Mušičarska Liga 2015

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Kako mislis velika????? dobro bi bilo posto vecina ima vec dozvole I licence itd..e sad bi bio problem za nove musicare koji bi da ucestvuju u Ligi zbog licenci..
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.158
Broj reagovanja
150
Lokacija
Kruševac
maric je napisao(la):
Kako mislis velika????? dobro bi bilo posto vecina ima vec dozvole I licence itd..e sad bi bio problem za nove musicare koji bi da ucestvuju u Ligi zbog licenci..
Velika u svakom pogledu.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Po meni nije..taman je..pa ko se snadje snasao se..Moravica, Gradac i Drina po meni to treba da bude ya sledecu godinu..e sad Drina moze da sa otpeca u septembru kao i Gradac..i ostane moravica za sledecu godinu i eventualno Gradac jos jedno kolo..
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.158
Broj reagovanja
150
Lokacija
Kruševac
maric je napisao(la):
Po meni nije..taman je..pa ko se snadje snasao se..Moravica, Gradac i Drina po meni to treba da bude ya sledecu godinu..e sad Drina moze da sa otpeca u septembru kao i Gradac..i ostane moravica za sledecu godinu i eventualno Gradac jos jedno kolo..
Velika je ona i za vecinu takmicara
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
E pa rodjeni hajde da pecamo onda u ribnjaku nekom u pm.. I ja sam nimfario prvi put ove godine pa sam pusio 0 samo takve.. jebali me u crvenom pa idem dalje.. Moravica, Gradac i Drinka to je po meni mera.. jeste da ce 70 % da upise 0 ali upisalo ih je dosta i na Moravici..
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
maric je napisao(la):
E pa rodjeni hajde da pecamo onda u ribnjaku nekom u pm.. I ja sam nimfario prvi put ove godine pa sam pusio 0 samo takve.. jebali me u crvenom pa idem dalje.. Moravica, Gradac i Drinka to je po meni mera.. jeste da ce 70 % da upise 0 ali upisalo ih je dosta i na Moravici..

Jebaće te opet ne boj se  i ne koprcaj se  :hammer: :hammer:,pa šta ti misliš da prođeš onako,ko se u kolo vata u noge se uzda ,a ti se uzdao u Bakija,prodao te za klot pasulj  :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Pero bice karanja al nema veze..stisnes muda I ti pa ucestvujes..tj svi koji misle da su dobri I bolji od drugih..iskreno sledece godine ce da bude bas jaka ekipa za borbu za sam vrh..sto me raduje  :)
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
maric je napisao(la):
Pero bice karanja al nema veze..stisnes muda I ti pa ucestvujes..tj svi koji misle da su dobri I bolji od drugih..iskreno sledece godine ce da bude bas jaka ekipa za borbu za sam vrh..sto me raduje  :)

Već sam jednom napisao a evo i ponoviću,da imam para na bacanje odavno bih se prijavio jer od takmičenja ne bežim i to znaju svi sa kojima sam pecao po Gradcu na raznim kupovima,tako da me pusti tih sranja prijavi se pa ovo pa ono ,isto tako je i Tihi prozivao da se prijavimo pa onda pričamo.
To što ja nemam para a i nisam jedini u tome koliko vidim me ne sprečava da imam svoj komentar i svoje mišljenje ,a vama ako smeta otvoruite temu takmičari u kojoj samo vi imate pravo da pišete pa udrite do mile volje niko vam neće smetati,a dok pišete ovde gde svi imamo pravo na mišljenje onda to i očekujte. I onda nemoj kukati kako su te jebali u crvenom da se ne zaplačemo nad tužnom sudbinom nego se stisneš ,nasmeješ,progutaš knedlu(da ne kažem šta gore ) i nastaviš sa osmehom kao da ništa bilo nije.
ili uzmeš neki lubrikant,po volji ti
i opet da kažem pusti me tih s...a tipa prijavi se i ti,da imam pare izašao bih vam svima na crtu pa da vidimo đe ba zapelo i koga ti foliraš.  :hammer:

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Xaxaxaxa xaxaxaxa pa sta bi Pero jbt.. nemoj da padas u vatru naci cemo neku sponzorku od 80 leta Xaxaxaxa.. jesam li se ja ljutio kad ste me kecali i kad ste kenjali ko foke.. nisam.. jos sam i ucestvovao.. opusti se bre..
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
maric je napisao(la):
Xaxaxaxa xaxaxaxa pa sta bi Pero jbt.. nemoj da padas u vatru naci cemo neku sponzorku od 80 leta Xaxaxaxa.. jesam li se ja ljutio kad ste me kecali i kad ste kenjali ko foke.. nisam.. jos sam i ucestvovao.. opusti se bre..


ne ljutim se uopste zbog zajebancije. Jedino mi smeta taj stav sto se vi ne prijavite. Inace ,okrece se kolo srece  :p
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Ma jbt i ja sam se jedva skrpio.. razumem situaciju.. treba ti 200 e za takmicenje minimum
 
Vrh Dno