Mušičarenje smuđa

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ako vidis da radi smudj i ima aktivnosti na povrsini obavezno ga probaj imaces uspeha verovatno....a za strimere kontaktiraj zvezdana,on je tata tu :yeswink: :yeswink: :yeswink:,najvise ih lovi uz bucova pa ima iskustva...
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ma jok bre kakav Zvezdan ima ovde i iskusnijih samo što ne fotkaju svoje ulove tako da im moramo verovati na reč  :D
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
sale guitar je napisao(la):
hahaha koji ste ludaci :D
Ma da mogao bi da se potrudim malo...za jedno desetak dana..dok ne krenu kupaci pa upravi dune da zatvore ribolov na adi :doh:

I najavili su koliko znam da nema pecanja kad krene sezona kupanja, ali imaces ceo maj i pola juna. Sramota, Ada je idealna da se dozvoli i pecanje nocu. I lako se cuva...
 

catizr

Junior member
Učlanjen(a)
03.07.2010.
Poruke
92
Broj reagovanja
1
Imao sam pre par dana nekoliko trkaca,onako slucajno (pecao bandara na mikro silikon)....Vec duze vreme se spremam za ovo,mislim da je mesto idealno:spoljna krivina reke,15 m plicaka (1-1,5m) pa onda "levak" na 2,5 metara,obala i dno kameniti sa po kojom gomilom kamena i granja,kontra tok i bistra voda,a iza ledja cistina....Mislim da sam dobro iskopirao vecinu strimera koje sam video a ucinili mi se pogodni i lovni tako da sam skrpio nekih 50-ak kom.
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
pa dobro,posle fatam tu na plazi one sto se jos nisu mrestile :D !!!
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
pa jos sam mlad pa nisam sve zivce pogubio,nadje se po neki....
ps odosmo u off
he nego dobar ovaj smudj jbt :doh:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Koliko sam shvatio trenutno je dozvoljeno pecanje i na neograđenom delu savskog jezera?
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Dobro si shvatio ;)
al' valjda do pocetka kupalisne sezone (zvanicne) inace nasi se kupaju i u martu...i ja sam to nekad radio kad sam bio nestasan :doh:
 

Dr.Nitro

Junior member
Učlanjen(a)
26.04.2011.
Poruke
35
Broj reagovanja
0
Lokacija
Srbija
olika je prosecna lovna tezina smudjeva koje ste pecali do sada ?
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Koliko sam citao tudje postove i iz iskustva nekih prijatelja....na nasim vodama na fly tu oko mere...cak mnogo vise i ispod mere...mada neke kolege su imale i one vece sad koliko komada ne znam tacno,mada cisto sumljam da je neki veliki broj....
jbg moras da ih rokas cesto i dosta izlazaka na smudja i sigurno da moze da se dobije i nesto ozbiljnije :D eto otkrio sam rupu na saksiji :D
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
To što juri na površini,ili malo ispod,to i hvatamo.Da ova riba nije desetkovana dugogodišnjim izlovljavanjem  u mrestu i van njega,verovatno bi i ribe bile reprezentativnije.Ovako,uglavnom su to ribe u meri,možda padne i poneki kilaš,bar na mojim terenima.Ništa čudno s obzirom da se ovde sakati tokom cele godine,posebno iz čamca,posebno u mrestu.Ove godine su ga razbili ispod elektrane tokom februara i marta,posebno krupne matice.
 

catizr

Junior member
Učlanjen(a)
03.07.2010.
Poruke
92
Broj reagovanja
1
I moja iskustva su slicna,uglavnom su to sitniji primerci,ali intenzitetom  (riba na svaki zabacaj) znaju da prirede lep ribolov.
 
Vrh Dno