MAYFLY Imitacije majskih

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.096
Broj reagovanja
911
Zavisi što je oholi htio da postigne ovom imitacijom Mafke, znači ja kako je vidim muha je prava samo što nema potreba da se emerging faza imitira sa v krilima kao kod spenta ili imaga, dovoljan je samo ovaj snopić zečije šape bez razdvajanja i to je to... jer stadij izvaljivanja preobrazbe odlično se imitira baš ovakvim čupavim muhama.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Ja nisam neki veliki poznavalac buba i njihoovog zivota, al znam sta mi treeba i kada. Silvio to sa v krilima je tacno. Ja ih najcesce radim od cdc pera, bilo je pokusaja sa jelenom, al vece muve upropaste predvez.... Dodao bih da v krila sa sapom, pogotovu belom nemaju mnogo smisla. A cupave muve su mi uvek bolje lovile od nalickanih jer ostavljaju izgled muve kojoj visi kosuljica. Tzv invalid muva jedna od onih koje su siguran i lak plen.

E sad tema jeste malo provokativna al vecina nas bi mogla da nauci nesto tu. Mafke podrzavam predlog samo da ucesnici paze na nacin kako kritikuju, da se neko ne naljuti. Ne zelim da medju nama ima tenzija

sent from my brick from the wall

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Dodao bih i to da vrlo cesto sam rascupam muvu. Nee cekam ribe da one to urade.

Neka neko otvori temu i za pocetak nek ubaci bilo koju moju muvu

sent from my brick from the wall

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Oholi,druze,malo korigovanje tela tvoje imitacije nije na odmet (mislim  na zadnji deo tela). Nista vise,odlican si  musicar i vezac i  respekt.

Nadam se da mi ne zameras. Jes da sam se uhvatio buba,ali  vezujem SVEE  :yeswink:.

Ponavljam se,nista zlonamerno! A muka mi je od neiskrenosti i poltronskih izjava ( ne vezano za tvoju imitacuju).

Tema bi bila vrlo dubiozna,tako da bolje ovako kolegijalno  ''uskacemo'' sa dobronamernim  komentarima,umesto laskanja.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Mafke mislis malo bi ga podebljao? Jer jedino mozda to sto bih muvi zamerio. Kosuljicu sam stavio dugu pa po potrebi na vodi mze da se skrati,al nema potrebe za tim.

Sto se mene tice svako moze da kritikuje moje muve. Valjalo bi samo sto detaljnije. Da se nesto nauci iz svega

sent from my brick from the wall

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
E da, ne zameram :))

sent from my brick from the wall

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Oholi,nemam namere da vredjam tvoj rad,malo zadebljanje tela  i podignut zadnji deo,to je sveee. :tbumb:

Ti si fer igrac i zznam da sve kapiras. E,sad da promovisem  moje imitacije je van svakog bontona.

Ako stignem,odradicu  nesto ''van buba'' :tbumb: IZVINI
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Ma Mafke bez brige. Kako mislis podignut zadnji kraj?

A muva ce na vodi upravo zbog cupavosti da izgleda deblja nego sto je.. mada nije zgoreg da bude masnija :)
A tebe bih molio za jedan sbs neke bubice za klena....treba mi mustra :)

sent from my brick from the wall

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Ma oprostite braco,ali Tasa -NASA je odradio SBS na NET-u,,svih poznatih  buba,pa bi se ja tu nasao u nezahvalnoj zbrci pojmova.

Ja vezujem  na  drugaciji nacin :yeswink:. Tasa je sablonirao SVE  kreacije,bilo bi u najmanju ruku bezobrazno njegove patente objavljivati bez 

njegovog  blagoslova. ::pITAJTE TASU  :whistle:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Mafke Fly je napisao(la):
Ja vezujem  na  drugaciji nacin :yeswink:.
sbs nece biti plagijat ako vezujes na drugaciji nacin , cak i da je ista tehnika i postupak niko nema patent na izradu musica niti ce se bilo ko razuman i normalan naljutiti . stvarno bi mogao da odradis jedan sbs . mozda cak i mene prevaris da predjem na policelon  ;)  :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
A ja narednih 97 godina ne smem da pridjem "NET-u", banovali me :)

sent from my brick from the wall

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Sasa ,ime moje,na temu ''bambula vs foam '' si jasno izlozio misljenje o foamskim imitacijama. Da te podsetim ? Imitacije  foama si poredio ''sa golom udicom ,naspraam bambule''.

Sta reci vise ? Izlozio si svoje misljenje,nema smisla praznosloviti ovde kada vec favorizujes bambulu :blush: !

Bice SBS-a,ako zamolite Tasica,sve je njegov sablon,zaista je kradja  raditi SBS njegovom metodom. Ne radimo isto ,asli jako slicno,i  ne usudjujem se zarad  vise kolega  odraditi SVE SBS-ove.

Nisam dostojan, evo vam ''tasanasa'',forumas i moj ucitelj,pa nek'' pljune'' znanje. Ne zelim neprijatnosti,iako TASA ne bi uzeo za zgoreg. On je zacetnik FT ''papucarenja'' pa nek  odluci sam !
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.096
Broj reagovanja
911
Znači oholi ovo što sam i ja naveo V krila kod emergera je najveća "mana" tvoje muhe ostalo je sve 100% dobro! Muhu će ako je na veličini 16 ili 14 uzimati lipljen pastrva klen ma sve  ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
krila nisu v....nismo se razumeli....nisu razdvajana.... slikao bih je odozdo sad al mi aparatura zakrcena :)
 
Vrh Dno