Lično saopštenje povodom primedbe na I kolo Moravica 2015

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Baki-Pa je napisao(la):
Daj bre Tihi, pa koliki je sektor? 3km?

Baki nije sektor 3km ali cela staza je bila sigurno preko 3km, drugo nije pravac pa da se moze vizuelno dozvati ili koriteci neartikulisane zvuke... Stvarno nije tako jednostavno. 

Stoji da nam taj deo nije poznat bar meni. Da li je sudija merac imao kontakt sa sektorskim sudijom do kraja tog kola a po konstatovanju nepravilnost! I to je jedina nedoumica koja postoji...

Ali posto je ceo postupak odradjen na vreme Mita je bar pecao to kolo, jer da je sektorski sudija bio pored njega prilikom konstatovanja neispravnog pribora u pola kola a na pribor je vec pecano i izvadjena riba Miti bi samo sledovao crvrni karton. I dalji splet dogadjaja je isti...
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Baki-Pa je napisao(la):
Za montiranje tog dodatka na sistem i vezanje cvorova treba manje od 30sek...


Ja ću ti javno popušiti ako to izvedeš za 30 sec a ako ne izvedeš onda ti meni. Jel može?

Moze u svako doba dana i noci...
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Baki-Pa je napisao(la):
Ček prvo da probam, možda i može.  ;)

Moze Baki, to ti mogu i dokazati u praksi prvom prilikom kad se vidimo, taj cvor redovno koristim u pecanju, samo kod mene nista ne viri... :)

a naravno nagradu nebih koristio mislim da si malo stari od mene pa iz postovanja bi to kompezovao 2-3piva. Pusenje je oko 500din to je tu negde...
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Znači odseče tipet, odseče parče najlona iz džepa i veže dva ispravna čvora......Sa Mitinom dioptrijom +2
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Baki-Pa je napisao(la):
Znači odseče tipet, odseče parče najlona iz džepa i veže dva ispravna čvora......Sa Mitinom dioptrijom +2

I sve to viseci na grani naglavacke jednom rukom dok je druga iza ledja, a u sred vecernjeg cuga kad riba na povrsini kupi kao luda da bi docarali pritisak takmicenja...  :D

Dobro Baki ako ti je do pusenja, ima kod mene na magistrali devojcice koje to rade jeftino pa cu te voditi...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Baki-Pa je napisao(la):
Ček prvo da probam, možda i može.  ;)
Sta da probas? Ron Dzeremi pozu ili vezivanje predveza :D

Izvini morao sam :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Videćemo.... Uostalom, to nije poenta. Poenta he da ste svi kolektivno zasrali, prvenstveno sudije. I taj sudija je dobio neku bednu kaznu, koliko se sećam. Jel tako?
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
I koliko se sećam, sudije merači su imali ovlašćenja kao sektorski sudija jer je bio manjak istih. I baš taj sudija je bio kandidat za polaganje sudijskog ispita.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Poenta treba da bude da se takva sranja vise ne dogadjaju.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Baki-Pa je napisao(la):
Videćemo.... Uostalom, to nije poenta. Poenta he da ste svi kolektivno zasrali, prvenstveno sudije. I taj sudija je dobio neku bednu kaznu, koliko se sećam. Jel tako?

Jeste, samo ne znam kakvu...

Sto smo zasrali svi kolektivno?

Mozda njih dvojca podjednako, ali mi ostali takmicari nismo nista zasrali pecali smo popravilima i postovali ista...
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Baki-Pa je napisao(la):
Pa ste na vreme pripremili nov pravilnik.  :whistle:

Pa ova greska nije nastala zbog neispravnog pravilnika kako ga vi nazivate!

Nego zbog nepostovanja pravilnika....
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Baki-Pa je napisao(la):
Pa ste na vreme pripremili nov pravilnik.  :whistle:
Koliko se batrgas i leleces ja sam to ocekivao od tebe. Ja se nazalost verovatno necu takmiciti ove god. Iskreno kratak sam sa kesom.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Ma si pricaju o neusaglasenosti, ali samo pricaju niko nista da uradi... Meni je dobar kakav god bio, bitno je da je vazeci...
 
Vrh Dno