Kup STARA PLANINA 2016

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
1c947f078a343a1e43e3520c048c4fe1.jpg


Evo jos jedne iz sasine kolekcije... Ceo dan sam pecao skoro lezeci. Na kolenima sam hodao uglavnom. Zavlacio sam se u travu pa samo glava i stap da vire... Riba je takva da taj pristup mnogo olaksava lov.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
A brate sve je to normalno. Poraz i pobeda dve razlicite strane medalje. Neko vise nauci u porazu nego u pobedi. A i Mankov je zajeban lik. EEFA instruktor i takmicar. A i poznaje reku bolje odgovornost svih vas zajedno 2 puta.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Oholi dobro je da ti dupe nije virilo mogao si prvenca da primis  :hammer: :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Ko o cemu ti o muskom dupetu... Sreca te si uvek daleko iza mene [emoji14]

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Sledece godine cu ti disati za vrat :) svaka cast na 3 mestu osvetlao si mi obraz. Jos da ne prdis toliko mogao bi biti pravi ribar :)
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Malopre mi se javio Mankov,sačekao par dana da se slegnu utisci ali kaže da mu je teško da shvati da se ono o čemu smo razgovarali kod mene kući pre mesec dana ostvarilo.Zahvaljuje se u svoje a i u ime svih takmičara iz Bugarske na iskazanom gostoprimstvu,druženju , nama organizatorima na pažnji koju smo im poklanjali tokom tih 2 dana koliko su bili ovde. Svi imaju želju da nam uzvrate gostoprimstvo i sledeće godine budemo njihovi gosti,tako da sledeće godine svi koji zarade status reprezentativca i imaju želju za ovakvom vrstom druženja neka se smatraju pozvanim u Bugarsku.Termin će biti naknadno određen.


PS:prcajte se po temama koje su namenjene tim aktivnostima
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Sale, jos sestru Crnu Goru na animiras i eto rotacije  :tbumb:
Mala Atanta..
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Hvala batice ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
PROTA71 je napisao(la):
Sale, jos sestru Crnu Goru na animiras i eto rotacije  :tbumb:
Mala Atanta..

