Kup STARA PLANINA 2016

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Nema zvaničnog saopštenja do sutra...da skupimo dušu malo,sutra će Sale župa da mi pošalje rezultate a ja ću pokušati da postavim slike ,za sada samo jedan grupnjak....
 

Prilozi

  • IMG_1481.JPG
    IMG_1481.JPG
    356,8 KB · Pregleda: 224

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
I pobednici:
1.Stanislav Mankov
2.Martin Kolev
3.Vladimir Petrović
 

Prilozi

  • IMG_1478.JPG
    IMG_1478.JPG
    405,4 KB · Pregleda: 210

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Najveća ulovljena od strane Bugarina-Ljusi Dremalova imala 61,3cm,lično sam je ja merio ....
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Reći ću par rečenica,mada sam još uvek pod utiscima,pozitivnim naravno.Trudili smo se kao domaćini da se svi gosti osećaju kao kod kuće,kako naši tako i gosti iz Bugarske.Pošto je bilo malo ljudi na fly kastingu (iz poznatih nam razloga) Mankov je nama prisutnima održao kratku prezentaciju a onda smo se svi rastrčali po reci  na druženje i slobodno pecanje.U nedelju od ranog jutra išlo sve po planu,izvlačenje,pecanje -svi su se trudili maksimalno da opravdaju reprezentativni status iako je ovo takmičenje bilo revijalnog karaktera i gde je akcenat bio stavljen na druženju,promociji našeg kraja i početka neke priče-nadam se sa srećnim krajem.Reka u subotu blago zamućena u nedelju se izbistrila ali riba nije baš raspoložena za upoznavanje sa takmičarima.Manje-više sve je proteklo u najboljem redu.I sve bi bilo u redu da tokom dodele nagrada nisu javili mom,već sada mogu reći DOBROM  prijatelju i našem državnom prvaku za ovu godinu Vladi Markoviću da je preminula majka....ŠOK.....šta reći dalje...Vlado brate,drži se i još jednom primi moje najiskrenije sučešće!
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
...
 

Prilozi

  • izvlačenje.JPG
    izvlačenje.JPG
    348,2 KB · Pregleda: 190

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
...
 

Prilozi

  • Marković....JPG
    Marković....JPG
    486,3 KB · Pregleda: 184

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Obrukao sam se...Nisam se zahvalio svima koji su nam pomogli da organizujemo ovo takmičenje koje iako je revijalnog karaktera, ovo je prvo međunarodno takmičenje u mušičarenju organizovano kod nas,zahvalio bi si majstor Ivi koji koji je poklonio jednu svoju stegicu,Radetu iz ,,Time" za poklonjeni čekrk i kolegi po štapu Draganu Mančić-Manči slobodnom umetniku na slici sa motivima Stare planine, Braci dir. turističke organizacije Pirota,Igoru upravniku parka prirode,Bojku-vlasniku hotela na Vrelu, Joci Simonoviću,njegovom sinu Igoru,Blafu,dr.Coliću,našoj reprezentaciji,reprezentaciji Bugarske-posebno Stanislavu Mankovu mom velikom prijatelju(u svakom pogledu),Saletu Župi,Aleksandri.... svi gore pomenuti dali su  i dalje daju veliki doprinos promociji Stare planine i mog kraja...izvinio bi se svima koje nisam pomenuo , a bilo ih je...
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Zaista mi je zao sto nisam mogao da dodjem da se malo druzim sa svima vama.
Obaveze, daljina sprecile su nas.
Cestitam pobednicima i svim ucesnicima a za Vas kao domacine sigurno niko nema jednu losu rijec da kaze.
 
Vrh Dno