KOSTOLACKI DUNAVAC

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Evo u reality. Zaboravio sam da spomenem i Sugavicu koja je izmedju Dunava i Dunavca. Malo sam poskrabao po slikama gde je sta. Best regards
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Moram i da pitam Treba li detaljnije. Samo pratite link i videcete i komsinica sta radi. :)
http://worldmaps.web.infoseek.co.jp/serbia_guide.htm
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
VAZNO SAOPSTENJE, danas sam se cuo sa glavnim cuvarem na dunavcu i rekao mu o zainetersovanosti ljubitelja musicarenja o tom rukavcu. predlozio sam da naprave 1 aprila otvaranje sezone lova na stuku i da nas koliko nas ima sa mahacima odemo u goste. Bice i camaca i ostalog samo da se orgaizujemo i javimo pravovremeno. Pa ako moze 1 marta na pastrmku sto nebismo i 1 aprila na stuku. ima dovoljno vremena za dogovor tako neka ovo ostane za razmisljanje. a on ce da vidi sa upravnikom ali za te stvari kaze da su uvek otvorenih ruku. PROLETERI SVIH SEKTORA UJEDINITE SE.
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Digao sam ruku. :tbumb:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Fala Asadere :tbumb: ;)
Mislim da sam ukapirao kako treba da se vodi miš.

Djole ideja je do jaja  :tbumb:
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Ova tema me je navela da i ja prvi put napisem nesto na ovom forumu.
AKO JE IKO KRIV STO SAM POCEO DA SE BAVIM OVOM LUDOSCU :nurse: ONDA JE TO  KOSTOLACKI DUNAVAC
NAJ TOPLIJE PREPORUCUJEM DOLAZAK.



Ako planirate dolazak najavi te se
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
CELA prosla sezona u lovu BUCOVA musucarenjem ludilo.A sto se tice Stuke samo na vralicu .
Pocetnik sam sto se tice musicarena ali sam zagrizo muski.Bucova sam lovio oglavnom na raznorazne strimere
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
O druze Pozarevljanin dobro dosao na forum. Bas nam takav jedan treba. I vise naravno.  Znam za bucova kako je radio prosle godine ali stuka je stvarno manjkala. E sada tebi zadatak da se lepo predstavis sa sto vise kanala, zatoka i bara oko Pozarevca jer znam da ih je mnogo i prepuni su stuka a extra mesta ostaju uvek sacuvana samo za sebe i daljeko od ociju javnosti. Samo sam iz prica slusao i u novinama citao o stukama oko Pozarevca a te ne budi skrt na fotografijama i opisima takvih mesta. Jos jednom dobrodosao.  :tbumb:
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Hvala za dobro doslicu , sto se tice mog prestavljanja tek treba da se dokazem u ovoj disiplini.Dobro si cuo o barama i mestima koja okruzuju Pozarevca , ali jasam do juce varalicario na svim tim terenima tako da nesto konkretno o musicarenju stuke nemogu da kazem ,da je ima IMAJE . I ja jedva cekam da se zavrsi lovostaj pa  da krenem na Stuku.Slika ima ali samo sa varalicama , pa nisamsguran da su za ovaj forum.


Inace moja opsesija je BUCOV.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Najbolje je da predsavis i opises terene, kakvi su uslovi, prilazi, pogodnost za musicarenje, dubine, potreba za opremom (dubak, camac, dubine...) Nema veze sto si varalicario pa dosta ljudi rade i jedno i drugo ali na dobrom si putu da osetis pravi filling u ribolovu sa musicarenjem. Trpaj slike slobodno
 
Vrh Dno