Kvazi vesti iz sveta mušičarenja

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.402
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Cilj ove teme nije omalovažavanje niti vređanje bilo koga, već čisto zabava i razonoda... mesto za izmišljene priče eventualno začinjene trunkom ii dvema istine  :)

SIMMS na tenderu dobio ekskluzivno pravo za izradu kraljevog novog odela

Posle višemesečne debate i nekoliko oborenih tendera, rukovodstvo SIMMS-a konačno ima razloga za slavlje. Prva firma koja će kompletno opremiti jednog monarha decenijama je gradila svoj imidž prateći postojeće i istovremeno postavljajući nove trendove.

"Nismo ni sanjali da će se nastajanje jedne tako male monarhije u srcu Balkana toliko odraziti na živote svih nas!" - ne kriju oduševljenje u Montani i dodaju :"Već su nas kontaktirali prijatelji iz Royal Wullfa jer su lako prepoznali potencijal zajedničkog angažovanja u udovoljavanju aristokratskih potreba, ali smo zbog isključivosti poslodavca bili primorani da odbacimo njihov predlog..."

Podsetimo, naprsni nastanak kraljevstva grada Valjeva sa okolinom proizašao je iz nezadovoljstva pojedinca radom ribolovaćkih službi i društava. Naši reporteri su teškom mukom ipak uspeli da dođu do komentara iz prve ruke!

"Nisam mogao više to da trpim! Toliko forsiranje potočne pastrmke apsolutno je nedopustivo i protivprirodno!" - vidno potrešen ekskluzivno za naš list rekao je On i nastavio pokazujući posebno čuvan štap :"Ovim sam ih doveo u red! Pritom, drugo oružje sam spremio za prevrat, specijalno pripremljeno za tu diverziju, ali mi je početkom prošle sezone toliko dojadilo da sam ovim štapom, potpuno neadekvatno opremljen, prelomio i vratio lipljana u naše krajeve! Dosta je bilo jednoumlja, 21. vek je, aman! Vreme je za demokratiju i zato sam se proglasio za ultimativnog kralja!"

Na pitanje kako komentariše pojavu klena pred početak prošle sezone odgovorio je kratko posle tek nagoveštene stanke u mislima i dahu :"To su glasine pojedinaca i bolest mozga. Iz poverljivih izvora sam obavešten da čak ni oni nisu empirijski dokazali postojanje klena u tom trenutku."

Gotovo istog momenta se vratio u sadašnjost :"Ovo je veliki trenutak! Ne samo za naše društvo, već i za SIMMS. Svestan sam da bi ta firma bez ovog angažovanja bila u rangu nekog Redingtona, Loopa itd... što je nedopustivo. SIMMS je velika kuća, velika skoro koliko Ja! Nastojaću da, kada svoj domen proširim do Drine i preko, SIMMS bude uz mene! Još neko vreme ću tolerisati pojedince nedostojne SIMMS opreme, ali to neće trajati doveka!"- bio je kralj oštar za kraj.

"Da li to važi i za Cabelas?"- upitao je naš reporter.

"Ne izmišljajte, molim Vas! Šta Vam je to Cabelas!?" - odbrusio je On izvivši obrve kao Petitjeanovom magičnim spravom i nestao sa prvim snegom sanjajući novo odelo koje je u momentu dok ovo pišemo već stvarnost.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Hvala Vrana. Imas G3 na poklon od mene kad mi ovi odrade odelo ;)
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Odakle ovo??? Satira drama raspleta zaplet :D kralj je goooool :D :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Nije goooool to je u fudbalu već gooooo. Ali nije goooo nego Simms. Inače ovaj tekst je izašao u Politici pre 3 dana i objavio ga je moj dobri prijatelj novinar Branko Pešić kao omaž mom musicarenju i doprinosu u razvoju musicarenja u Valjevu medju mladjom populacijom i ja mu se ovom prilikom zahvaljujem kao i Vrani sto je objavio tekst.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Hahhahahh vrana bravo :)
Jebes mi sve ako nisi profesiju pogresio :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Alo coravi Jao Ming nije Vrana jbt. Pise ti lepo ko je nspisao i objavio.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Ja ne videh taj clanak. Sto se mene tice vrana je

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Pa jos me nisu preveli na kineski jbt. Ima vremena. Vidi na netu mozda ima Politika online. Videcu ja da nadjem i da slikam stranicu.
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.402
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Drago mi je ako vam je tekst zabavan, još draže što niko, koliko je meni poznato bar do sada, nije u tekstu video zle krvi i naopake namere, već čisto zezanje što i jeste slučaj. Pozivam sve koji su raspoloženi da nas svojom pričom nasmeju  :yeswink:
Živi bili!  :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Maricu aj ne zezaj.... Vrana lepo mu reci da si koristio pseudonim pomislice marica svasta [emoji14]

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.402
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
                                                                        Katalonija pretesna za srce Barselone

Jek prelaznog roka uvek donese po koje iznenađenje, ali određene turbulencije ni najupućeniji ne mogu da predvide. Andrés Iniesta i André Filipe Tavares Gomes, ubojiti dvojac veznog reda Barselone, odlučili su da napuste Camp Nou i karijere nastave u Doboju, BiH!
Kontroverze ovakve odluke mladog i ne tako mladog veziste rasplinjuju tumačenja koja ovih dana zasipaju sportske portale i naslovne strane sportskih časopisa. Ipak, u dosadašnjoj istoriji sporta analitičari nikada nisu bili dalje od istine.

