Musicarenje bucova

zonkerteam

Junior member
Učlanjen(a)
25.01.2009.
Poruke
76
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Napisao juce moj favorit a nisam postavio fotkice pa se izvinjavam kolegama pa zato postavljam 2 favorita za leto pre i posle kise i za oblacno vreme
 

Prilozi

  • A0006264.JPG
    A0006264.JPG
    170,3 KB · Pregleda: 245

zonkerteam

Junior member
Učlanjen(a)
25.01.2009.
Poruke
76
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
I jedan Madler od farbane jelenske :doh:
 

Prilozi

  • A0006076.JPG
    A0006076.JPG
    194,9 KB · Pregleda: 235

zonkerteam

Junior member
Učlanjen(a)
25.01.2009.
Poruke
76
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Tomi moram da te razocaram ali za fly nikada nisam koristio popere ali za varalicarca jesam
:whistle:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Nema veza testiraću ja za obojicu  :hammer:
A boja strimera jel' imaš favorita?
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Milanče je napisao(la):
Izgleda da se penzionisao, nema ga ni u tragovima  :doh:
Ove godine nijedan strimer nisam vezao,malo sam izgubio volju za ribolovom,ovde je dosta jadna situacija,odnosno,svaka je sezona jadnija od prethodne.Ovog proleća je voda bila idealna pre mresta,mala,prilično bistra,ama nijednu ribu nisam video da je pojurila.Ali sam čuo hvalospeve lokalnih alasa kako su na bal ubijali jata bucova na tridesetak metara od obale.Opšte rasulo vlada na Dunavu,totalno sam razočaran odnosom prema vodi,nemam želje da izađem.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Iskreno Zvjezdane imam samo dvije lokacije gdje ga lovim.Sve ostalo je totalno uništeno.Postoji po neki omladinac ali jata su uništena!
Svugdje vlada bezakonje  :'(
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
zonkerteam je napisao(la):
Napisao juce moj favorit a nisam postavio fotkice pa se izvinjavam kolegama pa zato postavljam 2 favorita za leto pre i posle kise i za oblacno vreme
Koji ti je ovo crni materijal na repu? Izgleda kao neka sintetika...tipa vestacka kosa. pozdrav
 

zonkerteam

Junior member
Učlanjen(a)
25.01.2009.
Poruke
76
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Tomi ako mislis na fly popere nemogu ti nista recijer nikada nisam bacao popere za fly tako da i boja me malo zbunjuje
 

zonkerteam

Junior member
Učlanjen(a)
25.01.2009.
Poruke
76
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
I ja imam 3 lokacije koje krijem ko zmija noge ali kako su krenuli sa mrezama pored obale kod mene na dunavu cisto sumljam da cu imati nesto jer ovi osakatise sa mrezama
 

zonkerteam

Junior member
Učlanjen(a)
25.01.2009.
Poruke
76
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Neco ako mislis na zadnju fotku na madlera od sintetike je samo ovaj zeleni kristal fles. Znaci sve je farbano u crno i kozija i jelenska
 

zonkerteam

Junior member
Učlanjen(a)
25.01.2009.
Poruke
76
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Neco izbegavam vestacke materijale, od vestackog materijala koristim veoma malu kolicinu svetlucavih SLJOKICA jer po mom iskustvu sa mogo svetlucavog dobijam kontra efekat. Sa vrlo malo svetlucavog sam prolazio puno bolje za bucova dok za mama stuju puno svetlucavog. Za bucova sam to proverio sa dva stapa u najboljem cugu i dokazala se teorija zbog cega je tako to samo bucoovi znaju
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Eto pa da i ja to probam kod sebe.
A vođenje imate li tu pravila ili ?
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
U ranu zoru pre Sunca krecem na bucova vec sad mi se znoje dlanovi a srce drnda kao u mladoga zeca :D
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
I kod mene u NSu katastrofa, voda pretopla, po neki predvecernji raub i to je sve... bio pre neko vece do Beocina, stari teren Brazilija gde su ranije divljala jata bucova, nisam uspeo ni zabaciti jer je bilo nekih 30tak mreza... kampuju i tamane mrezama... neki momak kaze zvao cuvare ali se niko ne pojavljuje, uzas jbt! Bocno sam par komada posle mresta ali sve sitni...  :'(
 
Vrh Dno