Mere, lovostaj i zabrane

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
250
Broj reagovanja
321
Lokacija
Ključ, BiH
sasats je napisao(la):
Samo strana okupacija ...drugo resenje nema za nas . Da zovemo nemce da im platimo i izvinemo sto smo ih oterali.

Jebo sve ako nisam odavno ramisljao o tutoru.... švaba od našeg gena čuda pravi....
 

srda83

Junior member
Učlanjen(a)
04.01.2013.
Poruke
57
Broj reagovanja
1
Svaka promjena kreće iznutra. Pa tako i promjena svijesti. Država ne može promijeniti svijest kaznama, može napraviti nešto ali taj efekat je kratkoročan. Država i sistem ne smiju biti opravdanje za naše postupke.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.179
Lokacija
Čačak
Drzava je upropastila tu svest. Svesno se degradiralo sve sto je valjalo u narodu.
Skola i ucitelji/ profesori
Postenje, empatija...

Drzava je ta koja je dozvolila da se iskrivljene vrednosti stave kao ispravne...
Drzava to moze i mora da ispravi.... Naravno.... Mora i narod da mucne glavom...

Ali, budimo realni... Nema nikakve sumnje da kad se sve sabere, globalno nam se crno pise... Svetski poredak trazi jednu krvavu revoluciju... Rat, zovite to kako hocete... Moramo se vratiti nekoliko koraka unazad.... Programerski receno vratiti se na predhodna ispravna podesavanja pa ponovo napred.... Gangrena je uzela maha i mora da se sece.... Gangrena je po mom vidjenju profit-kapitalizam-pohlepa...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
922
Broj reagovanja
87
Nije do države, do nas je, ne bira država vlast tj samu sebe, već mi. Dakle mi smo dozvolili da se kompletno sav šljam izdigne.

Pogan smo narod, nama smeta kad je neko obrazovan, nama smeta kad je neko uspešan, nama smeta sve i mi sve znamo, najviše znaju oni koji najmanje poseduju znanja i škole, dovoljno je reći da u našoj državici 49% ljudi nije zvanično završilo srednju školu, a kad se okrenem oko sebe jedan od troje je kupio i tu diplomu, većinu to ne sprečava da su veći doktori od doktora, veći ekonomisti od ekonomista...
Iz neznanja i straha od istog proizvodimo ljude koji su spremni na sve da bi zadovoljili svoje sujete u svakom aspektu života.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.179
Lokacija
Čačak
Tesko da mi biramo vlast... Tj... Biramo mi... Al ono sta oni rade I kako nas unazadjuju na to nemaju ni oni a ponajmanje mi bilo kakav uticaj.

Mada slazem se kad bj se narod slozio... Pametan.... Tesko da bi nam ista falilo... Ne bi niko mogao da nam bude kriv...


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Danas obnovih dozvolu i iznenadih se novim pravilnikom...
 

Prilozi

  • 20210304_115904.jpg
    20210304_115904.jpg
    270,2 KB · Pregleda: 48
  • 20210304_163003.jpg
    20210304_163003.jpg
    360 KB · Pregleda: 50

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
922
Broj reagovanja
87
Da nisu pogrešili za smuđa malo 😁
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.095
Broj reagovanja
897
Kod nas u bih odnosno federaciji proglasili lovostaja na lipljena od 01.11 fo 01.05.
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
моја примедба на састављача текста о забранама у РС-нпр. ту следује дозвољен сваки улов поточне мрене(још смислен и писмен текст не видох, код мене на подручју ибар у србији изнанеђења сваке године)
 
Vrh Dno