"Svesni smo da smo mnoge šokirali, neke i uvredili, ali molimo za razumevanje u ovom teškom trenutku. Naša odluka je duboko lične prirode. Prošlo je godinu i po dana od završetka 35. Svetskog prvenstva a tuga je i dalje u srcu" - rekao je Iniesta.
"Mislite dve i po godine... I opet Nemačka. Nažalost, ni do finala niste mogli" - konstatovali smo na šta je Iniesta burno reagovao :"O čemu pričate!? O fudbalu!? Iskreno, zaboravili smo i da je bilo tog prvenstva. Jedno drugo Svetsko prvenstvo pamtimo razočarani iako je pehar završio u našim rukama! Fudbal jeste naše srce, ali duša nam je negde drugde!" - suza se okrunila niz lice Andrésa.
"Kako mislite negde drugde?"
"Fly-Fishing Championship 2015, B&H! Španija je osvojila zlato, ali bez nas dvojice! Nakon ozbiljnih razgovora, shvatili smo da ćemo duši naći mira samo tamo, u zemlji koja nam je dala zlato, ali rasparala dušu neudostojivši nas poziva. Doboj je jedino adekvatno mesto gde dušu možemo da zalečimo! Dovoljno je daleko od takmičarskih staza za Svetsko, a opet mesto koje je voljno da nas prigrli poput brižne majke i na svoje tri reke pruži utehu."
Muk na konferenciji za štampu prekinula je salva besmislenih pitanja iz koje se izdvojilo jedno :"Kolika je vrednost transfera?"
Vezisti su se kratko pogledali, Iniesta je klimnuo glavom a Gomes odgovorio :"Pregovori su bili teški, na kraju smo pristali da plaćamo 1800KM mesečno u šta su uključeni smeštaj, hrana i dnevne dozvole. Spremni smo da platimo do 250KM dnevno po čoveku vodiča, ali samo za vanredne odlaske na Ribnik, Plivu i Sanu. Ovim putem pozivam sve zainteresovane da se jave putem elektronske pošte na andres&[email protected]. Naglašavam, u ribolovu smo selektivniji od metar duge revirske potočare po niskom vodostaju u letnjim mesecima. Naši ulovi su uravnoteženi i u rasponu od kile, kile i po!"

Reagovanja navijača Barselone su mahom odraz razočaranja i negodovanja. Izdvajamo neke:
"Nek idu, ne trebaju nam!"
"Jebalo ih mahanje! Nek sad mašu nekom drugom!"
"Za sve su krivi Česi i njihovo nimfarenje!"
"Ako im je bosansko nimfarenje bitnije od nas koji smo ih godinama pratili i podržavali, onda nek idu. I nadam se da će se brzo uveriti da krejica nije izvorno bosanska muva, ali onda će biti kasno!"
"Imam informaciju da je u sve umešan Loop sa svojom Yellow Line konfekcijom. Verovatno i Hardy koji ni pošten čekrk ne ume da napravi"

Navijači dobojske Sloge ne kriju radost a i neka očekivanja, bojazni...:
"Mašala, nek su nam dobrodošli. Kad se zamore od tog mlaćenja prazne slame, mogli bi i malo loptati za nas!"
"A naopak smo narod! Evo, već im se navalio neki srbijanski šupak iz Beograda da ga, mož'te mislit', oni koji nisu još ni pristigli vode na Krivaju. Pa to je jedno govno kakvo ne pamtim!"
"Dobri su momci... vole da češu, al' ajd' sad. Polako, odučićemo ih toga i navuć' na naše, bosansko."
"Vodim ih na ćevape čim mi legne plata!"
"Bojim se pomora ribe, ipak je to Barselona, bolan!"

Ostaje da sačekamo epilog ovog događaja koji je u zasenak bacio najbitniju sporednu stvar na svetu. Prema poslednjim informacijama, Andrés i André su na putu za Doboj ostali zavejani u Maglaju, čekaju proleće.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Uf brate....tebi bas ladno hahhahahahha ubi te zima :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Ovo je prica o Milfarima iz Doboja. Daj neku o kinezima. Svetsko prvenstvo u branju pirinca 2017 godine
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Je li Vrana keve ti, jel si ti ovo prekucavao ili kopi-pejst???  :doh:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Pa moj tekst iz Politike copy paste a ovaj drugi sa sajta Mozzarta
 
Vrh Dno