Mušičarenje smuđa

skespa

Newbie
Učlanjen(a)
27.08.2010.
Poruke
9
Broj reagovanja
0
nemozes biti dosadan, nemas pojma sta bi dao da nadjem lokaciju na kojoj bih i ja mogao tako...
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Sinoć je smuđ prštao kao lud,i to lepi komadi.Dunav je mali i bistar kao leti!Moram da proverim strimere pod hitno,još malo pa kreće!
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
A mene kopka ova Ada ciganlija,neki moji  drugari sto pecaju tamo kazu da smudj pola sata pred mrak pridje jako blizu obali 10-15 m i lako ga je dobiti na neki vobler (naravno ko iole zna)
pa sam mislio......nekog strimdzu da navezem i pola sata pred mrak da probam....ovih dana....
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sale to vredi probati ali u sam mrak. Koliko znam prosle godine su cuvari terali ribolovce posle 19h pa sad ispade stvarno bezveze. Udje smudj na Adi i na 2-3m od obale, proveri jedno vece sa baterijskom lampom da vidis kako cakle oci u plicaku trudeci se da ukeba nekog kedercica, mada je mozda jos malo rano za to... :)

Mislim to ti ja ovako neiskusan pricam posto o smudju nemam pojma :doh:
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
simpson H je napisao(la):
Sale to vredi probati ali u sam mrak. Koliko znam prosle godine su cuvari terali ribolovce posle 19h pa sad ispade stvarno bezveze. Udje smudj na Adi i na 2-3m od obale, proveri jedno vece sa baterijskom lampom da vidis kako cakle oci u plicaku trudeci se da ukeba nekog kedercica, mada je mozda jos malo rano za to... :)

Mislim to ti ja ovako neiskusan pricam posto o smudju nemam pojma :doh:

Daj sliku smudjevih ociju kako cakle u mraku!  :bleh:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
e i kod mene je smuđ prišao do obale, preksinoč sam baš pronašao  baterijskom lampom par lepih komada  dok sam šetao kera pored jezera. Onih velikih nema još ali ja ionako ne mislim da ga pecam još kakav mesec zbog lovostaja.
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Simpsone ..moj drugar redovno dobija i to na kasiku pecajuci stuku i onda pred mrak sa sve sajlom blizu obale mu uzme+drecavi vobler uvek ima cvrk ili ribu.......on drzi kafic na adi pa je stalno tamo...
mislim na varku uvek mogu da ga dobijem,al nije to to...bas mi je hit da ga ciljano zveknem na strimera...do sada sam samo jednog malog-bebicu,ispod mere imao na savi prosle godine i to je sve...
pickica al je upis :D
 

Prilozi

  • IMG_2488.jpg
    IMG_2488.jpg
    133,2 KB · Pregleda: 164

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ma Sale kazem ti da udje smudj i blize od tih 15m uvece koje si pomenuo, a ne varalica vs strimer. Sto plice udje veca je verovatnoca da ga na strimer i dobijes.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
mozda cak i pre na strimera se upeca nego na vobler,pogotovu kad mu vibracija ne igra ulogu u lovu....
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
simpson H je napisao(la):
Imas neki problem? Jos se nisi zalecio? :D
hahaha koji ste ludaci :D
Ma da mogao bi da se potrudim malo...za jedno desetak dana..dok ne krenu kupaci pa upravi dune da zatvore ribolov na adi :doh:
 

catizr

Junior member
Učlanjen(a)
03.07.2010.
Poruke
92
Broj reagovanja
1
Mislim da sam pronasao lokaciju,jao samo da dodje ponedeljak....a i strimere sam navezao u SFC dekoru .... :hammer:
 
Vrh Dno