musicarenje.org v4.0 beta

cikamike

Senior member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Predlozio bih jednu tehnicku izmenu na forumu... verujem da nije tesko izprogramirati (sledi opis):

Kada se nova poruka pojavi u nekom od pod-foruma (npr 'stapovi'), ikonica (musica) 'dobije boju' i signalizira novu poruku. Kada registrovani clan otvori poslednju poruku u tom pod-forumu, ikonica se vrati u staus 'procitano' (pobledi). Desava se da postoji jos neprocitanih poruka u tom pod-forumu, ali clanovi nisu svesni toga (sem ako nisu direktno otvorili taj pod-forum).

Ovakav koncept se koristi na .com-u, npr... i mislim da je veoma dobar, jer retko koji novi post moze da promakne registrovanom clanu... sto je i cilj foruma (da sto vise clanova procita post).

Predlog je jednostavan: boja ikonice treba da signalizira clanu, da ima jos neprocitanih postova u tom pod-forumu ... ;)
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Dali se jos nekom desilo danas da kad zeli da udje na forum pise da je forum hakovan  :eek: 
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
albanski hakeri  :doh: totalno ludilo :D mada verovatno i tamo ima nekolicina tehnicki pismenih ...koji umesto da urade nesto pametno za svoj narod opet cackaju mecku  :-\
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Šta se desilo, ništa se nije desilo...  :whistle:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
Ja ne razumem ta hakovanja ali sam im uputio najsocnije leskovacke psovke sa najsitnijim detaljima.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
E jebiga, propustio sam najbolje. A mogao sam u duet sa Nespetrom.
 
Vrh Dno