NEDELJA 10.02.2008

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Izgleda da si u pravu. Cijoj prognozi najvise verujes?
Pa temperatura ce da bude u subotu do nekih 5 a u nedelju do 4 stepena. Nije dobro! Al' nekakvo druzenje bi moglo da padne. E sad se postavlja pitanje gde. Toplica nije losa ideja. Ima li neko jos neku?
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
Neko radi u subotu, naravno ne ja  ::) ali znam ko . . .
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Toplica jeste kao bonbona, ali ako bude 4 stepena, onda je bolje da opet posetimo Nišavu. Najbolje je da raspalimo vatricu u Brzom Brodu. Preći ćemo viseći most (valjda je još tu), natočiti izvorsku vodu, prikupiti suvo granje, zapaliti vatru i okretati kobasice i ražnjiće.
A? :lol:
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
Mix to dobra ideja (Mixu se jedu kobasice  :p ). Moze to.  :tbumb:  :drool:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Imam jedan zanimljiv predlog a na vama je da ga uvazite ako se slazete,da u subotu ili nedelju posetimo Oblacinu i ako nista vise ima mesta za sve,kafance radi, a sto se tice ulova JAPANCEROSI koliko nam dusa hoce tako i da ulov nece izostati..
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
voznjom 2 min. od Oblacine mi vikendica moze. a i kafance nije lose, samo ne mog se setim dal bese znam gazdu, ako ga znam kontaktiracu ga da nas malo bolje ugosti ako se prihvati predlog Blue Fox-a
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
A tu su nam i Lipovacke bare...
Klen,stuka,beovica,japanac,zutooka,bodorka,crvenperka,ajde da se dogovorima idemo levo ili desno


----LEVO----(Oblacina)-----
----DESNO---(Lipovica)-----
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ja sam za sto blizu destinaciju, posto ce ulov po takom vremenu verovatno izostati, a i kod ovakvih okupljanja je samo druzenje bitno tako da nece da nam bude dosadno i ako budemo bili kod Nitexa. ::)
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ala menjaju prognozu, poslednje stanje na weather2umbrella  je da ce u nedelju posle kisice da proviri sunce a ne u subotu kao sto su prikazali juce ??? Moze i bliza detinacija a ovi sto im prvo kafana na pamet, da idu u subotu u kafance a onda lecenje u nedelju, kraj/u vode/i posle pecanja na casicu kisele i kaficu. DRUZENJE NA I KRAJ KRAJ VODE !!! Ostajem pri Toplici (iz razloga sto nisam tamo pecao) ali sam za svaki dogovor.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Vidis sad zasto te pitam kojoj prognozi najvise verujes. Ja sam vidjao npr oscilacije od 4-8 stepeni za max temp. u nedelju. I ja sam kao Mix za Brzi Brod al' necu da odbijem ni neku drugu destinaciju.Toplica je super ideja al' ako bude max temp. 4-5 stepena tesko da ce nesto da bude od ribolova, pogotovu ako tog jutra kao sto sam video u 7h bude -1. Ja bih da ovu atraktivnu destinaciju ostavimo za lepse vreme.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
gringo je napisao(la):
I ja sam kao Mix za Brzi Brod al' necu da odbijem ni neku drugu destinaciju.
Ako već nalazimo davljenike, treba obići Brzi Brod, koji je poznat po tome, iz pesme "Nišliski kalfa".
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
I ja sam za neku blizu destinaciju jer ce vreme u sustini da bude lose i ne predvidivo, pa tako ako bude jak pljusak ili nesto slicno sto bi pokvarilo druzenje, da bar budemo blizu svojih domova.

A sto se tice dobrog druzenja nije bitna lokacija, bitni su ljudi koji ucestvuju, a svi ste extra tako da dobro druzenje nas ceka sigurno.
 
Z

Zakula

Guest
Brzi Brod je "babaroga" mesto,za ono shto nam treba!!!Ja sam za B.B.!!!A i blizu je brate!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
A njegovaaaaaaaa žena Stanika kuka i vika... :'( Alexa... :-X U Brzi Brod
 
Vrh Dno