Kosulja

krmpus

Newbie
Učlanjen(a)
14.02.2012.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zagreb
Sta bilo da bilo ,ja narucio dve simmsove  guide kosulje. Moram reci da sam dobro prosao,kad pogledam malo cijene po shopovima. 2 komada sa postarinom me ispala 120 dolara..
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
maric je napisao(la):
I ja jurim vec duze vreme 2 sulje I nikako da izleti nesto povoljno posto mi je iluzorno da platim kosulju 100e

Ae Maricu ne lozi se na gluposti, evo ti bolja kosulja od svake Simms za pristojne pare kod nas. Cak je i tvoj broj... :D

http://www.kupujemprodajem.com/Kosulja-Bear-Grylls-15426232-oglas.htm?filter_id=26510
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Mitina košulja je fantazija ( ona koju sam gledao, ne znam koji je model ni proizvođač ). Tanka, mekana, prijatna...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mitina kosulja je pre svega prilicno jeftina i to joj je najveca prednost. Bila su dva modela Rapala, jedan ultra tanak i fenomenalan i jedan nesto grublji tretiran dodatno teflonom. Obe kosulje su vise nego dobre za pare koje su se nudile a najveca mana im je sto ih nema vise kod nas i brojevi za pigmeje :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Ne izgleda lose ali zadovoljicu se ipak Simmsom xaaxaxaxaxaax..kad je bal nek je oficirski a ispadne mi ista ta neka lova  :p :p :p
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
maric je napisao(la):
Ne izgleda lose ali zadovoljicu se ipak Simmsom xaaxaxaxaxaax..kad je bal nek je oficirski a ispadne mi ista ta neka lova  :p :p :p

Maricu ova kosulja je bolja od bilo koje Simms, rekoh ti to vec.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Ja sam odavno nabavio u Holandiji  vojne  kosulje 100% pamuk. Izuzetno su prijatne za nosenje s'obzirom da uvek nosim  duge rukave u ribolovu. Kao neki  armi sop secam se,cene su smesne pa ima  lepih i kvalitetnih  odevnih detalja od 2-4.5 e.

Pokusacu da kupim  nesto garderobe od savremenijih materijala,verovatno vrede tog novca  :-\  Kamuflaza i prijatan osecaj u garderobi su mi najbitniji u ribolovu. Nije zgoreg i da se lepo izgleda na vodi  ;)
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Ja ne pricam o klasičnim košuljama koje je moguće nositi u ribolov jer su takvog dezena ili imaju puno džepova...
Pričam o dišućim materijalima koji pružaju komfor da posle celodnevnog pecanja budeš suv, a još ako štiti od sunca još bolje...
Tu dodajem i veš i duge gaće...i jaknu, dišuću a nepromočivu... može bilo koji proizvođač samo da je suvo dupe  ;)
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
strashni je napisao(la):
Ja ne pricam o klasičnim košuljama koje je moguće nositi u ribolov jer su takvog dezena ili imaju puno džepova...
Pričam o dišućim materijalima koji pružaju komfor da posle celodnevnog pecanja budeš suv, a još ako štiti od sunca još bolje...
Tu dodajem i veš i duge gaće...i jaknu, dišuću a nepromočivu... može bilo koji proizvođač samo da je suvo dupe  ;)

  Pozdravljam  :tbumb: Na zalost nikako  nisam obracao paznju na ove vrlo bitne detalje vezane za garderobu a za boravak u prirodi.

Definitivno se treba cuvati,posebno ribolovci. Vremenom (dokazano je  ),prostata popusta i ''suvo dupe'' nema cenu  :nowink:

Jos kad bih  nasao katalog s'pristupacnijim cenama  za ves i duge  gace npr., a i adresu gde bi u Srbiji  moglo da se kupi,bio bih  neizmerno

zahvalan.  ::)
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
to jeste realan problem, i ja jurim na sto mesta, najčešće da neko ko ide preko ponese od nekog ko je to kupio u momentu kad je bilo povoljno a poznaje nekog od mojih drugara jer ja nemam nikog  :wacko:

samo tako uspevam da nešto uzmem a ne bude preskupo...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mafke Fly je napisao(la):
  Ja sam odavno nabavio u Holandiji  vojne  kosulje 100% pamuk. Izuzetno su prijatne za nosenje s'obzirom da uvek nosim  duge rukave u ribolovu. Kao neki  armi sop secam se,cene su smesne pa ima  lepih i kvalitetnih  odevnih detalja od 2-4.5 e.

Pokusacu da kupim  nesto garderobe od savremenijih materijala,verovatno vrede tog novca  :-\  Kamuflaza i prijatan osecaj u garderobi su mi najbitniji u ribolovu. Nije zgoreg i da se lepo izgleda na vodi  ;)

Mafke, nista gore od pamuka u bilo kom aktivnom sportu. Lov, ribolov, trcanje, planinarenje, biciklizam, setnja po prirodi (aktivna),... Sve to izricito iskljucuje pamuk a zahteva iskljucivo sinteticke materijale sa sposobnoscu za brzo susenje. Da se razumemo, ne znojis se ti manje u sintetici nego u pamuku i to je jedna od zabluda da se u "disucim" stvarima manje znojis. Vec se daleko brze i lakse susis. Pamuk i ostali prirodni materijali zadrzavaju vlagu a jedino je vuna delimicno upotrebljiva.
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.158
Broj reagovanja
150
Lokacija
Kruševac
Uloga aktivnog vesa je da pokupi vlagu sa koze i brzo je prosledivan.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Bojane, pa  zamisli sinteticke carape  :doh:,ja nosim pamucne strogo a i pamucne majce  mi prijaju i ne ''pale''mi telo kao sintetika.

Grilonske carape su korisne  npr. da drze toplotu kako planinari  tvrde. Sta znam bre,ja ne podnosim uz telo siteticke  materijale :hmmmm:

Dok sam se bavio biciklizmom nosio sam trikoe ,ali su bili jako skupi,sintetika ali mi nije smetalo nista. Jbg. kostali po 120 Svajcaraca  :doh:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mafke, nema sta da zamisljam, sinteticke carape su must have ako nosis patike. Inace ako hoces gomilu bakterija i nevidjen smrad nogu onda nosis pamuk :D

Cekaj jel ti mislis da dresovi fudbalera ili kosarkasa njima "pale telo"? Ta sintetika sada za biciklizam je istog kvaliteta a kosta 10-15e, opusti se i probaj. Nisu to kese vec porozna tkanja sa mikro rupicama, nevidjeno prijatno na telu. Ja sam pola"civilne" garderobe preveo na sintetiku, majce Under Armour, Quechua, Crivit,... Ma fenomenalna garderoba, naravno ima razlika izmedju skupljih i jeftinijih ali uvek se iskopa neki kompromis.
 
Vrh Dno