Musicarenje bucova

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ne znam kakva je trenutno situacija tamo na  lokaciji posle surčina  ?  ::)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Bucov ne voli ženske boje..... to je samo za štuku  :tbumb:
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Šone je napisao(la):
Ne znam kakva je trenutno situacija tamo na  lokaciji posle surčina  ?  ::)
ne bih znao sad da ti kazem,ali mislim da je patka..ovo vreme drljavo..
moraju malo da se povezu lepi dani...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
PA OSI STO SU MANJE VISE SLICNE, OBE SU MI ZENSKE BOJE

Manje vise slicne nisu, a bolje da posetis oftamologa, ako ti treba preporuka javi se :D

Ljubicasto je ljubicasto a pink je roze :) a stuka je zenskog roda pa voli i zenske boje. Za razliku od nje (stuke), on (bucov) ne voli zenske boje se gej bucova :D. Doduse vec ti je Shone objasnio
 

tomcice

Junior member
Učlanjen(a)
13.07.2011.
Poruke
21
Broj reagovanja
0
dali mi možete pomoći koliko dugački konus (najlona) stavljate kod lova bolena...?
za strimere kolika veličina udice ...?
hvala unaprijed
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Predvez od monofila možeš da produžiš na 3-4 metra slobodno,bucov je oštrovida riba pa je bolje da je predvez duži.Strimeri u ovom periodu malo manji.
 

tomcice

Junior member
Učlanjen(a)
13.07.2011.
Poruke
21
Broj reagovanja
0
probao sam do 2.70 ko štap stavit sad ću napravit 4 met. hvala na savjetu
kad ga ulovim javim uhhh taj dril na takav pribor jedva čekam  :)
 

francuzic

Junior member
Učlanjen(a)
07.08.2013.
Poruke
24
Broj reagovanja
0
Nazalost nikad nisam musicario Bolena, no imao sam srece gledat Alpa kako lovi neki 15min, neznam dali sam ljepseg zabacaja i strimerovanja vidio u zivotu. Cinilo mi se lakim ribolovom, jer u tom kratkom vremenu covjek ulovio neki 5-6 komada.
Pa sam to rekao drugima prijateljima varalicari, no kad sam vidio njihoce oci skuzio sam da toliko ulova na +30°C u sred bijela dana nije nista nit LAKO niti NORMALNO.  To moze samo streamerovanje uz vrhunskog musicara  ;)
 

zonkerteam

Junior member
Učlanjen(a)
25.01.2009.
Poruke
76
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
E pa drage kolege imao sam raspravu sa jednim kolegom u vezi musicarenja bucova. A radi se o tome da jedan nas dobro poznati i medijski potkovan kolega kaze da MUSICARI bucova ali sa vaserkom, tako da smo usli u raspravu i nakraju se okrenuo i otisao jer me bilo blam da slusam lika punog sebe kako trabunja gluposti.
Pa da podsetim kolege da vaserka je klasicno varalicarenje ili blinkerisanje a mahac je mahac.
Hvala kolegama na vremenu dok su citali ako sam ih malo smorio
 

zonkerteam

Junior member
Učlanjen(a)
25.01.2009.
Poruke
76
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Kad sam vec kod mahaca ima li ko od kolega sa mahacem na bucova na Savi i Dunavu?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Lov vasericom nema veze sa "fly fishingom" jer mi svoje imitacije radjene tehnikom vezivanja  bacamo tezinom kanapa...znaci ne zbog vizuelne razlike nego zbog tehnicke. Ja sam lovio na Dunavu deceniju u nazad a kolega Zvezdan covek iz Kladova to radi redovno decenijama. Njegova iskustva su veoma bogata vezano na Dunavskog bucova. Ja sam ga veoma uspesno lovio ali moja iskustva su podosta drugacija od njegovih jer sam lovio na tipicno mutnom Dunavu dok je kod njega vec i bistriji.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Vaserka je vrtić,mušičarenje je doktorat!
 
Vrh Dno