NEDELJA 05.02.2008.

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
kao sto rekoh evo slika. Samo je jedna moja, ona grupna, slikao je profin klinac i slikao je profi. Ostale su od druga Djoleta.
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Slike su izvanredne i bas vam zavidim na organizaciji,okupljanjima i druzenju ...
Mogu samo da zamislim kakva je zezancija kada ste na okupu,a sto se tice Foxa,gledam vesti i nemogu da se nacudim sta se tom decku dogodilo--STRASNO-- :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Potpuno opusteno kolega Dare,prosla me je kriza i sada sam ona ista LISICA  :D :D :D :D :D :D
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Kako si nas lepo obelezio jos samo na banderu da nas okacis  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
ee mnogo shosta jos ne znas ;) ali chovek se uci dok je ziv :) : :D
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  Jedan nesrecnik iz Sicevackih brzaka se vise nista nece nauciti  :doh:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
A ti Mixe sram da te je nisi imao na umu da decko koji je bio sa nama u Sicevu clan foruma,a i lepo ti napisao ima sta da naucis od pocetnika,pazi decko deluje vrlo ozbiljno nemoj ovo olako da shvatis  :smoke: :smoke: :smoke:
Covek se uci dok je ziv  ;) ;) ;) ;) ;)
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Nego šta ste uopšte tražili početkom februara na nišavskim brzacima - klenove? Nemojte mi reće da ste samo kupali muve, družili se, tražili mrtvace i slično...

Nadam se da pastrmke nisu bile ciljna vrsta, mada su verovatno bile najrealniji ulov...  :)

Uzgred, ja bih za neko od sledećih druženja predložio lov bodorke na nekim plićim barama koje se brže greju, naravno ako bude toplije vreme. Tu može da bude i grgeča, sunčice, klena, na nekim barama poneke crvenperke... Jedino što nije fer gmacati po barskim plićacima dok se štuka mresti...  :blush:
 
Vrh Dno