Naprsline na pluti

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.999
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
Najverovatnije ce tako i biti. Zezah se sa njim da mi stavi neke " fancy" prstenove ili izgravira nesto ovako:
timmy2.jpg

Kaze za to moram zamoliti ove sto rade tetovaze 😁
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Johnson grips :) pricali smo pre 3 god. Imao sam dobru ponudu za 2 drske ali jbg nesto se naguzi i ne uzeh ali ce biti jedna u narednim godinama.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Najverovatnije ce tako i biti. Zezah se sa njim da mi stavi neke " fancy" prstenove ili izgravira nesto ovako:
Pogledajte prilog 85788

Kaze za to moram zamoliti ove sto rade tetovaze 😁
Imas slicnu varijantu kod italijana Brolla. Oko 10.700din je drska. Kod Timmya je bila varijanta tvoja drska a rad se naplacuje 150$. S tim sto sam ja imao opciju 2 drske 225$
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.999
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
Lepo to izgleda, ali gde sad da saljem stap i da se zezam sa tim? :(
 

MafkeDryFly

Junior member
Učlanjen(a)
03.11.2022.
Poruke
92
Broj reagovanja
87
Nespreto, poslušaj me ako hoćeš, naravno. Nemoj da " šaraš " plutu nikakvim detaljima jer će štap izgubiti na eleganciji i lepoti u skladu sa čekrkom i kanapom.
Biće prenatrpano i naravno, neukusno.
Bratiću, radim gravure na oružju, duboreze, portrete direkt ručno na spomenicima a tetovažom se bavim od 92-ge, samo što ne radim više nego prepravljam slike iz studija od majstora tattoo - a " i po nekom kolegi i starim prijateljima. Mator sam ( 50 g. ), svašta nešto sam radio vezano za umetnost.

Taj šablon za radu na pluti je jednostavan kao i sama izrada " umetničkog " dela a cena BEZOBRAZNA za 15 minuta baktanja oko te pastrmke npr..
To se radi biaksima ( el. motorić i kao zubarska deblja igla ), apreko preslikanog šablona to se preleti čas posla.
Ne diraj štap, kajaćeš se.

Izvini, ja samo dobronamerno a ti kao ti volja. Poz kolega !
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.999
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
Ma naravno da ne diram nista. Moze se videti iz tog predhodnog posta sa sam se samo zezao sa tim kolegom. Ide obicna, sto bolja pluta i koliko je moguce iste debljine kao originalna.
 
Vrh Dno