NEDELJA 10.02.2008

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Đole je inicijator ovih čudnih (za Nišlije) okupljanja, pa neka on odredi mesto.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ajde neka ovaj vikend prodje na Toplici a sledeci na Nisavi na pomenutim lokacijama. Vreme ostaje isto 9.30 kafedzije a 10.00 ostalo drustvo. Kada se skupimo onda cemo da se mrdnemo na mesto za musicarenje. Nemoj niko da zamera jer stvarno nisam nikakav organizator vec vise inicijator okupljanja i druzenja na vodi. Da nas jos vise bude ovog vikenda i naredna dva jer posle pocetka lovne sezone na pastrmke ce svako na neko svoje mesto, ko blize ko dalje, sa nekim probranim drustvom ili sam... I najvaznije moram da ispravim druga iz prethodnog posta da je druzenje otvoreno za sve a ne samo za Nislije i bilo bi mi drago da vidim da neko dodje i sa strane. Ulove ne obecavamo ali zezanje da. Za ovo prvo cemo jos malo sacekati. Svima pozdrav.  :pijani:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Djole, mislio sam da su ova druženja pomalo neuobičajena i čudna za Nišlije, koji su poznati kao aktivni mušičari, koji se okupljaju zbog praktičnog ribolova. Nisam mislio da su ova okupljanja rezervisana za Nišlije. Mora da sam napravio gramatičku grešku.
 
V

vaga

Guest
Ako se radi o meni,nema problema ali nemogu ni sutra da dodjem ( zakaci me grip ) a i idem u tazbinu.Mislim,razumete... :'( :bye:
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
Znaci dogovao je slopljen (kratko i jasno to mi se svidja) toplica>most> 10h See U
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
Ljudi sad sam se cuo sa Gringom i nabrojao mi je nekoliko osoba koji nece da idu ili nisu u mogucnosti da idu sutra na Toplicu. Jer se bar zna koliko ce coveka da idu, jer ipak ova okupljanja su prvenstveno organizuju zbog druzenja. Ja znam da moj drug Aca i moja malenkost mozemo sutra da dodjemo na Toplicu ali bi voleli da pored nas budu i jos neko.(da nas ima barem sest). Nas dolazak zavisi od odgovora na moj "post"
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
Kod nas ima jedno mesto u kolima, ko zeli da se vozi snama nek se javi.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Mene ubi stomak. Od bola do :-X :-X :-X Ako mi bude bolje ujutru lako cu da dodjem, ali sumnjam. Jebi ga!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Nazalost ili na srecu Prva pomoc mi nije neophodna. Ali  :klonja1: :klonja1: :klonja1: jesu  :'( :'( Nesto mi se ne bezi u zbunje na po pola sata!
 
Vrh Dno