Novo nezvanicno pravilo

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Drrrrrrrrasticna situacija!
Pa stvarno s vremena na vreme (nekad sam ih rado slusao) lici na "Top listu nadrealista" (uvek su mi delovali imbecilno).
Ali kao sto sam vec jednom u prethonim epizodama forumske "Top liste..." napisao, ta poslovica svojom zloupotrebom od strane najblaze receno nevaspitanih gubi svaki smisao, dok ona: "Dosli divlji i oterali pitome" predstavlja njen kod nas sve vise primetan uspeli antipod.
Ako je ovo zaista najveci musicarski community na Balkanu, veliki ce vo da nastrada, vec je sav onemocao pored gladnog strvinara koji ga "merka". A gazda vola: ocigledno jedan od ljubitelja ptica grabljivica.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Meni zaista nije jasno zbog čega moderatori ne reaguju na sve primitivnije provokacije i vređanja vlasnika sajta i članova ovog foruma. Priče o napuštanju foruma su se pokazale kao nezanimljive posetiocima-mušičarima, naročito ako dolaze od članova koji ničim ne doprinose kvalitetu, već samo pokušavaju da ga svedu na najprimitivniji, najniži, nivo.
Nadam se da site crew pamti slična iskustva od ranije, kada je grupa posetilaca to isto radila sa namerom da unizi značaj našeg prvog, najkvalitetnijeg i najposećenijeg mušičarskog sajta i foruma, sa primitivnom namerom da sajt-duplikat, koji su istovremeno postavili, proglase boljim i mirnijim mestom.
Istorija se ponavlja. Ja tvrdim da sekcija koju predvodi PedjaBG ima identične namere, koje pokazuje na potpuno isti način. Ne treba biti prorok pa nagovestiti da će se pojaviti i treći "mušičarski" sajt iz Srbije, najverovatnije pod adresom www.musicarenje.inf.
Molim one koji rade na tom projektu da se bar malo upristoje i počnu da se bave samo svojim budućim sajtom, a ne primitivnim pokušajima srozavanja ovog.
Poručujem skorojevićima, da ono što su zamislili neće omesti ovaj fenomenalan sajt, jer njegovom visokom kvalitetu nisu doprineli ni u jednom trenutku. Naprotiv, trudili su se da ga unazade, ali srećom, njihov uticaj, kao i značaj, je veoma mali. Takav će zauvek ostati. :klonja1:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Dosta sam bolestan. razbija me grip i posle plazafereze imuni sistem mi je skoro na nuli pa oporavak ide sporo. nazalost ili na srecu (kako za koga) ide na bolje, tako da za par dana dajem informacije o ovoj zanimljivoj temi.
 

Roda Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2007.
Poruke
80
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
Meni zaista nije jasno zbog čega moderatori ne reaguju na sve primitivnije provokacije i vređanja vlasnika sajta i članova ovog foruma. Priče o napuštanju foruma su se pokazale kao nezanimljive posetiocima-mušičarima, naročito ako dolaze od članova koji ničim ne doprinose kvalitetu, već samo pokušavaju da ga svedu na najprimitivniji, najniži, nivo.
Nadam se da site crew pamti slična iskustva od ranije, kada je grupa posetilaca to isto radila sa namerom da unizi značaj našeg prvog, najkvalitetnijeg i najposećenijeg mušičarskog sajta i foruma, sa primitivnom namerom da sajt-duplikat, koji su istovremeno postavili, proglase boljim i mirnijim mestom.
Istorija se ponavlja. Ja tvrdim da sekcija koju predvodi PedjaBG ima identične namere, koje pokazuje na potpuno isti način. Ne treba biti prorok pa nagovestiti da će se pojaviti i treći "mušičarski" sajt iz Srbije, najverovatnije pod adresom www.musicarenje.inf.
Molim one koji rade na tom projektu da se bar malo upristoje i počnu da se bave samo svojim budućim sajtom, a ne primitivnim pokušajima srozavanja ovog.
Poručujem skorojevićima, da ono što su zamislili neće omesti ovaj fenomenalan sajt, jer njegovom visokom kvalitetu nisu doprineli ni u jednom trenutku. Naprotiv, trudili su se da ga unazade, ali srećom, njihov uticaj, kao i značaj, je veoma mali. Takav će zauvek ostati. :klonja1:

Mix slazem se sa vecinom tvojih musicarskih stavova, oko hvatanja ribe, stava oko C/R pa cak i oko gazdovanja rekama ali ovo sto ti ovde radis terajuci clanove na ovakav nacin je nisko. Primitivnom nivou najvise doprinosis sam sa izrazima kao trtenje ribe i slicno a u komunikaciji si potpuno iskljuciv. Ili kako ti kazes ili nikako. Previse se eksponiras i ljudima je ocigledno dosadilo da se ponasas kao da je musicarenje pocelo od tebe. Jednu grupu ljudi si vec oterao i ma koliko te bolelo oni imaju izvrstan sajt i forum. Gledajuci njihove teme nista negativno o ovom sajtu nisam video. Isto pokusavas i sa drugom grupom ali se nadam da ti nece uspeti. Sa pedjabg se ne slazem u vecini stvari ali opet nije zasluzio da ga na ovakav nacin sikaniras i teras sa sajta.
 
