Kosulja

krmpus

Newbie
Učlanjen(a)
14.02.2012.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zagreb
Malo gledo te kosuljice i moram reci da mi se par modela od simmsa jako svidja,al mi se cijena po shopovima ne svidja. Ima i sage krasnih,a i patagonia itd.. E sad daju se nac na ebayu za ok cijenu 50-60 usd,al onda mi na to puknu postarinu  masnu cca 40+usd. Jel zna ko gdje se moze proc jeftinije a da salju za Hrvatsku,ili jel ima tu u "komsiluku" netko ko trzi takvu robu ,ne nuzno navedenih marki,a da je ne cijeni ko zlato? Kosulja mi je prva na tapeti,al trebo bi jos nekih komada odjece.. Sad ce me neki optuzit da sam sminker i maneken,al nema veze. Previse sam dosada ulagao u stapove i role,a premalo u ugodnu i,ajmo rec,tehnicku odjecu koja te stiti od sunca ili kise,udobna je ,disuca a jos i dobro izgleda. Eto hocu se pocastit,i trazim savjet i sugestije..
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.412
Broj reagovanja
230
Lokacija
Beograd
Dobra odeca nema nikakve veze sa manekenstvom i sminkerisanjem vec zaista ima svoju svrhu i poentu. Gledao sam i ja podosta,jeftinije nego na e-bay-u nisam nasao... budi malo strpljiv, iskrsne s vremena na vreme nesto skroz ok a sa vrlo razumnom postarinom (do 10$). Naravno, navijam da ti se javi neko ko ima bolju ideju
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
krampus, moj savet gledaj EU trgovine...pogledaj: http://www.aos.cc/, https://mistpool.com/?language=sv, http://www.adh-fishing.com/, http://www.taimen.com/

Ova prva cesto ima fine popuste ako se prijavis a I rasprodaju. Vrlo brzi I korektni. Ako narucis iznad 100 EUR nema postnine, ako ispod onda je neki 9EUR postarina. Mistpool isto jako brzi I nema nikakve postarine nebitno koliko narucis....to vazi za sve nas iz EU. Ostale dve isto se da naci stogod povoljno. Ima jos nekih EU internetnih trgovina ali ove ja preporucujem. Prvo pogledaj na AOS.

Kvalitetne kosulje koje se prodaju pod raznim imenima za nas ribolovce stvarno u samom ribolovu nude vise nego samo neku elegantnost ili sminku...vise je tu naglasena udobnost, komocija...mnogo prakticne I ujedno lepe stvarcice...PREPORUCUJEM!
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Ja nisanim i video sam kod drugara Simmsovu majicu dugih rukava Solarflex ili tako nesto, disuca i stiti od uv zracenja, krece se oko 30-35 dolara na ebayu... Inace sam bio ljuti protivnik tzv manekenstva ali izaci suv iz vode posle celodnevnog pecanja je pravi uzitak...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Stvarno je tako, dok ne probas nisi elokventan da sudis ili pljujes...na kraju krajeva, pecanje je za mene poput neke svecanosti i valja biti koliko mogucnosti dopustaju lepo odeven a ujedno i da je sve funkcionalno i komotno....takva roba to stvarno i pruza.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
I ja jurim vec duze vreme 2 sulje I nikako da izleti nesto povoljno posto mi je iluzorno da platim kosulju 100e
 

dovla84

Senior member
Učlanjen(a)
06.06.2013.
Poruke
135
Broj reagovanja
0
Haris je napisao(la):
A moze li da se lovi bez kosulje  :(
Moze samo ako imas prirodnu zastitu. Ja tako najvise volim da lovim. Vrhunski je osecaj dok ti vetar prolazi kroz prirodne lokne. :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
axaxaxaxax..jos se namazes mascu I Bog da te vidi axaxaxax..ma naravno da Moze ali ima I svojih prednosti posto ja uvek izgorim kao magarac kad sam u majici..
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Ja ne mogu bez odeće jer uvek idem na celodnevno pecanje a jedina zaštita mi je kapa i adekvatni dugi rukavi...
 

Nikolavb96

Senior member
Učlanjen(a)
18.02.2014.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Da li moze neko da postavi sliku ili neki link gde ima da se vide te kosulje posto ja obozavam da ih nosim a nisam znao da postoje bas za pecanje? Hvala
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
http://www.taimen.com/en/rs/category/fishing-clothes/65/none/36
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Haris je napisao(la):
A moze li da se lovi bez kosulje  :(

Probao čovek u filmu "Reka uspomena" i jako pocrveneo... naročito u predelu dupeta  :yeswink:

Bez sve šale - ja već dugi niz godina ne izlazim iz košulje sa dugačkim rukavima... - više je razloga: kao prvo zaštita od sunca, komaraca, kopriva, kupina, trnja,... a u džepovima držim ono najdragocenije (novčanik, dozvolu, telefon...)
Imam neke Rapala košulje koje su ekstra kvalitetne a bile su značajno jeftinije od firmiranih.
 

Prilozi

  • fishing_shirt.image.-familyImage-Single-image.dash.jpeg
    fishing_shirt.image.-familyImage-Single-image.dash.jpeg
    18,4 KB · Pregleda: 206

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Zvali su ga Profesor Rapala :) videh onu tvoju kosulju prosli put nije losa  :bleh: :p :p :p
 
Vrh Dno