Mladica u sezoni 2011/12

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
toooooooooooooooo SEB! : ))))
bio sam fotograf, riba je bila prekrasna!

svaka cast!
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Dobar ulov Seb, jel bilo jos desavanja, jel se vec lagano zahuhtava lov na mladicu. spremam se da dodjem ciljno na nju.
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
To majstore!!!! Iz inata nego sta  :tbumb:  :tbumb:  :tbumb: 

Stvarno prelepa riba. Svaka cast!!!! Ko da sam je sam maznuo    :tbumb:

P.S. Samo da znas, nikad neces uhvatiti jednog tarpuna..... ;)  ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hvala svima!  :) Ulovio sam je u pola jedan popodne. Posle toga nije bilo nikakvih dešavanja jer mi je srce bilo puno i nije mi se više dalo loviti. Prije smo oko 11h videli jednu manju kako raubuje ali na drugoj strani reke na jednoj drugoj lokaciji. To je bila jedina koju smo i vidili aktivnu dok ova moja je bila verovatno negde pri dnu jer je nisam ulovio na viđeno nego na predviđeno i na dubini. Tu smo pre videli jednu lepu baš veliku kalifu pa sam se nadao ili tome ili ovome...mada ovome malo više  :lol:

@Nesp, ni ti nikad nečeš tunu na ff od 500kg  :bleh: :hammer: (tu teško mogu terati inat  :hammer:)
@Djole, lov na mladicu se je negde odavno zahuktao a negde se tek zahuktava jer se ne otvaraju sve vode na isti datum/vreme. Inače, koliko znam lovi se. Gde misliš doći loviti je?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hvala hvala :) nadam se da če mi se decembra kockice posložiti pa barem jednom izači na mladu ::) Prekrasna i močna riba. Šteta je to ubiti. Nadam se da če se im populacija povečati na ovoj vodi.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Jos razmisljam i raspitujem se, daj predlog a moze naravno i lorenco da se prikljuci za neku preporuku
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Čuo sam da se isplati iči na Savu Bohinjku, odlično je čuvana i ima dobar broj lepih mladica za loviti. Sama Bohinjka je vrlo pogodna za mušičarenje.Sama cela Sava bi opčenito mogla biti vrlo dobra. Kolpa se meni čini veoma zanimljivom iz više razloga ali nikako da odem tamo. Ljubljanica ima lepe velike mladice, tu bi mogli kontaktirati kolegu sa foruma "kurare" Janez A. Definitivno su velike ribe i kod Novog Mesta na Krki. Pošto nisam u nekim preteranim mogučnostima da često idem na vodu niti se ne raspitujem pa ni ne znam trenutno gde bi bilo najbolje. Lovim tamo gde mi se ukaže prilika.
 

sicco

Junior member
Učlanjen(a)
19.05.2009.
Poruke
62
Broj reagovanja
7
Bravo Seb. Odlicna riba a i foto.
 
Vrh Dno