Slaviša jeste da imam 100 kila i velika leđa al tolka baš i nisu ....  :'(
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Sale imamo mi vere u tebe :) mozes ti to :) ovo si odradio sa pola snage :)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Hvala svima na druženju, i naročito organizatorima na trudu. Divno vreme i divna voda. Nažalost rezultat loš...
Ne znam koliko se zna, ali Bugari su ozbiljni takmičari već zadnjih nekoliko godina. Mankovu je na Plivskom jezeru spala riba sa kojom bi bio svetski prvak, a pobedio je na JPK prošle godine (ekipno su bili drugi). Državno prvenstvo Bugarske ima 24 takmičara, a u II kolu državnog su uhvaćene 484 ribe!!! Ipak mislim da su imali i puno sreće u rasporedu... Mankov je krenuo iz A1 na kome ja nisam ni pecao, a krenuo sam iz mesta na kome su pisane 3 nule od 4 takmičara...
Ja sam prepodne pisao duplu nulu... Jednostavno je prvo mesto bilo prazno (ulovih 2 ispod 20cm), a na drugom je bugarin već uhvatio 3 pre mene pa sam opet ulovio samo 4 komada ispod 20... Opet da dođem na ta mesta istom bih taktikom pecao, ne mislim da sam nešto loše odradio ili preskočio. Jednostavno bez šanse...
Poslepodne sam uspeo (iako sam obe rotacije pecao neposredno posle Mankova) da uhvatim prvo jednu divnu potočaru od 29cm, a u poslednjoj rotaciji mi proradi riba na suvu ispred mene tako da sam dodao još 3 ribe u meri (+ nekoliko sitnih). Sa te 4 sam u II kolu pobedio ali je to slaba uteha...
Biće bolje, za uspeh u ovom sportu je i sreća itekako neophodna!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Aj ja sad kad sam se slegao da se javim :)
Za domacine samo reci hvale. To je neki standard za njih da budu odlicni.
Prvi dan, tihi i ja smo otisli na trening u mini kanjon-boboviste.... Za par sati uhvatili smo sigurno ukupnp 40-50 riba. Od starta sam stavio nimfu sto je tihi pravio od iscetkane dlake macke... Odlicno lovila. Medjutim bio sam raspolozen za eksperimente pa sam upisao sve sto sam bacio. Cak i najsitnije nimfe sa 2.5mm tungstenom, njih sam ibpreko 1.5m spustao....ribe ih prosto obozavaju.
Prvi krug kasnim par minuta, ali prolazim na nizvodni deo mesta, jer uzvodno se najbolje peca na ovakvim vodama. Par zabacaja udarac....pa jos jedan....riba kupi nesto na povrsini, bacim joj suvu i masim.... Malo popizdeo ne odustajem. Sve vreme na kolenima ili sedeci sam uz obalu. Glumim indijanca ali zato ribu dobijam na 3-4m od sebe. Upisujem prvo jednu pa drugu kalifu....obe 29cm. Cujem najbolji sam za sad.... Drugi krug pecam na mestu gde je tihi bio. Znamo se pa prvo pecam mesto koje mi je rekao da nije previse pretresao... Tu nista ali sam zato ostatak sektora odmorio.... Udarci i sitna riba se nizu.... Iako mesto bez hladovine i skrovista ima bar sitne ribe. Sale mi meri dve oko 19cm.... Male su. Uspevam na jednoj kaskadi jednu u meri da dobijem ibjos jednu na samom kraju sektora.... Opet dve..... Prvi krug sam bio prvi u mom sektoru.... Svestan sam da imam leppe sanse da budem u vrhu. Mankov je opasan ribolovac.... Samo da ne zajebem.
Rucak....pojeo sam samo jedan sendvic...da se ne zajebem kao na gradcu :) sektor b1 obisao sam ga prvo, snimio jednu mernu ribu ubgranju... Alibopet sa nizvodne strane napadam... Riba slabije radi. Samo dve sitne vadim... Nailazim na mesto gde sam video ribu, sa obale prilazim, metar tipeta visi sa vrha stapa....opasan lom. Dve ribe su tu ne jedna. Ja sam prvo manju video. Umacem nimfu, krupnija riba sa dna brzo napada da pretekne manju.... Kacim je ima 24-5cm iskace dva puta i spada..... U tom trenutku sam totalno poludeo. Narednih 45min sam se u sebi molio kako bih se bar malo smirio. Pecam ali i sam sam svestan da to radim lose. Napokon se smirujem. Posle desetak min spada mi lepa riba ali u sledecem zabacaju hvatam jednu u meri.... I to je to. U igri sam i dalje :) psiha je opet kako treba. Poslednji krug dobijam mesto na kome je mita pre podne pecao, u prvim zabacajima dobijam jednu ubmeri na narkovicevu suvu kamenjarku koju mi je dao sat pre toga. Sad vec pecam rastereceno. Sale zupa kaze da po trenutnom stanju sam drugi, riba ili dve za prvo mesto mi fale. Udarci su relativno cesti ali samo sitnu ribu kacim.. Do kraja je ostalo tako... Iskreno zadovoljan sam svojim plasmanom. Mogao sam bolje, uz malo srece... Jer u svakom krugu sam imao po nekoliko riba ispod mere...jednu od 19.9cm :)
Sem kratkog pada celo takmicenje sam pecao dobro skoncentrisan...a i stap novi je pomogao da bolje detektujem ribu koja je mrljavo uzimala...

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
Rucak....pojeo sam samo jedan sendvic...da se ne zajebem kao na gradcu :)

Hoce li se ikada desiti ta neizvesnost i triler da u tvojim reportazama nemamo pojma sta si i dal si jeo :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno