Kup STARA PLANINA 2016

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Hvala momci :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Od dolaska u subotu pa do ispracaja u nedelju sve je proslo vrhunski domacini su bili na nivou. Veoma mi je drago sto se na jos jednoj reci u srbiji vidi poboljsanje i pomak. Za domacine i organizatore sve pohvale.

U subotu posle kratke prezentacije podelili smo se po reci da treniramo, oholi i ja smo otisli na teren ispod takmicarske staze ilepo se nalovili taj dan, otprilike pola ispod mere pola preko mere.

Nedelja corak, ribu u meri do popodne nisam video, Mita i ja do samog kraja mrtva trka za poslednje mesto i na kraju me dobi na iskusto tek na poslednjem mestu sam upisao dve ribe i to me je koslalo. Jedno veliko iskustvo i dva dana odlicnog druzenja.

Reprezentacija bugarske na nivou, momci su prva liga svi do jednog pecaju odlicno, sve pohvale i za njih.

Jos jednom hvala svima na odlicnom druzenju i organizatorima i domacinima za organizaciju ovako lepog dogadjaja...


Sent from my iPad using Tapatalk
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Ovo treba ponavljati sto cesce

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
          Oholi reko sam ti ja , ali me nisi cuo koliko su ti krcala creva , :doh: ;) ide drugo poluvreme, sad kad smo se upoznali sledece druzenje bice jos bolje , samo vi dodjite i poovedite prijatelje nismo mi Pirocanci bas tolko stipse. :whistle:Hvala na lepim recima za stegicu , i pozdrav za celu reprezentaciju ,posebno Miti koji mi je poklonio odlicnu muvu , Saletu sudiji i naravno najlepsem sudiji Aleksandri.
:tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Hahahahh ja kad sam gladan nisam sav svoj :)
A pirocanci su stipse izgleda samo i vicevima :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Tihi83 je napisao(la):
...
Mita i ja do samog kraja mrtva trka za poslednje mesto i na kraju me dobi na iskusto tek na poslednjem mestu sam upisao dve ribe i to me je koslalo.
...
Sent from my iPad using Tapatalk

A bre pa ja sam posle podne bio prvi od svih takmičara pogledaj rezultate. Kakva crna trka za poslednje mesto  :bye:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
??? I ja sad gledam. Tihi je nesto permutovao. Oholom ne treba dati da jede jer bolje peca gladan :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Mito prvo kolo si cutao ko zaliven.... Tek posle si progovorio.... Ja pomislih nem si :)
Salu na stranu.... Riba se pecala na idiotskim mestima. Mikro lokacije gde postoji sekund drifta.... Dubina od 30cm

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Nisam ćutao, kukao sam na sav glas...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Mito do poslednjeg kruga sam ja bio 10 a ti 9 tek u poslednjem krugu si se izvukao sa 3 ribe, ja odlicno znam sta sam napisao... :)

A tek to sto ste me ostavili samog na milost i nemilos bugarima o tome cemo tek da pricamo... :)



Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Bitno je da je vama bilo lepo .E sad ko je osvojio koje mesto nije vazno ionako je bilo revijalnog karaktera .Ko je koliko znao pokazao je, bice bolje drugi put. Al ona krmacica od 63 cm :)
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Bravo Maricu, ko izgubi on prica vazno je ucestvovati... :)


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Vrh Dno