgovorim zbog drugih potencijalnih kupaca pomenutog.
u vezi bher kombinezona ' moj drugar je kupio baš taj kombinezon i popustio mu je na spoju između čizama i pantalona posle drugog izlaska na vodu  ...ja jedino što mogu da preporučim je ono što sam sam isprobao tj što koristim a zadovoljan sam ..Vision Extreme Guiding (pantalone) sa neopran čarapom.  :tbumb:
 

Boris

Junior member
Učlanjen(a)
23.01.2009.
Poruke
21
Broj reagovanja
0
PONOVO
Kao početnik kakav kombinezon kupiti ,neopren ili breathable ?
Treba biti :
1. TRAJAN
2. UDOBAN
3. UNIVERZALAN KOLIKO MOŽE ZA SVE UVJETE TOKOM ČITAVE GODINE
Od onog što sam za sada našao da li je ok ovaj shimano za 160 eura ?????
E sad, on ima izmjenjive đonove, nešto kao na čičak, obične i za sedru - to mi se čini bezveze,
ali inače mi izgleda ok.
Da li je ok takva kombinacija sa čizmom ili uzeti neki sa čarapom pa kupiti cipele ( to mi se čini osjetno skuplje )???
DA LI KUPITI TAJ SHIMANO ILI IMA NEŠTO PAMETNIJE ZA CCA 150 EURA ????
 

Prilozi

  • 1 SHIMANO MAGIC FELT WADERS.JPG
    1 SHIMANO MAGIC FELT WADERS.JPG
    7,5 KB · Pregleda: 374

zivojin.span

Junior member
Učlanjen(a)
26.05.2009.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Halo momci. Tu sam.Nisam znao koji kombinezon izabrati. Sada znam da trebam neki savet.
Naime kupio sam komplet VISION-a. Koristio sam ga 7-8 puta u Maju i Junu ove godine.Do pre Dva dana je služio dobro. U Nedelju je propustila desna čarapa.U Ponedeljak sve u redu ,a u Utorak sam bio mokar do gole kože sa podsekotinama na oba kolena.
Ako neko zna kako se može i može li se uopšte popraviti gorotex, neka se oglasi.Pokušao sam da ga osušim i napunim vodom radi kontrole . Ništa se ne vidi.
"MOKAR"
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Naravno da može, samo NOVIM i nikako drugačije!!!!
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ako uglavnom pecas na malim pastrmskim rekama u srbiji,moj ti je savet da kupis cizme  :yeswink: za 2500 din imas da biras
 
Vrh Dno