Mnostvo pitanja od pocetnika...!

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
dovla84 je napisao(la):
Ali zasto rizikovati? U najboljem slucaju ce potrositi 1500din i dobiti ok kanap ali realnija je situacija da ce potrositi duplo ili vise. Bolje je odmah kupiti neki proveren jer  ih moze naci za prihvatljivu sumu. To je moje misljenje bazirano na licnom iskustvu.

Napomenucu da sam posedovao dva noname kanapa. U oba slucaja lose iskustvo. Prvi sam sam kupio a drugi dobio nov od prijatelja jer je presao na varalicarenje. Oba su nasla adekvatno mesto u kanti za smece.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Gde ima da se kupe provereni kanapi za prihvatljivu sumu? Ja ih stalno tražim ali nikako da pronađem.
 

dovla84

Senior member
Učlanjen(a)
06.06.2013.
Poruke
135
Broj reagovanja
0
Baki-Pa je napisao(la):
Gde ima da se kupe provereni kanapi za prihvatljivu sumu? Ja ih stalno tražim ali nikako da pronađem.
Nrp. Kupio sam Vision Cult #4 za 3500din na snizenju. Nije u pitanju vrhunski kanap ali je provereno ok a cena je (bar meni) prihvatljiva.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

 

dovla84

Senior member
Učlanjen(a)
06.06.2013.
Poruke
135
Broj reagovanja
0
Baki-Pa je napisao(la):
Ma ok, samo gde?
Pomenuti kanap je online narucen iz Slovenije. Stigao na kucnu adresu za 3 dana. Ako racunamo postarinu ukupna cena je bila nesto manje od 4200din (jer je cena zaoravo bila 3320). Kasnije sam isto online kupio sa sajta Vodomar za (cini mi se)4280 Vision Cult #5 za drugi stap.
Na slovenackom sajtu je imalo i povoljnijih ponuda(npr. vision nite). Takodje, mozete pratiti cene na amazonu jer se sa vremena na vreme pojave veoma dobre ponude. Na robu ovog tipa se ne naplacuje carina do vrednosti od 50e

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
89kobra je napisao(la):
Simpsone oni tvoji kinezi su odlicni, ja kupih smece od Falcona i cekam prvu priliku da ga zamenim.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Znam da su odlicni, kad sam uvozio imao sam 7 razlicitih uzoraka i opredelio se za jedan posle detaljne probe. Naravno ni kinezi nisu sisali vesla pa je obicno najboljeg kvaliteta i najskuplje, ali nije mi zao ni jednog trenutka. Samo je jedan bio skuplji ali je isti kanap u pitanju samo sto ima welded loop na krajevima. Nije mi bilo vredno 1.5$ razlike u ceni.
Jedini problem je sto ih je ostalo jos 5-6kom :D
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
dovla84 je napisao(la):
Ali zasto rizikovati? U najboljem slucaju ce potrositi 1500din i dobiti ok kanap ali realnija je situacija da ce potrositi duplo ili vise. Bolje je odmah kupiti neki proveren jer  ih moze naci za prihvatljivu sumu. To je moje misljenje bazirano na licnom iskustvu.

Napomenucu da sam posedovao dva noname kanapa. U oba slucaja lose iskustvo. Prvi sam sam kupio a drugi dobio nov od prijatelja jer je presao na varalicarenje. Oba su nasla adekvatno mesto u kanti za smece.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Druze, po mom iskustvu za 30e ne mozes da kupis nista bolji kanap od onog od 1500din. Sem da nije u pitanju neki polovnjak ili teeeeska rasprodaja.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Bfc ne uzimajte ni slucajno. Najgori kanap koji sam probao. Ispucao posle nepune sezone

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

dovla84

Senior member
Učlanjen(a)
06.06.2013.
Poruke
135
Broj reagovanja
0
simpson H je napisao(la):
Druze, po mom iskustvu za 30e ne mozes da kupis nista bolji kanap od onog od 1500din. Sem da nije u pitanju neki polovnjak ili teeeeska rasprodaja.
Da, slazem se, to je obicno tako na nasem trzistu. Ali ne vidim neki poseban razlog zasto bi se ogranicavali na nase trziste kada preko interneta uvek ima nekih popusta i rasprodaja. Svi koji dolaze na ovaj portal vec imaju pristup internetu, vecina zna Engleski ili zna nekog ko zna... Sve sto je potrebno je novac,malo vremena i znanja.
Moze se dosta ustedeti na taj nacin.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
simpson H je napisao(la):
Slabo trazis ima ih na 18km od tebe :D


Super, donesem bobinu, ti spremiš par kanapa u klasi 4-5 pa izaberemo nešto za Gradac i slične reke. Cena od 30-40€. Preko toga ništa.
 
Vrh Dno