milan spiric

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
https://youtu.be/nGz-Euso-wk?t=154

Kako misliš da ti kupim nož sa ovakvim zajedima na oštrici?
 

milan impa knives

Junior member
Učlanjen(a)
13.03.2016.
Poruke
89
Broj reagovanja
0
IMPA UNIVERZALNI LOVAČKI NOŽ IMST54
Specifikacija:
Čelik- SiC-čelik; dužina/širina/debljina- 150/30/5mm; monokaljen na 60hrc-a; kvalitet obrade-visoki sjaj.
Drška- šljiva /bagrem.( šljiva ima uluogu i bolstera na neki način); kvalitet obrade -saten finish; bajc ( laneno ulje i lazurni lak).

2vd5xlh.jpg

v454l1.jpg

207s3rt.jpg

2mnhxzl.jpg
 

milan impa knives

Junior member
Učlanjen(a)
13.03.2016.
Poruke
89
Broj reagovanja
0
Evo , još jednog:
IMPA UNIVEZALNI LOVAČKI NOŽ IMST-42
Specifikacija:
Čelik-SiC; dužina/širina/debljina-150/30/5-3mm; kvalitet obrade-saten/visoki sjaj.
Drška - šljiva/bagren; saten finish; bajc - laneno ulje/ lazurni lak
nmj9d1.jpg

2i6p5le.jpg

53wz0z.jpg

2ezogtw.jpg

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Ovaj na zadnjem klipu je muški odrađen. Mala zamerka za lakirano drvo. Ovi noževi su ''radne mašine '', nisu baš fensi.

Neophodno je '' šminkanje '' proizvoda zbog  probirljivih kupaca i opake konkurencije samo. Nožekanja je za pokolenja  :tbumb:
 

milan impa knives

Junior member
Učlanjen(a)
13.03.2016.
Poruke
89
Broj reagovanja
0
Ja, prijatelju , ne volim da šminkam noževe.To šminkanje sam je mene koštalo 120 evra troškova.Kupio sam novu veliku brusalicu i malu.Ma boli glava.Sve perfektno.Da ih poljubiš  , a untra plastika i  pa su izgorele u roku od nekoliko meseci.A, posle toga sam kupio Iskrinu veliku brusalicu i malu brusalicu , koje su lepe na oko, ali nisu našminkane , a seku čelik debeo od 30mm kao od šale.Moji se hvataju za glavu šta sve radim s nijma.Ne osećajju materijal.Prolaze kroz čelik , kao kroz maslac.
Meni je bitno da noževi lepo izgledaju, da imaju lepu geometriju , da su udobni u ruci i da sa njima mogu da se rade teški i zahrevni radovi -bez bojazan od bilo čega.Surove testove prolaze dok ih ja stavim na prodaju.
A, oni koji šminkaju noževe, neka rade kako znanju i umeju, a teško kupcima njihovim.Meni je važno da su naši kupci zadovljni.To je za mene uspeh u poslu.
Na mojim noževima se vide tragovi kovanja ,što je dokaz kvaliteta.Kovani noževi su od 3-10 puta jači od ne kovanih-našminkanih.Da ne dužim više .
Hvala na mišljenju.Cenim to.
 

milan impa knives

Junior member
Učlanjen(a)
13.03.2016.
Poruke
89
Broj reagovanja
0
IMPA MESARSKI NOŽ- IMM-63
Specifikacija:
Čelik-Si-C; monokaljen na 60 Hrc-a; dužina/širina/ debljina- 150/37/5-2mm; kvalitet obrade- saten/visoki sjaj
Drška- šljiva/bagren; bajc laneno ulje/lazurni lak; kvalitet obrade- saten .
Nož je na prodaju.Može poslužiti i kao lovački.
2z6f7zs.jpg

11vk16o.jpg

5xn62r.jpg

fmlz6p.jpg
 
Vrh Dno