Lipljen 62

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Pex.nije sprdnja. Da si neki koljac znao bi to :)
Eto neke koristi od nas sto filetiramo ;)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
sicco je napisao(la):
Evo Japanac odgovor iz prve odnosno druge ruke jer ja ih nisam jeo (ne volim bas recnu ribu) ali ovi sto su pojeli kazu da ovaj sto je jeo smrdibubu malo vonja, zaudara, tukne a ovaj pcelar mirise na vosak!!!!!

SICCO GROBARE ne daj se provocirat  :hammer: :hammer:.pozdrav
 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
262
Broj reagovanja
35
oholi je napisao(la):
Pex.nije sprdnja. Da si neki koljac znao bi to :)
Eto neke koristi od nas sto filetiramo ;)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Do sada sam nekoliko puta probao razne varijante smrdibube ali nista.....mislim da ih ne jede u vreme kada lovimo ...mozda cak uvece ili rano ujutru....samo jednom i to ove godine sam video jednu ali bas malu na obali...pala mi na prsluk dok sam bezuspesno pokusavao da ugledam negde ribu koja se javlja.... :blush:

I ja filetiram ali ne stalno...samo kada u'vatim.... :hammer:
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
904
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Niko to ne bi ni priznao, ali ih je ricMa mudro nasankao.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Ma jok niko ni ne peca kamo li mesari, nemojte tako.. u sustini nije greh ni poneti ribu ni ne poneti.. indijanci su bili najaci uzmes koliko ti treba..verujem da ce lipljen opstati jer koliko vidim na ovom forumu ima mnogo indijanaca i jedan japanac :)
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
maric je napisao(la):
Ma jok niko ni ne peca kamo li mesari, nemojte tako.. u sustini nije greh ni poneti ribu ni ne poneti.. indijanci su bili najaci uzmes koliko ti treba..verujem da ce lipljen opstati jer koliko vidim na ovom forumu ima mnogo indijanaca i jedan japanac :)


Eto opet Ti....Indijanci su tralala..baš ti znaš šta su indijanci..Šta si ti, Ken Parker???Džudas???Uuuuu pre bi rekao Zagor Tenej  :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:
Indijanci su sad, danas jedna od najbogatiji nacionalnih skupina u USA i manimo se pričama o njima...
Nego druže Mariću (KREDIT to znaš već napamet  :nowink: )...u tvojim postovima nekako mi se nazire veeeeeeeeelika želja za ulovom lipljena na Drini, i čerečenje istog???
Jel to istina ili možda moje pogrešno usmereno razmišljanje, unapred zahvalan na brzom odgovoru  :bleh: :bleh:
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
Ako ga ulovi od 60cm dobrovoljno se javljam da ga raščerečim prepariram a meso da pojedem  :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
PROTA71 je napisao(la):
Eto opet Ti....Indijanci su tralala..baš ti znaš šta su indijanci..Šta si ti, Ken Parker???Džudas???Uuuuu pre bi rekao Zagor Tenej  :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:
Indijanci su sad, danas jedna od najbogatiji nacionalnih skupina u USA i manimo se pričama o njima...
Nego druže Mariću (KREDIT to znaš već napamet  :nowink: )...u tvojim postovima nekako mi se nazire veeeeeeeeelika želja za ulovom lipljena na Drini, i čerečenje istog???
Jel to istina ili možda moje pogrešno usmereno razmišljanje, unapred zahvalan na brzom odgovoru  :bleh: :bleh:

Proto ne citas bobro ja mislim da su Indijanci najaci likovi bili zato uporedjujuci nase indijance sa foruma mislim da predstoji svetla buducnost drinskom lipljenu. Iskreno da se ne lazemo u vecini slucajeva pustam ribu ( kad je ulovim mada zadnjih dva puta nisam imao lipljena na stapu ) a samo ponekad uzmem jednog da pojedem I to na licu mesta na rostiljce I cao. Znaci uzimam koliko mi treba u datom trenutku. ( Indijanska filozofija, Bik koji sedi, Ranjeni orao ( Mir jam :) , Ludi Konj itd )
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
silvio je napisao(la):
Ako ga ulovi od 60cm dobrovoljno se javljam da ga raščerečim prepariram a meso da pojedem  :hammer:

Silvio da odgovorim ako se ikada desi da zakacim takvu grdosiju I da ga izvucem ( obecao sam sebi onog dana kad sam video onog ogromnog sto sam drzao na stapu ) taj lipljen ce biti slikan I pusten nazad u Drinu.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
maric je napisao(la):
Proto ne citas bobro ja mislim da su Indijanci najaci likovi bili zato uporedjujuci nase indijance sa foruma mislim da predstoji svetla buducnost drinskom lipljenu. Iskreno da se ne lazemo u vecini slucajeva pustam ribu ( kad je ulovim mada zadnjih dva puta nisam imao lipljena na stapu ) a samo ponekad uzmem jednog da pojedem I to na licu mesta na rostiljce I cao. Znaci uzimam koliko mi treba u datom trenutku. ( Indijanska filozofija, Bik koji sedi, Ranjeni orao, Ludi Konj itd )

Previše si ti čitao umesto obavezne lektire knjige Karla Maja  :bleh: :bleh: :bleh:
Viđu, šta doživesmo sinoć Neba i moja malenkost.......čuće se, jer nema veze sa Lipljenom od 62cm....Ron marić Jeremmy  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Nije Karl Maj nego ozbiljna literature o Americkim indijancima napisana od strane eminentnog naucnika Indijanskog porekla ( sta vise poglavice ). Dacu ti da procitas , na engleskom je. Ima I par knjiga na srpskom pa se zabavljaj. I ne pise Karl maj nego Mir Jam jer je njen Ranjeni orao  axaxaxax ako si skontao :)
Cuo sam za Nebin I tvoj sinocni izlet , sve mi to vuce malo na gej varijante axaxaxaxax..al bitno je sta ste videli xaaxaxaxax..
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
maric je napisao(la):
Nije Karl Maj nego ozbiljna literature o Americkim indijancima napisana od strane eminentnog naucnika Indijanskog porekla ( sta vise poglavice ). Dacu ti da procitas , na engleskom je. Ima I par knjiga na srpskom pa se zabavljaj. I ne pise Karl maj nego Mir Jam jer je njen Ranjeni orao  axaxaxax ako si skontao :)
Cuo sam za Nebin I tvoj sinocni izlet , sve mi to vuce malo na gej varijante axaxaxaxax..al bitno je sta ste videli xaaxaxaxax..

Naravno strogo gej varijanta, jel desu dećlići tu su i glavići  :hammer: i trenutno najbogatija kolekcija Ft materijala u Srbiji i šire...i uskoro sve ide u prodaju  :bleh: :bleh: :bleh: samo za probranu klijentelu molim bez cimanja gej ili nakupaca/preprodavaca!!! Tako da tu tebi nema mesta...
 
Vrh Dno