MAYFLY Imitacije majskih

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Ja sam dosta pecao sa ovakvim musicama. Po meni ovakva musica mnogo vernije prikazuje imitaciju jer kukica nije u vodi nego sa gornje
strane zajedno sa imitacijom krila zaokruzuje krila insekta...
  I ja imam iskustva da ribe vise spadaju ali je i vise napadaju, tako da dodje na isto...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hmmm ... ovu cu da pustim za probu pa ako ne budem zadovoljan sledi ziletiranje  ;)
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Problem kod suvih koje su radjene "naopako" je sto se vrlo cesto desava sa se okrecu i ne stoje kako treba pogotovo ako su radjene na udicama koje nisu namenski pravljena za tu priliku.
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Dobro zapazanje, nisam primetio ali verujem da si potpuno u pravu.
Pravilnim dodavanjem materijala, verovatno se moze postici da musica stoji pravilno na vodi...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma i meni se cini tako kako crni pise...zbog skepticnosti sam uvek odustajao od ideje da bi koristio takve muve ali bas cu da probam....
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
Treba probati. Ja se baš kao i Seb kanim da namotam koju za probu pa da vidim šta će biti...

ou41.jpg


9g1j.jpg
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Mnoge stvari su takve da ih moras sam probati na vise nacina da dodjes do pravog zakljucka. Ja cu onu moju da isprobavam pa cu da znam dal cu da je usavrsavam boljom udicom, nacinom vezanja ili cu je totalno bataliti. Nikako nije gubljenje vremena, lepo je da covek I pored tudjih iskustava I saveta sam proba....malo cu da skrenem sa teme, tako bese I sa onom tankom upredenicom.....neglede na neka misljenja kako je to totalna glupost u musicarenju ja sam dosao do odlicnih rezultata kako je bas takva stvar jako dobro dosla u nekim situacijama I imam je bas za te neke potrebe  ;) Tako I ovakav tip musica valja probati ako vec nisi....svaki savet je dobro dosao ali ti saveti ne treba da ti ruse zelju da nesto neprobas a hteo si.... probavanjem otkrivamo sta kako I kada.... malo sam skeptican glede ovakvih okrenutih imitacija ali dat cu im sansu jer zelim sam da se uverim u efikasnost takvih musica.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.119
Broj reagovanja
946
Vulgata:
 

Prilozi

  • P2191159.JPG
    P2191159.JPG
    297,8 KB · Pregleda: 222

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Silvio ima li Vulgata u tvojim krajevima??? Ja je davno ne videh nigde po Srbiji...
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.119
Broj reagovanja
946
Kod mene u Hercegovini ima i Danica i Vulgata i Zetana ...
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Mislim da je telo kupljeno tj smeo bih da se kladim.
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
Ja sam tela dobio od Silvia.

Sale be pa što se ne fališ sa ova tela.

Odlicno odrađena i vrlo izdržljiva.
 
Vrh Dno