NEDELJA 05.02.2008.

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Znaci dobijamo novog clana,svaka cast Dare,bice nam cast da te licno upoznamo :bye: :bye:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Pa zasada nas ima izmedju 8 i 10. Ko pije kafu u 9.30 ostali 10.00 pa cemo dalje gde se na licu mesta dogovorimo. Ne kasni
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
mozes u mali vikend kafanicu ako mislis da cu da te otrujem i napravim mesto vise za pec :)
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ljudi svi se dogovorismo a niko nezna kad i gde i u kolikosati da bude,Djole i ja krecemo na jutrenje oko 9:15,KUZMA oko 10h,a ostali ???
Daj neka se nakako dogovorimo da bi svi zajedno krenuli....
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ej, na vreme sam se setio da pitam, u 3.15. AM.  :doh:

Elem, ako se (ipak) odlučim da dođem na sat-dva (pošto sam nešto bolestan...), gde ćete tačno biti na reci? Sićevo, OK, ali gde se tačno skupljate?
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Hej drugari, kako je bilo? Oće li te slike? Još 7 minuta do kraja glasanja, a vi ne kačite slike - jel to nećete da utičete na rezultate izbora?  :)

Ja nažalost nisam mogao doći jer kašljem ko neki tuberan...  :(
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Bio je ovo lep, suncan dan. Dosta musicara sa najboljim namerama se skupilo u Sicevu.Velika i snezna voda dovela je do situacije da ulov izostane, ali ne i da pokvari raspolozenje okupljenih.Slike slede uskoro.
Desila se i jedna neprijatna situacija. Blue Fox je naisao na les coveka. Policija je brzo dosla na uvidjaj i obavila svoj deo posla.Nadam se da ce nas Kolega B.F. brzo skrenuti misli sa ovog po njega vrlo neprijatnog iskustva.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
a u jednom trenutku Fox izjavljuje:
              -...ljudi, ne mogu da verujem... video sam mrtav leš                        :hammer:
                                                                                                                :hammer:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Krelci jedni nije smešno!  :mad: Možda malo...  :blush:
 
Vrh Dno