Kritike na rad moderatora

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Samo kratka opaska na spomenute stvari, ljude, događaje...
Budući da sam moderator i na još jednom sajtu, pa malo usporedbe, ovdje je liberalizam i te kako na visokom nivou, tolerancija, banovanja su rijetka, brisanja ima al kad se stvarno pretera...
Na ovom drugom za razliku od orga, ban je veoma čest, brisanja ima itekako i onaj tko pomisli na kritike moderatora, njihovih mišljenja i sl. susreće se sa:  ...jel ti uopće imaš pojma s kim imaš posla , pa ja sam MODERATOR.  
Tako da me (ne vezano što sam i ja moderator mislim da sam uvijek bio i samo kritičan, kako tu tako i dalje) moram priznati pomalu čude poneki gore spomenuti komentari o radu/neradu i sl. moderatora. Sama ta činjenica da se moderatori ovako otvoreno prozivaju govori o visokoj dozi demoktacije i liberalizma orga, stoga mislim da ste ipak malo preterali sa prozivkama moderatora i njihovih odluka.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
ja bi se umešao u raspravu a i ne bi ...evo veći treći put brišem napisani  tekst ... :D
 

forelle

Junior member
Učlanjen(a)
19.11.2006.
Poruke
95
Broj reagovanja
0
Hypuris je napisao(la):
brankoogi je napisao(la):
forelle je napisao(la):
Podrska novom rukovodstvu sajta da slobodno i dalje banuje ekstremizam, primitivizam, egocentrizam, narcisoizam, nekulturu, neurozu, psihozu, grebatore babuski, iznosenje neistina i druge stetne pojave...
Dođe mi da branim čoveka svim silama kad neko o njemu ovako nešto napiše!
Upravo tako Branko, nije lepo napadati coveka, koji ima 6500 postova iza sebe, pogotovu ako ne moze da se brani, a i nalazi se na ovom sajtu od njegovog osnivanja, i svojim postovima cini jedan bitan deo ovog foruma dok god se njegovi postovi nalaze na stranicama ovog foruma.

- a lepo sam vam vec objasnio da pricam uopsteno-nisam nikoga konkretno naveo… Samo sam podrzao moderatore da i ubuduce eliminisu negativne pojave… Bilo ko to bio…

Ako ste u mojim recima tu slucajno prepoznali nekog svog banovanog ljubimca, ne zameram vam nimalo sto ga zalite… Svako ima pravo da ima svog ljubimca… I da se druzi sa kim hoce. Ja biram pozitivne likove da se s njima druzim a to dobronamerno savetujem i vama…
@Hypuris
Mlogo ti lepa ona slika sa rasporenom potocarom!
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
forelle je napisao(la):
@Hypuris
Mlogo ti lepa ona slika sa rasporenom potocarom!

O Bože ...da li je moguće da neko tako nešto  fotografiše ?  :tumbdown:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Pa bolje i tad nego kad se isprži, tad skroz uzgubi boju...  :D

Mada je, iskreno, slika lepo aranžirane pržene pastrmke na tanjiru (kuvani krompirići, kriške limuna, peršun...) neoporedivo lepša.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Gogo je napisao(la):
Na ovom drugom za razliku od orga, ban je veoma čest, brisanja ima itekako i onaj tko pomisli na kritike moderatora, njihovih mišljenja i sl. susreće se sa:  ...jel ti uopće imaš pojma s kim imaš posla , pa ja sam MODERATOR.  

Na kom to forumu?
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
simpson H je napisao(la):
Gogo je napisao(la):
Na ovom drugom za razliku od orga, ban je veoma čest, brisanja ima itekako i onaj tko pomisli na kritike moderatora, njihovih mišljenja i sl. susreće se sa:  ...jel ti uopće imaš pojma s kim imaš posla , pa ja sam MODERATOR.  

Na kom to forumu?

Upravo sam banovao Simsona na 3 dana zbog neozbiljnosti.  :hammer:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Zamolio bih vas da banovanje Mixmastera ne pripisujete moderatorima i da prestanete sa napadima na njih. Oni nemaju veze sa tim jer je to odluka samo Laze i mene kao vlasnika sajta i foruma. Jednostavno, Mixmaster se ne uklapa u naše planove i vizije za dalji razvoj ove zajednice i smatramo da je i do sad a i nadalje bi samo donosio mnogo više štete nego koristi. I ne samo to, smatramo da njegovo prisustvo u bilo kom aspektu razvoja mušičarenja na ovim prostorima ima veoma negativan uticaj.
  Naša odluka je konačna i nikakva diskusija je neće promeniti. Nemam nameru da ikome objašnjavam svoje postupke, naročito ne ljudima koji staju u nečiju odbranu a da ga lično nimalo ne poznaju a nastupaju protiv ljudi koji su mu bili vrlo bliski i na svojoj koži osetili o kakvom se čoveku radi (malo me ova situacija podseća na protekli period, milioni su se kleli u Slobu...). Takođe, molim druge članove da ne staju ni u našu odbranu i ne zameraju se ostalima, mi se ne osećamo krivim i čvrsto stojimo iza naših postupaka.
 

