MISEVI

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Kiše padaju, reke rastu pa se i glodari češće nalaze u zoni hranjenja krupnijih rečnih predatora pa tako postanu i deo njihovoga jelovnika.

Evo, sveže navezan mišonja da se nađe još jedan u kolekciji. Ukupno sa ispravljenim repom ima 14cm. Još jednu varijantu (gurgler tipa) ču da uradim ali mnogo jednostavniju jer za ovo treba vremena i mnogo materijala.

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma bez tih brkova uopste ne pali ;) u njima je sva lovnost ove imitacije  :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hvala  :)

Kada ga ja radim uzme mi mnogo vremena...to mi je tek treći miš kojega sam radio od jelenje dlake.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Jeste zajebancija :),a tek što napravi đubre po kući!Mada ni oni bunkeri koji se šišaju ne prave ništa manji lom :smoke:Moja gospođa šizi kad me vidi za stegom!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hahaha moja meni ne šizi ali dala mi je ideju da jednu sobu preuredim za radnu sobu a ja jedva čeko' ;)
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
evo jedne imitacije misa posle nekoliko napada stuke :doh:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Ajde priznaj da si pravog navuko na udicu  :D  Odlican misonja  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Odlična  imitacija, baš mi se dopada. Ja sam do sada samo kalife lovio miševima a i nalovio se pošteno. Znam da su ovde pale i neke mladice na njega a od štuka samo manje, za sada.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
Luda riba ili je samo bila jako gladna.
IMG_1079.jpg

I ajd da ne probam imitaciju miša  ::) , mora da se proba bez obzira što su ribe kod nas manjih "gabarita".
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
koga detaljnije zanima ova tema, film o kome smo ranije govorili govori iskljucivo o tome, Once in a blue moon, skinuo sam ga pre oko mesec dana, prvo sto je kamera vrhunska, montaza, muzika, a drugo govori i sa naucne i prakticne strane o klopanju misica od strane salmonida  ;)
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Imam ovaj film i odlican je.Na njihovom sajtu se mogu naci dosta korisne stvari za ff. :tbumb:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
Moje prvo rojenje miseva  :D  Odavno im se spremam ali sam tek sad naso malo vremena. Nisam bas zadovoljan ali mozda su ok za prve radove. Svi su na #1 VMC carbon.

 
Vrh Dno