Nišavski klenovi

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Izgleda da Laki nije nosio kameru kada smo bili u Sinjcu. Verujem da to sebi nikad neće oprostiti. Ipak, Laki, pokušaj da se iskupiš nekom fotografijom iz Crnoklišta, Crvenčeva ili Staničenja.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Dali se vaze slicice iz Belanovca i Djurdjevog polja
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja vidim neko mi izvuko ribe ispod ove donje vrbe  :mad: .  Ako, neka, samo da znam gde da ne ulazim... :doh: :tbumb:
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Evo i Siceva i lovaca na klena i pastrmku u istom viru
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Kuzmo, ako nastaviš sa ovakvim slikama, nećemo moći da pecamo od novih mušičara-šljapkaroša i turista ovog leta.  :doh:
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
A ne-ne, Nisava je velika reka i svakom gostu namerniku siri ruke prijateljstva. Nego da ljudi ne pregore u silnoj zelji.
Iako prelepa , vrlo je i zajebana za ribolov. Ne moze je covek dokuciti ni posle stotinu izlazaka, a kamoli iz prvog
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
ja sam pre 2-3god pecao od niske banje kod rampe pa do prvog  uzvodnog mosta,znaci par km, i tako se isfrustrirao da nema dalje, uhvatio sam samo par klencica. mada nisam ranio nego leti u podne isao.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
        Znaci nisi koristio Bambulu, ccc da se to vise nije ponovilo :doh:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Opusti se MIXU necemo da vatamo tvoje ribe,ima ih Nisawa dovoljno za sve..
Laky,Kuzma slike su sjajne  :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Znaci nisi koristio Bambulu, ccc da se to vise nije ponovilo dohfly

stvarno se izvinjavam :-[ :-[ :-[
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Tu gde je on pecao, je najsiromašniji deo Nišave klenom. Međutim, ja sam imao tu sreću da sam naleteo na malu, bistru i prilično toplu vodu, prošle godine. Nisam se tako dobro proveo u poslednjih 10 godina. To je bilo mušičarenje iz snova. Unak....io sam klenove i to sve mečke. Posle par sati sam prekinuo ribolov, jer je bilo žalosno više maltretirati nedužne životinje. Posle toga sam proveo još najmanje sat vremena samo posmatrajući prelepe virove i brzake Nišave. To je bilo pravo, potpuno uživanje, kakvo se doživi možda par puta u lifetimeu. Znate ono, kad vam flashevi polako prolaze kroz grudi, pa stomak, a završavaju u mudima. Tog dana je taj čudni orgazam trajao, trajao, trajao... da sam morao da ga prekinem, uđem u auto i pobegnem kući. Uplašio sam se, da me ne strefi srčka ili da ne pošandrcam od zadovoljstva.  :wacko:
Htedoh reći da nije čudno što se Oholi tu nije proslavio, jer je bio na najtežem delu reke, koji je dobar samo po najmanjem vodostaju.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
U tome je zapravo caka,i ja sam taj deo prosao bez BAMBULE ali kada sam otisao iznad mosta malo navise bilo je finih komada
Pocecu danonocno da deljem tu bubu u raznim bojama i dezenima,mada preferiram mrava ali izgleda da cu morati da promenim misljenje
i krenem malo vise da koristim BAMBULU/..
Cuo sam da je potrebna posebna tehnoka kada se bambula izvlaci iz vode prilikom zabacivanja
Nedovoljno iskusto pravi problema ondnosno pri povlacenju  konca i novog zabacivanja kok je bambula na vodi ume itekako da bucka sto bas nije preporucljivo..
--POMOC--
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
mix,steta sto nekog nisliju musicara nisam tada znao. mada malo sam i varalicario i kupao se... sve u svemu prelepi tereni i reka, a usput sam se nadao potocari posto sam cuo da ih ima na nisavi
 
Vrh Dno