Kvazi vesti iz sveta mušičarenja

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Hahahahahah druže, ti si definitivno pogriješio profesiju !  :) :tbumb: :

Ne znam šta da kažem, osim, svaka ti čast! Da svi mogu razumjeti sto posto ovu priču, bilo bi im još zanimljivije. Ali "kila, kila ipo" je pobjedilo

svakako. :hammer:
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.405
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
Uf brate....tebi bas ladno hahhahahahha ubi te zima :)
:D
maric je napisao(la):
Daj neku o kinezima. Svetsko prvenstvo u branju pirinca 2017 godine
Vođen moralom i profesionalnom etikom tako uvreženom u srpskom novinarstvu, dužan sam da ti ukažem da se naručivanje tekstova plaća  :hammer:

neca011 je napisao(la):
Je li Vrana keve ti, jel si ti ovo prekucavao ili kopi-pejst???  :doh:
:whistle:

KLENAROS je napisao(la):
Hahahahahah druže, ti si definitivno pogriješio profesiju !  :) :tbumb: :

Ne znam šta da kažem, osim, svaka ti čast! Da svi mogu razumjeti sto posto ovu priču, bilo bi im još zanimljivije. Ali "kila, kila ipo" je pobjedilo

svakako. :hammer:
Smeha nikad previše  :)
Živi bili!  :)
 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
181
Lokacija
Doboj, BiH
Sreća naša ptičice pa Klenaroš nije zasp'o, na vrijeme je skonto da je spav'o za volanom na putu za Doboj, inače bi nas baš bilo kila,kila i po u komadima u kanjonu. Bravo ptičice (Vrana) za tekst,  a što sam se ismijo, uvijek si nam dobrodošao. KILA, KILA I PO  :hammer: :hammer: :hammer:
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.405
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Nazdravlje!  :D
Ma, nije spavao, samo je malo odmarao oči  :hammer:
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.405
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
                                              Bahrein domaćin svetskog prvenstva u mušičarenju 2019. godine

