NEDELJA 10.02.2008

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Moze toplica,vreme bez kise po zadnjem izvestaju....
 
Z

Zakula

Guest
Pa,ako je Toplica bistra,mogli bi da odemo tamo...Mozda ce i da padne klenovina neka...
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Hajde potrudicu se da vam docaram Toplicu pored koje sam malopre prosao preko mosta kraj autobuske stanice.
Izuzetno je cista mada ova kisica koja prska celi dan nesto i ne primecujem da je muti ili menja vodostaj.
Video sam danas kada sam krenuo ka Nisu par ribolovaca koje sam zatekao i kad sam se vratio,znaci da ne sede dzabe-ko bi ga znao.
Mislim da ako bude kisica prestala nece bitno uticati na vodu a i u sredu imao sam par komada (klen)
Uzima sa povrsine,jeste malo lenjo ali nikako necete ostati bez ulova..... :bye: :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Malo je ova moja Toplica naisla,ali nije izgubila na bistrini,nisam toliko spretan ali kako odlucite
:bye: :bye:
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
Alo ljudi priblizava se nedelja sta smo odlucili, bliza ili malo dalja destinacija, pecanje ili druzenje a moze i sve po malo.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Oko 22.00 cete dobiti info oko okupljana na kojoj relaciji, kada i gde. :yeswink:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Lokacije. Zalim to se nije moglo odluciti za samo jednu. Prva je Toplica a druga Nisava. Lokacije na karti. Okupljanja po starom terminu kafedzije 09.30, ostatak 10.00. Sastajalista - parking kod mosta na Toplici a na Nisavi kod viseceg mosta u Brzom brodu. Na dalje se izjasnjavajte do sutra uvece.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Dajem glas Toplici iz poznatih razloga,a sto se tice koji dan meni je sasvim sve jedno,ali je sigurno da i subota i nedelja ce biti iskoriscene za FF
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Naucno je dokazano da demokratija po forumima, barem sto se dogovaranja tice nema nikakvog smisla. Nikad se necemo dogovoriti. Pogledajte samo proslu nedelju i ovu sada. Prosla je bila....idemo na tacno dogovreno mesto i cao. I mnogo se odazvalo. Sada se tupi, filozofira i tuturututu i samim tim se osnovna ideja razvodnjava. Ja imam nekih zdravstvenih problema i nisam 100% siguran da cu ici, pa samim tim necu da budem tiranin za dogovor. Zato neka neko (licno mislm da bi trebao Djole) presece i kaze idemo tu i tu i cao.
Naravno meni je posebno drago sto ova akcija moze i treba da postane tradicionalna, barem dok ne krenu hard core ribolovi kada krene adrenalin da nas drma.
 
Vrh Dno