Lipljen 62

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
sicco je napisao(la):
Ja sam osoba koja je javila Maricu cudan jelovnik lipljena (bar je za mene cudan) i zao mi je sto je diskusija otisla u ovom pravcu.
U prethodnim postovima vidim da me postovane kolege prozivaju iako me ne znaju, nikad sa mnom nisu ni poruku razmenili ali pisu cudne insinuacije o meni ali ovo je javni forum tako da svako moze da kaze svoje misljenje i ono sto mu padne na pamet bez obzira da li je to istina ili ne ali bitno je da se nesto pise tj.kucka po tastaturi ili ekranu pametnih telefona.
Maricu sam javio da je rojenje muva na Drini veoma lose vec duze vreme iako sam ocekivao da je u ovom mesecu trebalo da bude mnogo bolje a samim tim i ulov lipca bi bio bolji. Uvidom u sadrzaj zeludca ("kako vi kazete tranziranih, francuski obradjenih") lipljena primetio sam insekte koji su za mene cudni  tj. nisu mi cudne muve nego mi je cudno da su na meniju lipljena.
Podelio sam misljenje sa Maricem da je to rezultat verovatno toga sto nema dovoljno hrane ni na dnu a tako ni u ostalim slojevima vode pa on kupi u fazonu "kupi sta naidje" ali to se nazalost pretvorilo i u polemika da sam ja los covek i da Maric laze ali.....
Sad odoh da masem - sto bi rekao Zika Pavlovic "da vatam ribu"

Druze niko te ne proziva, pogotovo to nema veze poznaje li te ili ne. Samo je komentarisano cinjenicno stanje da su liplljani ubijeni. Tako ce biti na vecini musicarsih foruma jer dosta clanova ne voli ubijanje retkih riba sa jos redjih reka koje te ribe nastanjuju. Verujem da niko ne misli da si zbog toga los covek, rade ljudi i gore stvari pa nisu losi. A Maric ne laze vec ne govori istinu :hammer: sto se opet moze utvrditi citanjem ovog threada. E sad ne mislim da je imao losu nameru vec previse veruje ljudima i brljiv je brate :hammer:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Apropo buba, pretposlednji put sam iz očaja stavio onu crnu bubu, za koju je Marković postavio kako se pravi. Maznuo je lipac čim je dodirnula površinu vode. Toliko me je iznenadio da ni kontru nisam udario.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
@sicco, pardoniram se iz sve snage, ispada da ide preko tvojih ledja al stvarno nit jhe namera takva, nit postoji želja za istom.....Bojan je sve objasnio, sprdačimo se i u stvari pokušavamo mlađanog nam a plemenitog i lakovernog prijatelja da edukujemo u nekim stvarima...dobar je covek, al mnooooooooooooooooooooooooogo bre veruje rekla kazala stvarima i pričama od Kulina Bana..
Poenta bar što se mog mišljenja tiče ,a i napisana je u prethodnimm mojim postovima je da ima gde da dođe i koga da priupita za mnoge nedoumice oko FT-a, FC itd (profesor je u pitanju sa dugogodišnjim stažom recimo) a pritom je skroz opuštena atmosfera ostalih učesnika u debati mnoge i lično poznaje, al on neće..lepše mu je da sluša virtuelne poznanike i prijatelje(pitanje koliko su dobronamerni u svojim iskazima) ividiš, već bi znao šta se dešava i nebi postavljao ovakva pitanja bez rezona..to mu nije prvi put i plašim se da ne vidim kraja tim njegovim nestašlucima  :nowink:
Valjano je čeljade iz poštene kuće, al neće da uči ništa, sve bi bez motike...na gotovs!!! :doh:
Praštaj, nema zle namere...A rićMa već zna šta ga čeka....NEMA KREDITA!!!!
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
maric je napisao(la):
Jedno pitanje mozda je neko imao takav slucaj. Uhvati ortak lipca pre nedelju dve raspori ga da vidi sta jede ( nije kasapin nosi ponekad po jedan komad) i u stomaku nadje ni manje ni vise 5-6 pcela?? Nista drugo?Drina je u pitanju Ljubovijski Deo


mislim da je i tvoj kumnasao pikavac u lipljenu,a ja znam da jesam i to par puta nalazio pikavce u zeludcu,tako da me nist ne moze iznenaiti
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
pera je napisao(la):
mislim da je i tvoj kumnasao pikavac u lipljenu,a ja znam da jesam i to par puta nalazio pikavce u zeludcu,tako da me nist ne moze iznenaiti

Bravo Pero al da sam napisao to za pikavac to bi bila katastrofa srazmerna Nagasakiju bilo bi izmisljam, lazem itd.. pitao sam lepo sta mislite o tome i sta li moze da bude uzrok da kupi pcele? Da li nema dovoljno nimfi ili musica ili je ovaj neki blesav pa se zalepio bas za pcele..
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Pero sad ce da bude " Da nije taj lipljen slucajno imao i flasu viskija pored tog pikavca i te fore". Slusaj samo gejlije kad pocnu..
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
904
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Pikavci u zelucu... sasvim logicno da je pikavac plutao po vodi, kada je na njega sleteo neki sedz i alavi srebrni drinski kralj se odvazio da pojede i pikavac i insekta.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Ma jok Japanac sedz je pojeo pikavac a lipljen njega :) nema od vas nista forumskih musicara, sve go klinac :)
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
904
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Ne verujem bas da je sedz mogao da pojede pikavac, al ajde sad, ako tako kazes.

Vise me interesuje sta kaze ovaj tvoj drugar, kakvog su ukusa ti lipljeni, da li se na primer razlikuje ukus tog koji je u sebi imao smrdibubu (btw opaka zivuljka) od onog puritanca koji jede samo jednodnevke npr. ili od onog sto je krkao pcele?
 

sicco

Junior member
Učlanjen(a)
19.05.2009.
Poruke
62
Broj reagovanja
7
Evo Japanac odgovor iz prve odnosno druge ruke jer ja ih nisam jeo (ne volim bas recnu ribu) ali ovi sto su pojeli kazu da ovaj sto je jeo smrdibubu malo vonja, zaudara, tukne a ovaj pcelar mirise na vosak!!!!!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
13kom smrdibuba sam nasao u jednom lipcu.... selektivno je jeo samo njih... a imitacije sam pravio....mada ih nisam kvasio.... do proslog puta :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
sicco je napisao(la):
Evo Japanac odgovor iz prve odnosno druge ruke jer ja ih nisam jeo (ne volim bas recnu ribu) ali ovi sto su pojeli kazu da ovaj sto je jeo smrdibubu malo vonja, zaudara, tukne a ovaj pcelar mirise na vosak!!!!!

Pa sto ga zakla da ga ne pojedes pobogu Sicco, to bi mnogi razumeli, ovako...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Jok Pex stvarno guta smrdibube :) Simpsone ugledaj se na Sicu i od mesara postani covek daj te smudjeve da ja pojedem :) a i ustedeces na struji posto ti sanducar nece raditi :)
 
Vrh Dno