Mušice za nepoznati "teren"

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.286
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
simpson H je napisao(la):
Kako katastrofa kad je Adams i hvata?
Stani sad jesam li ja pogresio sto sam naveo Adamsa ili nisam. Nista mi nije jasno sad?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
KLENAROS je napisao(la):
Adamsa nikad ne bih stavio na kraj tipeta,pa ne uhvatio ribu nikad :D

70 posto situacija na povrsini mi rjesavaju krejice, samo kombinacija velicine i boje tijela i to je to

Klenaros, bas na Ribniku ulovih jedno 120 pastrmki u nekoliko dana na Adamsa na udici 16. Pazi kad sam sa Ribnika zvao Flydoca da nam hitno salje jos jer je njegov hvatao kao popizdeo a "kupovni" Kaufmanov ni da pipne. Doduse ovaj drugi je bio previse naperjan pa smo predpostavljali da je to razlog. Od tada nikad vise nisam bio bez Adamsa u 2-3 velicine plus Adams female pod obavezno. A na Gradcu sam se sa female Adamsom proslavio vise puta a da obicnog riba nije ni konstatovala.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
maric je napisao(la):
Stani sad jesam li ja pogresio sto sam naveo Adamsa ili nisam. Nista mi nije jasno sad?
Pa solidno si pogresio ako uzmes u obzir period godine iz prvog posta. Naravno da mnogo zavisi i od toga kakva je godina.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.286
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Ok sad mi reci, taman da naucim nesto pametno. Sta se roji u aprilu od musica?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.286
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Pretpostavicemo da je 2 polovina meseca aprila. Suncan dan, bistra voda.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
maric je napisao(la):
Ok sad mi reci, taman da naucim nesto pametno. Sta se roji u aprilu od musica?

Pravo da ti kazem na Gradcu se cesce roji BWO u martu nego u aprilu ali je april kao stvoren za nimfe. Zecije uvo u natural i maslinastoj boji a pogotovo cuvena sargarepica ubica.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.286
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Ok je to Dexa ali ako ces da bacas Gamarusa u Gradcu ti slobodno. Pitam Simpsona posto se Oholi ne javlja a moze da se ukljuci bilo ko. Uzeli smo Gradac za primer mada moze neka druga reka slicnih gabarita  pa da uporedimo.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.286
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Simpsone pricamo o suvoj musici. Ok su nimfe to smo apsolvirali.
 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
Nisam do sada sada bio na Gradcu,ali ove godine cu sigurno da navratim  nekoliko puta,tako da me izbor musica itekako zanima,pogotovo iskustva svih vas sto ga cesto posecujete  ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Onako najiskrenije nemam pojma sta se kada  roji.... samo dodjem. Procitam vodu i oko vode i lovim. To sta se roji u kom mesecu je jako diskutabilno. Loviti na gamarusa na mlavibkoja vise njih ima nego vode ili gamarus na.gradcu nije isto. Istina je maricu da je malo i do talenta... al.vrlo malo. Onaj ko voli naucice nije ovo nuklearna fizika... opet me ne razumes... da ne bi ispalo da te jebem uzivo ti objasnim

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 
Vrh Dno