Musicarenje klena u periodu novembar - mart

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
rango je napisao(la):
Kojom muvom na klena u decembru?




Brate ako ga nisi lovio leti, decembar ti totalno nije za klena , sacekas prolece i uzivas , zima ti je na misice ali ako vec imas volju samo napred  :yeswink: :tbumb:
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Ako ti je rijeka na niskom vodostaju i bistra je, samo sacekaj sunce i naces ga.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
bas kao sto kaze klenaros  :tbumb: ako je dobar vodostaj i lepo vreme nema razloga ne ici na pecanje jer se sasvim lepo i lako hvata klen celu zimu
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
sasats je napisao(la):
bas kao sto kaze klenaros  :tbumb: ako je dobar vodostaj i lepo vreme nema razloga ne ici na pecanje jer se sasvim lepo i lako hvata klen celu zimu




Znaci ono celo leto propustis, da bi mrzla guzica zimi bez potrebe KLEN SE NAJBOLJE LOVI LETI  :yeswink: ako voli zimi nek izvoli  :tbumb:
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Sasats ne shvati me pogresno ali rezultati koji se postizu leti zimi su nezamislivi , ja licno jos malo pa krecem na skobalja  :D
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
kako morava lepo opada izgleda da cu ove zime vise pecati klena na muvu nego skobalja  :) za skobalja mora malo da nadodje voda.
slazem se da je leto pravo vreme ali i zimi moze dobro da se peca . do skoro ljudi nisu ni znali da je moguce zimsko musicarenje
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Niko ne kaze da trebas ljeto propustiti, ali zasto gledati u plovak kad mozes u musicu( ako mozes), iako ja trenutno samo u plovak gledam, jer su vode daleko od dobroga za musicarenje.
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
sasats je napisao(la):
kako morava lepo opada izgleda da cu ove zime vise pecati klena na muvu nego skobalja  :) za skobalja mora malo da nadodje voda.
slazem se da je leto pravo vreme ali i zimi moze dobro da se peca . do skoro ljudi nisu ni znali da je moguce zimsko musicarenje




Sa ortakom smo pre vise god lovili klena na j. moravi u sred januara imalo je i snega , ali je sunce taj dan i prethodni zagrejalo i oni su bili na povrasini onako umorni  :blush: , tako da nisam za musicarenje zimi ali ko voli i nece da gleda u plovak pozdravljam i samo napred  :tbumb: :tbumb:
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Ovako me ceka  pecanje u petak subotu i nedelju  :-X
Bosna prosli mjesec, a sve ej isto samo sto sad nema listja
https://youtu.be/k58nQ_vT7wA
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Danas sam se uverio da musicarenje klena ne prestaje, potrebno je samo malo sunca i tu smo! Posao sam da pokvasim nimfice a dobio sam ga na suvu. Cim sam okacio red tag na tipet usledio je udarac i to lep komad za ovo doba godine... 200-300gr

Послато са ZTE Blade Q Maxi
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Jako lose vreme danas, nikakve povrsinske aktivnosti ali zato na nimfu 15 manjih klenova za 30 min.
7f9b8782522f3f7de0dc90e7974d5baf.jpg

Pink tag :)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Ima li kolega koji su iskoristili ove lepe dane ? Ja vise izlazaka u novembru nego cele sezone  :blush:

Mirno bez vetra, rojenja masovna,a klen danas nije birao od elk kedisa do buba raznih. Jako je borben pa i oni od 20 cm su me zbunjivali

posle kontre sa priborom 5/6.

Radio je i ovih vetrovitih dana ali,danas je bio ''onaj'' dan,koji puni baterije na duze vreme.

Bistro kolege,pa izadjite na mirnije tokove.
 

Ivan_bgd

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2015.
Poruke
37
Broj reagovanja
2
Koja je najbliza voda Beogradu na kojoj bi mogao da se musicari klen? Da li neko mozda zna kakva je situacija npr na Kolubari kod Drazevca kod Obrenovca? Da li tamo ima uopste ribe, bio sam pre par godina i video sam dosta virova i brzaka, na nekim mestima je voda mogla da se pregazi al oko ribljeg fonda nisam naisao na nekoga ko bi mogao da mi da informaciju...

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

 
Vrh Dno