Kraljevstvu Bahrein poverena je organizacija 39. Svetskog prvenstva u ribolovu veštačkom mušicom, odlučeno je u sedištu FIPS-Mouche-a prošle nedelje. Višednevnim većanjem delegati su jednoglasno odabrali Bahrein kao najadekvatnijeg domaćina. Zbog klimatskih uslova, prvenstvo će 2019. biti održano od 22. do 31. februara da bi se izbegle nesnosne vrućine. Pripreme za nastojeće prvenstvo  uveliko su u toku.
„Ponudili smo najbolje uslove i sasvim zasluženo dobili organizaciju takmičenja. Na centralnim trgovima Maname počelo je slavlje. Želim da ovom prilikom zahvalim Savezu na ukazanom poverenju i poželim dobrodošlicu svim reprezentacijama“ – rekao je delegat Bahreina Al Vas Hebah i dodao : „Tereni su gotovo spremni, radovi teku po planu, ostalo je da pustimo vodu iz akumulacija i poribimo. Zahvalio bih se našim prijateljima iz Srbije koji su nam posudili najbolje stručnjake za ukorićavanje reka. Mi smo napravili reku, oni su je ukoritili pored auto-puta, lepo se vidi iz autobusa. Bio je čovek sa mašinom koja ima onu ruku što kopa i rešili smo.“
„Imate li utisak da je činjenica da je, nakon povlačenja kandidature Norveške, Gruzije, Japana i Farskih ostrva,  Bahrein ostao jedini kandidat za organizaciju takmičenja ipak okrenula situaciju u vašu korist?“
„Jeste doprinela, ali nije presudila“ – rekao je Hebah.
„Kako tumačite odustajanje ostalih kandidata?“
„Nije teško dati sud o tome. Nakon izveštaja o našoj ponudi, alternative odustajanju nije bilo. Lično im želim puno uspeha u daljem radu i borbi za neko drugo prvenstvo. Mi smo svakako spremni da sa njima podelimo iskustva i pomognemo koliko možemo.“
„Bahrein nema niti jednog mušičara. Da li to vidite kao problem?“
„Napraviti salmonidne reke za nas nije problem, još manji problem su nam srećni i nasmejani vrhunski mušičari koji će braniti boje Bahreina. Znate, naša zemlja leži na milionima tona fosilnog goriva, šta Vaša zemlja ima?“ – podrugljivo je završio Hebah.
Na pitanje kako će i koju populaciju salmonida obezbediti za kup, odgovorio nam je slovački delegat, Mojne Kiška, kome je za to dodeljena supervizija: „Pored salmonida, pastrmke i lipljana, bodovaće se i skobalj u razmeri 1:4. Sva riba će biti ubačena ovih dana, što zbog mresta, što radi blagovremene aklimatizacije. Primerci će biti sakupljeni širom Evrope i SAD-a radi obezbeđivanja fer uslova za sve takmičare.“
Zadovoljstvo predstavnika Bahreina, iako očigledno, bilo je skromno spram zadovoljstva predstavnika ostalih nacionalnih saveza. Uspeli smo da pronađemo dva sagovornika koji su nam otkrili šta je iza kulisa. Pronašli smo ih u poluosvetljenom separeu zadimljene kantine.
„Niko ne želi da bude domaćin!“ – bacio je odmah karte na sto Pavlovljev Cuko, od majke Marije i oca Andreja, ul.Volgina 47/2, Kazanj, Ruska federacija, koji je hteo da ostane anoniman i dodao : „Pre par godina smo uvideli da domaćini prolaze gore nego što bi se očekivalo, jedini imaju fer suđenje jer su im sudije stranci. Ostalima domaće sudije upisuju sve i svašta, hteli to takmičari ili ne. Opuštena atmosfera pod sloganom „naši smo“, razumete!? Ogrebu se za koju mušicu ili kutiju i sve može!“
„... i onda imate situaciju da je domaćin sputan poštenim suđenjem! Kome treba hendikep domaćeg terena!?“ – ubacio se Poothrow Willson, 7477 Highway Park Ct, 48765 NC, SAD, koji je navukao fantomku i zamolio za diskreciju.
„Zar mušičarenje nije elitni vid jednog plemenitog sporta gde se prvenstveno ceni iskrenost, poštenje, kolegijalnost? Mušičari su džentlmeni, nisu to varaličari ili, daleko bilo, šarandžije, zar ne!?“
„Bez iakakve sumnje!“ – uglas su odgovorili. „ Svi mi mušičari smo džentlmeni i pomalo je drsko što nas, čak i u šali, poredite sa varaličarima. Šarandžije ne želim ni da komentarišem! Ovo je pošten svet koji nepravdu ne trpi, to nek svi znaju!“
Na našu konstataciju da se pominju promene određenih pravila koje će biti validne 2019. kratko su potvrdili naše pretpostavke i precizirali da će smeti da se peca samo fluorokarbon tipetima od 0,08 do 0,22mm, isključivo vodenim zabačajima. Strimeri će biti zabranjeni, a svaki mušičar moraće da pusti brkove.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Hahhaahha odakle ti inspiracija :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
A ko bude uhvacen da vara ili da je nekome ukro musicu bit ce mu odsjecena ruka ,, ko uhvati kameleona ili nekog drugog  gustera to se ne racuna neboduje ,,Od alkoholnih pica dozvoljena je samo  boza  i to u avionu  :)
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
A ko bude švrljao po haremu ima da mu odfikare muskost I I naprave duvan kesu  :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.297
Broj reagovanja
324
Lokacija
Beograd
Pero ima skobalja i u Gradcu znas ti to dobro ;) sta mislis sto ja spremam one Tommyeve glistone?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Moras da ga deknes na suvu da bi se zvao doktorom musicarenja ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
oholi je napisao(la):
Moras da ga deknes na suvu da bi se zvao doktorom musicarenja ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

Pa kad je to za kralja bio problem,samo reci koliki da bude i ima da bude .
ajde MARIĆU opravdaj moja očekivanja i veru u tebe
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
40+

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 
Vrh Dno