Majka-kraljica

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
:hammer: :hammer: :hammer: :p :p :p :bleh: :bleh: :bleh:
 

Prilozi

  • 131115secretpolice.png
    131115secretpolice.png
    231,3 KB · Pregleda: 83

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Da ja platim prasetinu, pivo i rakiju, a da prota obuče crno-beli a rićma crveno-beli dres?
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Vidim i ja da je prasetina izduvala. Jedino Pera može da izvadi situaciju nekim gulašom ( koji mi je obećao ).
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Hvala na savetima momci. Imam stapove koji poklapaju skoro sve uslove. Obilazio sam Drinu odavno,varalicarcem ( polomio sam ff stap, a naleteo poziv za Drinu ). Iako ne volim velike  reke,Drina me je odusevila ,SILA.

Lipca nikad nisam lovio,a interesovalo me je 4-om da uzivam na 15 m. Volim  laksi pribor u ruci  :blush:

Nije pribor problem,poneo bih arsenal od #2 pa na gore  ;). Voleo bih  da obidjem Drinu i upoznam se sa  kolegama sa foruma. Boze zdravlja. Imam problem sa desnim stopalom koje ne mogu da kontrolisem u jacoj vodenoj struji ( leluja nekontrolisano ),tako da od ozbiljnog gazena NISTA. Druzenju bih posvetio taj dan,i fotografisanju. Tesko da se bez gazenja  na Drini moze uraditi nesto,bar mislim.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Mafke ja sam operisao zglob i petnu kost leve noge tako da sam takodje nestabilan i ne ulazim dublje od pojasa i veruj mi dovoljno je. Sto se tice #4 za Drinu jebem li ga moze ali je jebada. Nadji bar neku #5 cu. Iskreno ima dobrih terena oko ljubovije gde moze da se peca gazeci do bulje. Sto se tice ekipe samo se javi pa cemo se organizovati makar u halterima :)
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
maric je napisao(la):
Mafke ja sam operisao zglob i petnu kost leve noge tako da sam takodje nestabilan i ne ulazim dublje od pojasa i veruj mi dovoljno je. Sto se tice #4 za Drinu jebem li ga moze ali je jebada. Nadji bar neku #5 cu. Iskreno ima dobrih terena oko ljubovije gde moze da se peca gazeci do bulje. Sto se tice ekipe samo se javi pa cemo se organizovati makar u halterima :)


LJubovija se piše velikim slovom, i skupljaj pare za haltere....Srbija se umirit ne može, a ima usput i da se napases trave iz Drine, pošto će da je gaziš u salonkama  :D :D :D
A što se tiče lipljena, mali dodatak....."ŽIV ĆE BITI IZEDEN PRIMERAK KOJI BUDEŠ ULOVIO CILJANO NA GRADCU"!!! :hammer: :hammer: :hammer:

 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
maric je napisao(la):
Xaxaxaxaxa probao si znaci? Odlicno. E moj Proto pa gde da se plasim. Moze al pod jednim uslovom da idemo zajedno, da ne bude posle ovo ono. Znaci racuna se ona od 20cm pa nadalje


Samo se ti nakani, pa jednom u životu pređi sa reči na dela....A Baki nek ne brine, ako mu bude frka imambraću na sve strane, automatizovane stvari su u pitanju..

https://www.facebook.com/mesni.izazov/videos/228147184187624/
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Tooo bre  :drool:  Ako nema prasića, može i jagnje, jare ..... Nisam probirljiv što se tiče hrane, samo da nije neko bareno povrće, blitva i sl.
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Hebalo vas ime teme... sve me podseti na "srpsku ku...", ovaj "srpsku majku". :-X
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
Mafke Fly je napisao(la):
Druzenju bih posvetio taj dan,i fotografisanju. Tesko da se bez gazenja  na Drini moze uraditi nesto,bar mislim.

Mafke,javi se kad budes hteo da ides,organizovacemo vec nesto  :D

Mene ipak naslov teme podseca na Jelenu Rozgu,zena-majka-kraljica  :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Bravo Nebo jos da zapevas:" Od rakije nema bolje zene, po tri dana ona ljulja mene " :)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Nebo vrati se na pocetak teme, napisao sam isto sto i ti sada :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 
Vrh Dno