 
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
JR,tebe to podseca Slobin period ,a mene ovo sad podseca na vreme pre Slobe...  :bleh:
Ode mix na Goli otok :(
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Moram priznati da sam ostao iznenađen ovim što se dogodilo u zadnjih nekoliko dana.Najradije bih voleo da se vrati atmosfera od pre  godinu i nešto dana,ali svestan sam da je to nemoguće.Žalosno je što se jedna interna priča preselila na forum,pa smo i mi,ostali članovi, bili zatrpavani poluinformacijama sa obe strane.Ko je hteo da čita čitao je,prepiska je dugo trajala te se iz nje izrodila čitava melodrama koja svoj vrhunac doživljava ovih dana.Žalosna je i ta naša nesvesna potreba da od uspele stvari kroz koju ljudi crpe energiju,znanja i iskustva,svedemo na besciljan put gde obavezno dolazi do trajnog sukoba mišljenja,apsolutnog okretanja jednih od drugih.Ne znam šta bih više napisao,forum svakako neće biti isti,ovi ljudi imaju neke druge prioritete,ja im želim sreću,vreme će pokazati svoje,kao i vazda što je bilo.
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
zvezdan je napisao(la):
Moram priznati da sam ostao iznenađen ovim što se dogodilo u zadnjih nekoliko dana.Najradije bih voleo da se vrati atmosfera od pre  godinu i nešto dana,ali svestan sam da je to nemoguće.Žalosno je što se jedna interna priča preselila na forum,pa smo i mi,ostali članovi, bili zatrpavani poluinformacijama sa obe strane.Ko je hteo da čita čitao je,prepiska je dugo trajala te se iz nje izrodila čitava melodrama koja svoj vrhunac doživljava ovih dana.Žalosna je i ta naša nesvesna potreba da od uspele stvari kroz koju ljudi crpe energiju,znanja i iskustva,svedemo na besciljan put gde obavezno dolazi do trajnog sukoba mišljenja,apsolutnog okretanja jednih od drugih.Ne znam šta bih više napisao,forum svakako neće biti isti,ovi ljudi imaju neke druge prioritete,ja im želim sreću,vreme će pokazati svoje,kao i vazda što je bilo.
Mudar,kao i uvek!!!  :tbumb:
 

AFC

Newbie
Učlanjen(a)
09.04.2008.
Poruke
8
Broj reagovanja
0
Pozdrav iz daleke Azije.
Cuo sam da je Mix banovan pa reko' da svratim i pozdravim promjene.
Jedini razlog mog povlacenja sa foruma je upravo banovani forumas. Zaista je bilo tesko citati njegova hvalisanja, provociranja i nipodastavanja drugih clanova i vidjeo sam da su skoro svi na svaki drugi post dobijali neku packu ili cinicne komentare od strane "Mr.Najboljeg". To nije dobro u svijetu zdrave komunikacije.
Sada, kada je vazduh cistiji, dolazicu redovnije. A nadam se da cu neke od vas i licno upoznati, jer se za par dana vracam u Srbiju i krecem na malu turneju po vodama Srbije i Bosne sa mojim pobratimom i saborcem (koji mi je i pokazao neodoljive cari musicarenja).

Et'...pisemo se.
 

tomasini

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
238
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
Smiješni su mi ovi koji zbog nekoga napuštaju stranicu. To su ego tripovi.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Gogo je napisao(la):
Samo kratka opaska na spomenute stvari, ljude, događaje...
Budući da sam moderator i na još jednom sajtu, pa malo usporedbe, ovdje je liberalizam i te kako na visokom nivou, tolerancija, banovanja su rijetka, brisanja ima al kad se stvarno pretera...
Na ovom drugom za razliku od orga, ban je veoma čest, brisanja ima itekako i onaj tko pomisli na kritike moderatora, njihovih mišljenja i sl. susreće se sa:  ...jel ti uopće imaš pojma s kim imaš posla , pa ja sam MODERATOR.   
Tako da me (ne vezano što sam i ja moderator mislim da sam uvijek bio i samo kritičan, kako tu tako i dalje) moram priznati pomalu čude poneki gore spomenuti komentari o radu/neradu i sl. moderatora. Sama ta činjenica da se moderatori ovako otvoreno prozivaju govori o visokoj dozi demoktacije i liberalizma orga, stoga mislim da ste ipak malo preterali sa prozivkama moderatora i njihovih odluka.

forelle je napisao(la):
Podrska novom rukovodstvu sajta da slobodno i dalje banuje ekstremizam, primitivizam, egocentrizam, narcisoizam, nekulturu, neurozu, psihozu, grebatore babuski, iznosenje neistina i druge stetne pojave...

Potpis na oba.
 

tomasini

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
238
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
simpson H je napisao(la):
Gogo je napisao(la):
Na ovom drugom za razliku od orga, ban je veoma čest, brisanja ima itekako i onaj tko pomisli na kritike moderatora, njihovih mišljenja i sl. susreće se sa:  ...jel ti uopće imaš pojma s kim imaš posla , pa ja sam MODERATOR.  

Na kom to forumu?

Upravo tako, ni ja nisam baš najbolje shvatio što je Gogo htio reći. Moderatori nisu bića sa druge planete, oni su jedni od nas.
 
Vrh Dno