KOSTOLACKI DUNAVAC

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Bravo za puštanje :tbumb:, štuke ove veličine mogu se kod nas smatrati solidnim pošto svi uzimaju gloce od 25cm (i manje).
 

Dzoni

Junior member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
7
Lokacija
Pozarevac
EVO DA SE UKLJUCIM SA PRICOM O POZAREVACKIM TERENIMA I RIBAMA         
       
1.STUKA
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ajde druze predstavi se jer na prvoj od tvojih slika sa stukom je moj odlican prijatelj Boske ribocuvar sa Morave I koga sam spominjao u postovima. Takodje sam i pohvalio rad ribocuvrske sluzbe iz Moarave I, makar ljudi koje licno poznajem, i njihov predan rad na zastiti i ocuvanju riba i voda  bi trebao da posluzi kao primer i drugima. Sigurno ima i drugih i boljih ali iz licnog iskustva i druzenja sa njima mogu samo reci hvale da iznesem. Ko ga vidi (Bosketa) i ekipu a planira nesto crno bolje nek si bezi lepo jer ne pomazu ni babe ni stricevi.  ;). Ako se vidjas sa Bosketom prenesi mu pozdrave s moje strane i prikljuci ga na forum. Taj ima mnogo sta da kaze. Nadam se da da ti je sada musicareje u prvom planu. Imas na delu foruma temu reke i dr. pa opisi prijateljima, slikovito i sa tekstom, Moravu, Mlavu i Krupaju, kao i okolne zatoke i bare. I posto znam i da ce kod vas da bude otvaranje, 1. Marta, sezone lova na pastrmku, ocekujemo neka obavestenja koja su dobrodosla. Gde ce se odrzati u vasem kraju, kada, i posle toga naravno iscrpan izvestaj. Sta da ti radim sam si se namestio. Salim se. Pozdrav i dobrodosao na musicarenje.org. Bistro :tbumb:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Pretpostavio sam, al otkud ih ima toliko to mene kopka :whistle:
Da nema tu neko radio aktivno postrojenje u blizini :D
 
Vrh Dno