Musicarenje bucova

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
vala moram i ja jedan dan da skoknem negde  gde ga ima...jes da je to oko 100km od mene ali uželeo sam se bucova... :yeswink:
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
i bre druze, pa sta ti je to, moji drugari i ja nigde ne mozemo da mrdnemo bez 120km, mozda neka klenovska voda ali pastrmska da vredi nema ispod 120-130km...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:D pa druže ceo život sam navikao da su mi vode pod nosom, gde god da sam živeo uvek je tako nekako ispalo pa i sada Bogu hvala...ali i to što kažeš nije to nešto strašno kada se ide kolima ionako je slovenija mala pa nam sve blizu  :D ali treba da se krene  :lol:

prvo moram da se raspitam gde šta i kako, gde dozvole, gde onda loviti i tako to  :blush:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
hahahah, znate onaj stari, vazi za cg i slo.... kad malo dalje zabacis u front ili back cast-u cinis carinski prekrsaj  :hammer:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Patroliranje...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RChzWyZ912M&feature=related[/youtube]
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Gledao sam ovaj video ranije.Bucov iz mirne vode sa dosta vegetacije mnogo pliva,i ovakvu situaciju često gledam kod mene kad se na jednom delu Dunava proširi trava,a i njega ima dosta.Pre dve godine sam nagazio jedno jato ovakvih riba na gurglera.Izleću iz trave kao štuka.
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Ja sam ovih dana posecivao jedan rukavac gde je potpuno mirna voda..znaci stajacica ko u kadi,voda pretopla..kedera ima bilion ali ima i bucova bas dosta,pogotovo sitnih.Medjutim jako se tesko dobija..bude situacija kad raubuje cesto ali ni da takne.Probao sam sve i svasta.
Ja sam po izlasku dobijao po jednog-dva sitnija i po neki promasaj na povrsini,a na strimera nekog dole i to..ma kakvi.Varalicari ni cvrk!Da odlepi covek kako se baca al na udicu jok.
Do duse ogranicen sam da masem samo na jednom mestu i to u slovo G(cirilicno) nekih 15m kanapa je u igri,ali bez obzira i tu gde mogu da bacam ima ga pun k,al jok..nece.
Nije rec o plasenju,nije toliko poplasen bilo je i situacija kad sam bio sam...
Ako neko hoce mogu da ga vodim da mu se bucov usere u zivot kao meni nekoliko puta  :D :D :D
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Tu gde ima mnogo kedera mušičarenj bucova zna da bude težak mazohizam.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
sale guitar je napisao(la):
... gde je potpuno mirna voda..znaci stajacica ko u kadi,voda pretopla..kedera ima bilion ali ima i bucova bas dosta,pogotovo sitnih...

Moja svakodnevnica. A i rezultati su mi slični, jedan-dva sitna po izlasku. Bude tu "kuvanja" iza strimera, plašenja strimera, zagledanja.
Bar se zabavljam svaki dan ispred kuće :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
ako ne mora da se gazi po vodi rado bih posao :)
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Ne mora brate kola su ti uz dupe,mozes sa haube da mases :)
Nije problem kad se razlepsa vreme,sad je tezak shit.I da moze samo jedan da musicari jer je prostor tako koncipiran,al nema veze ja cu da sedim pijem kafu,pusim cigaru i gledam kako te nerviraju bucovi :D
ps osim ako se nesto ne promeni pa pocne da jede (to bi bio lom)>>>...ja sam svega tri puta bio tamo i to po 2 sata
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
IPAK JA NE BIH NA HAUBU, ZNA SE ZA STA SLUZI HAUBA U PRIRODI....PREVISE SE TI SA SONETOM DRUZIS....DA SLUCAJNO NE BACAS ROZE STRIMERE BUCOVIMA :D

SALIM SE NARAVNO :)

OPET CAPS LOCK-NA POSLU SAM PA JE UKLJUCEN,A ZABORAVLJAM DA GA UGASIM
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
:D bRATE IMAM JA I SHIBER :D :D :D :D
Brate zajebavali smo celavog za pink boju,a on zveknu onu stuku divljakusu,a :yeswink:
Sala na stranu,gledam ovu budjavu kisu,strasno..taman se vreme bilo stabilizovalo,bucov lepo radio,a sad opet jovo nanovo + voda u opadanju...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
ma salim se ja za pink boju, pa meni je uv tan ice dub omiljen za klinka, a ljubicast je kad ga gledas :D a lovi bas lepo.....
 
Vrh Dno