Mušice za nepoznati "teren"

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Ps:mislim da bojan nije ni vezao onu muvu....mislim da te samo poprckuje

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.286
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Xaxaxax, pa red je da I on malo mene jebe axaxaxax  :hammer: :hammer: tebe cemo za kraj moramo obadvojica gabaritan si morace na kant  :hammer: :hammer: :hammer:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sto se mene tice mozes samo da kleknes taman da stavim jogurt na Simms sesir dok jedem burek a onda te upoznam sa nekim :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Ja se odjavljujem :) postali ste previse prisni :) hahahahahahahaha

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Bojane, vjerujem ja da mnogi sa Adamsom ubijaju pastrkmu, i da si je zgovnao na Ribniku. Jednostavno je ne dozivljavam kao neku musicu, ako nekad izdaju krejice ,koje kakve crvene guzice , palmeri, mravi ,moozda probam.

A jesi li probao tada na nesto drugo ganjati pastrmku ?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.286
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
U sustini MAX ne uzimaj burek bez jogurta. Od nimfi imaj uvek zeca, fazana I princa. (#12 I #14) od suvih stavi ono sto je Oholi nabrojao I neku jednodnevku I ja bih dodao adamsa ( jer moze svasta da imitira ) I to je to.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
KLENAROS je napisao(la):
Bojane, vjerujem ja da mnogi sa Adamsom ubijaju pastrkmu, i da si je zgovnao na Ribniku. Jednostavno je ne dozivljavam kao neku musicu, ako nekad izdaju krejice ,koje kakve crvene guzice , palmeri, mravi ,moozda probam.

A jesi li probao tada na nesto drugo ganjati pastrmku ?

Naravno da jesam, krejice nije radila kao i nista drugo od suvih. A imao sam naravno sve moguce od boje teletine pa do boje kukuruza. Za tih 6-7 dana na Ribniku sta sam sve video i doziveo, neko ne vidi ceo zivot. Tada sam prvi i jedini put lovio nocu na lampare i to na sluh jer ne vidis nista po mrklom mraku. Dok nisu dosli Goran Vukovic i Bane Valkovic po mene da me traze da se nisam udavio negde. :D Ali je bilo spektakularno i nezaboravno iako realno u prekrsaju :hammer:
Jos jedan dogadjaj iz tog perioda, naidjem na jedan preliv u hladovini i na 2m od mene jedno 30 pastrmki kupi nesto ispod povrsine. Ali to je jebeno jato velikih pastrmki koje kupe jadna za drugom. I probam sve musice koje sam imao u kutiji, ali bukvalno sve. Stojim na 2m od gomile riba koje se intenzivno hrane ne vide me zbog polozaja sunca i ne mogu da se upisem. I posle dobrih 40min zamajavanja dobijem 3 ribe za 2 min na osisanog Adamsa. Odvezao sam mu ceo hackle i ostali samo patrljci od grizzly krila i malo grudi. 3 ribe u 2 minuta i tajac, ni da pipne vise i ne kupi nista vise, samo plivaju na istom mestu i valjda kenjaju :hammer:
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
:D :D :D
Carski.. na Sanici  sam u julu ove godine upisao lipca oko pola 10 uvece, sedgina na #10 i lagana voznja zakuje ga momacki.. al se ebeno vratiti do kampa.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Neco samo njihove vode i klima su malo drugacije nego kod nas..... tako da kalendar nije bas pouzdan.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 
Vrh Dno