Korpa za konac - STRIPING BASKET

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
324
Lokacija
Beograd
Jr ako budes radio odradi I meni za 200 djunti saljem ti kes ;)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
324
Lokacija
Beograd
Mada je ovo najbolja varijanta.
 

Prilozi

  • FB_IMG_1567742975422.jpg
    FB_IMG_1567742975422.jpg
    52,5 KB · Pregleda: 145

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
maric je napisao(la):
Jr ako budes radio odradi I meni za 200 djunti saljem ti kes ;)
Ja stampam kod mene na faksu gde radim, tj. odstampaju mi kolege. Tako da ne prodavam  :bleh:

Nego, došli smo do zaključka (moj pro team tester i ja  :hammer: ) da je ugao mali i nepraktičan. Pa sledi prilagodjavanje i nova stampa. Kad sve bude uklopljeno i istestirano, ko hoće da dobije fajl,  nek se javi.
 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
meni ovaj model što sam štampao ne radi posao. Dva dana sam bio na Tamišu sa obale pecao, trudio sam se da ga koristim, da uvežbam, ali džabana, nije za strimerisanje. Za bucova nikako, nema šanse da stripuješ brzo i stavljaš ga u holder. Za štuku možda i može, ali stalno moraš da gledaš, inače promašuješ.
Možda može da se nauči, ali teško. Jbga. mora ružna, gabaritna korpa...
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Meni je jako elegantno rešenje, koliko da mi se ne vuče  kanap  dok  hodam uz obalu uz jesenji  FF  :tbumb:

Mislim na klsičan oktobar dry fly klena npr. kedisima, godarima, osama itd..
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Zbog bistre vode a i male, potrebni su dalji zabačaji a ovde vidim rešenje za čičak i travuljinu kao sa početka klipa. Gubi se dragoceno vreme  prilikom  odmršavanja  kanapa pred početak  mraka kada je riba najaktivnija a svaki minut dragocen.

Hvala za ideje  :bye:
 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
Mafke Fly je napisao(la):
  Meni je jako elegantno rešenje, koliko da mi se ne vuče  kanap  dok  hodam uz obalu uz jesenji  FF  :tbumb:

Mislim na klsičan oktobar dry fly klena npr. kedisima, godarima, osama itd..

Sasvim moguće da će biti koristan za suvu muvu, ali za warm water strimerisanje mislim da nije rešenje, bar meni nije. Mora se gledati u holder da ga ne promašuješ, teško da može da se nauči bez gledanja. Bar ovaj model što sam ja odštampao. A i za brzo vođenje strimera nema šanse.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
beelack je napisao(la):
meni ovaj model što sam štampao ne radi posao. Dva dana sam bio na Tamišu sa obale pecao, trudio sam se da ga koristim, da uvežbam, ali džabana, nije za strimerisanje. Za bucova nikako, nema šanse da stripuješ brzo i stavljaš ga u holder. Za štuku možda i može, ali stalno moraš da gledaš, inače promašuješ.
Možda može da se nauči, ali teško. Jbga. mora ružna, gabaritna korpa...
Probaj plitku stonfo korpu sto moze na butinu da se montira...meni je to najbolja korpa za sada

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
beelack je napisao(la):
Sasvim moguće da će biti koristan za suvu muvu, ali za warm water strimerisanje mislim da nije rešenje, bar meni nije. Mora se gledati u holder da ga ne promašuješ, teško da može da se nauči bez gledanja. Bar ovaj model što sam ja odštampao. A i za brzo vođenje strimera nema šanse.

Upravo sa suvu mi dođe idealno rešenje i kada početkom jeseni priobalno rastinje počinje da se povlači pa do novembra- decembra.

Onaj tip sa klipa  me je oduševio spretnošću prilikom korišćenja e sad, verovatno treba prakse da se na osećaj bez gledanja pakuje

kanap.

Za strimere verujem da ti nije leglo, za suvu ću pokušati ali ideje nemam kome da se obratim za onaj komad plastike ovde u Jagodini i

da li kanap br. 2 neće ispadati pa da moram da naručujem za kanap #6 i #2  :doh:.
 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
Mafke Fly je napisao(la):
Upravo sa suvu mi dođe idealno rešenje i kada početkom jeseni priobalno rastinje počinje da se povlači pa do novembra- decembra.

Onaj tip sa klipa  me je oduševio spretnošću prilikom korišćenja e sad, verovatno treba prakse da se na osećaj bez gledanja pakuje

kanap.

Za strimere verujem da ti nije leglo, za suvu ću pokušati ali ideje nemam kome da se obratim za onaj komad plastike ovde u Jagodini i

da li kanap br. 2 neće ispadati pa da moram da naručujem za kanap #6 i #2  :doh:.

na kupujemprodajem ima ljudi nude 3D štampu, pošalješ im mailom 3d model mailom (skineš sa onog snimka) a oni ti pošalju holder. Za konac #2 poručiš model 1 sa najmanjim kanalom neće ispadati.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ovu korpu od ikea stoličice imam i ja. Iscimao sam se da je napravim za štukolov. Milanče je bio u pravu, mala je i nije baš najsrećnije rešenje.
Ta stonfo "tacna" koju Oholi pominje deluje kao dobro rešenje. Videću da odsečem 3 stranice da ostavim samo onu uz telo mislim da će tako biti upotrebljivija.
Ova štipaljka mi deluje kao nepraktično rešenje za strimerisanje ovako na slepo. Za suvu muvu je možda ok.
 
Vrh Dno