Majka-kraljica

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
jok njegov trud googlanja i moj paypal  :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
330
Lokacija
Beograd
Tacno tako :) Baki znaci u reviru nista. Ja hteo u martu da idem ali jbg lipac u zabrani.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
330
Lokacija
Beograd
Samo ne znam da li je I na Gradcu u zabrani, zao mi da Prota seta na minusu dres ..
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Prota je nudio prasetinu,  pivo i rakiju,  hlađeno u Gradcu.  Imaš dobre šanse ako ne limitira lipca na 30cm. Malo je neozbiljno ono što je izjavio javno ali to je njegova stvar. Cenim da je ozbiljan čovek i da će ispuniti obavezu.  U svakom slučaju,  računam da ću se ogrebati za malo prasetine. I pivo.  Ko će koje dresove nositi,  meni je svejedno.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
330
Lokacija
Beograd
Zelim da verujem da ga je poneo zar predizborne kampanje. Podsetio me na naseg Premijera pa sam se uplasio, mogo je obecao. Da ne ostane pljeska kod Cice samo od praseta :)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
No politics, only fishing, eating, drinking and fucking. Ovo poslednje je za one mlađe.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Pravo zboris Baki od Panceva grada, pazi sad cu da ga "kar..."mislim na marica, mladog petlica, gotivnog detlica...
Podizem ulog, posto vidim da je shvatio da ponovo sebi uskace u usta, uz malu moju ispravku-"nigde nisam uslovljavao nista sem ciljanog lova i ulova lipljena na Gradcu"!!! Ni datum, vreme, kolicine, dimenzije!!!???
Sad malo da pojacamo, od marta, ciljano, Drina, pastrmka....moze???
Sa moje strane ako momak ulovi, jagnje+5L domaceg crvenog vina od Hercegovine ljute...Ako neeeeee, ondaK je moj, necemo dres, stucne i kopacke...ocemo nesto lepse, prikladnije...."Lisca komplet sa halterima, grudnjakom, tangama i stiklom, korzo kroz Perucac, pored Revira...sve samnom pod ruku(Ja cu da budem u dresu Crvene Zvezde!!!Moze?????
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
330
Lokacija
Beograd
Znaci varka I moze :) nisi definisao da je fly pribor  :hammer: :hammer: :hammer:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Sto se mene tice, mozes i ronilacko odelo, peraja i masku...Sta je, prpa?
E moj maricu, skroz sam ozbiljan, kao sa onim lipljenom od 60+,70+,100+cm....
Ajmo, Lisca katalog ti je izasao 2016.prolece, taman tvoje boje, Simms-ove boje, slagace ti se uz prsluk...hehehe
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
330
Lokacija
Beograd
Xaxaxaxaxa probao si znaci? Odlicno. E moj Proto pa gde da se plasim. Moze al pod jednim uslovom da idemo zajedno, da ne bude posle ovo ono. Znaci racuna se ona od 20cm pa nadalje
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Ako ti je lakse, probao sam i uspesno skinuo preksinoc sa jedno gotivne crnke...ne kida se, ne cepa, bez obzira na moj agresivniji pristup temi...
A sto se tebe tice, mozes i sa ribnjaka mladj da probas uloviti....Lisca ti ne gine, na zalost, i budi srecan sto je Drina u pitanju, jer da je Lim, pomislili bi slucajni prolaznici da je dosla Andriana Lim-a na kasting hehehehehehe
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
330
Lokacija
Beograd
Xaxaxaxaxa al da furas Liscu dok pecam I da stojis 10 metara od mene  :D :D :hammer: :hammer: :p :p Slavisa oci moje dogovoreno, samo mi da dodjemo do Drine naci ce se vec neko da nosi komplet ( kad smo kod toga jeo sam jutros odlicnu komplet lepinju ).
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Ahaaaaaaaaa znaci panika, frka, prpa, op cvrc gevezen zajn...prevrces pricu, sta je, oznojio si se ispod miske, na poslu si, frka od koleginica ovih tvojih klot/frket...pogane misli ti se roje/ zamislas se ili njih sa tobom u novim kompleticima Sa korpicama i haltercicima...ajd izguglaj ti to malo bolje, probaj, i nemoj meni da oblacis ves, ja te stvari skidam sa lepih zena, lepo sam ti objasnio u prethodnom postu...mojne vrdas sada, znam da ti curi znoj duz ledja, zatrco si se, pa sad ne znas kako da stanes!!!
 
Vrh Dno