Novo nezvanicno pravilo

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
E aj sad moderatori,da vidim dal ne postoje politike dvostrukih aršina!!!!!

Moja je politika da se ne miješam u vaš possao,al ako ovo prođe,pa,mogu samo da kažem da bih bio razočaran.
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
piroman je napisao(la):
He he he,

Lucky pico radodajko, opet se vadis na masnosteniu, prejeo si se cvaraka pa su te klali da se smiris, ccc. Zali se na 39,5 stepeni, a ono cm. Svi bi lezali u krevetu i mudro cutali nakon takve doze :) :) :)

Nista na pm, sve javno da napises, jel bilo sa ili bez vazelin, ovog puta? No vratimo se temi, a to je cinjenica da Lucky laze da je bio bolestan i da je lezao nepokretan i potpuno sjeban u bolnici. To je sve gnusna laz, ja sam licno svedok, gledao sam smrada kako je musicario po Zemunu a slao fotomontaze na sajt kako umire u bonici. I bas kada je uspeo da obori sopstveni rekord i da izmusicari sabljarku na dunavskom keju kraj restorana Saran, Simpson zavrsi sajt i Lucky pica se vratio u Nis kao zdrav. Cak ima i gumeni oziljak koji rado pokazuje sirokim narodnim masama kako bi ih ubedio u istinitost operacije i post operativnih muka...

Pre bih prdnu nego sto bih ti poverovao za ovu laz o plazmaferezi, djubre jedno lazljivo. Posteni svet si poceo da pravis na budala, a budale na posten svet, skote, imas li ti mere, znas li ti gde je granica (da da, ona granica iz pitanja: gde su sahranjeni preziveli iz aviona koji se srusio na bugarko-madjarskoj granici) da bas ta granica, Lucky ludace...

Za kraj, Gamaruse, Zajkulo i ostali moderatori, ako mi neko slucajno obrise ovaj post, poslacu mu cokoladu - najlepse zelje od 100g postom :) Ajde picke da vas vidim?


ovo
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Privremeno povuceno, citam odgvor na drugoj temi... Tamo sam i poslao komentar.
Nema svrhe, Zeko.
 
Vrh Dno