Z

Zakula

Guest
Ja nerazumem zashto ???,na tako glup nachin shvatate Mix-ove rechi!?Zashto sve tako bukvalno shvatate?!Kome je Mix reko' "idi","napravi sajt" itd...NIKOM!Zar nema on pravo da kaze shta vidi,misli i predoseca?S druge strane,ne vidim razlog,zashto se ovde odma' neko oseti prozvanim,ako Mix neshto trabunja,tj. provocira??!!Ljudi,molim vas!
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Mixmaster je napisao(la):
Meni zaista nije jasno zbog čega moderatori ne reaguju na sve primitivnije provokacije i vređanja vlasnika sajta i članova ovog foruma. Priče o napuštanju foruma su se pokazale kao nezanimljive posetiocima-mušičarima, naročito ako dolaze od članova koji ničim ne doprinose kvalitetu, već samo pokušavaju da ga svedu na najprimitivniji, najniži, nivo.
Nadam se da site crew pamti slična iskustva od ranije, kada je grupa posetilaca to isto radila sa namerom da unizi značaj našeg prvog, najkvalitetnijeg i najposećenijeg mušičarskog sajta i foruma, sa primitivnom namerom da sajt-duplikat, koji su istovremeno postavili, proglase boljim i mirnijim mestom.
Istorija se ponavlja. Ja tvrdim da sekcija koju predvodi PedjaBG ima identične namere, koje pokazuje na potpuno isti način. Ne treba biti prorok pa nagovestiti da će se pojaviti i treći "mušičarski" sajt iz Srbije, najverovatnije pod adresom www.musicarenje.inf.
Molim one koji rade na tom projektu da se bar malo upristoje i počnu da se bave samo svojim budućim sajtom, a ne primitivnim pokušajima srozavanja ovog.
Poručujem skorojevićima, da ono što su zamislili neće omesti ovaj fenomenalan sajt, jer njegovom visokom kvalitetu nisu doprineli ni u jednom trenutku. Naprotiv, trudili su se da ga unazade, ali srećom, njihov uticaj, kao i značaj, je veoma mali. Takav će zauvek ostati. :klonja1:

Mr.Zakula je napisao(la):
Ja nerazumem zashto ???,na tako glup nachin shvatate Mix-ove rechi!?Zashto sve tako bukvalno shvatate?!Kome je Mix reko' "idi","napravi sajt" itd...NIKOM!Zar nema on pravo da kaze shta vidi,misli i predoseca?S druge strane,ne vidim razlog,zashto se ovde odma' neko oseti prozvanim,ako Mix neshto trabunja,tj. provocira??!!Ljudi,molim vas!

Zakula, dete, gore  imas i tezu i antitezu, pa ponovi da bi dosao do odgovora na svoje pitanje.
Ljudi su dosli na sajt i forum da bi komunicirali sa musicarima, a ne da bi pohadjali grupnu terapiju lecenja necijih kompleksa. Ok, mogu da prihvatim da postoji razlika u senzibilitetu komunikacije i da to ne moze da se prevazidje (mada to nije tacno, videlo se mnogo puta da je komunikacija sasvim dobra kad nema odredjenih uticaja), da bi za vas koji ste u vecini gubitak takve komunikacije koju RodaFly pominje bio nenadoknadiv, i to je to. Meni ne treba treci sajt i forum, ali ni slusanje, npr., onakvih tuznih uvlakackih optuzbi koje mogu mozda da prodju kod klimaktericnih profesorki u losim srednjim skolama (ako je to uopte i taj nivo danas). U ekipi koja se nalazi na drugom sajtu ima takodje vrlo kvalitetnih ljudi; to sto su otisli odavde nije zasluga vlasnika onog sajta, vec administratora ovog, jer je svojim necinjenjem onoga sto treba (kao sto sad cini, ali pitanje je da li ono sto treba, ali to je njegov izbor) dopustio da se to desi, pa iako nije vinovnik, po prirodi stvari nosi odgovornost, a nosice je i dalje u skladu sa vrsenjem svoje administratorske uloge.

Mixmaster je napisao(la):
Poručujem skorojevićima, da ono što su zamislili neće omesti ovaj fenomenalan sajt, jer njegovom visokom kvalitetu nisu doprineli ni u jednom trenutku. Naprotiv, trudili su se da ga unazade, ali srećom, njihov uticaj, kao i značaj, je veoma mali. Takav će zauvek ostati. :klonja1:
O ovoj direktnoj uvredi onih koji su izneli svoje misljenje - samo jednoj od nekoliko u nizu upucenih od istog clana foruma - nema potrebe ni govoriti.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Postovani pedja, tovje reci su toliko niske i bezobrazne da sam sa temperatuorom od 39, 5 morao da odgovrim.

pedjabg je napisao(la):
to sto su otisli odavde nije zasluga vlasnika onog sajta, vec administratora ovog, jer je svojim necinjenjem onoga sto treba (kao sto sad cini, ali pitanje je da li ono sto treba, ali to je njegov izbor) dopustio da se to desi, pa iako nije vinovnik, po prirodi stvari nosi odgovornost, a nosice je i dalje u skladu sa vrsenjem svoje administratorske uloge.

Da li ti znas gde sam ja bio kada je stvaran com? Da li znas da sam bio u bolnici i da sam se oporavljao od teske operacije i bolesti? Da li znas da nisam mogao ni ruku da pomerim a kamoli da napisem neki posti da reagujem na bilo koju akciju? Naravno da znas, jer sam ti o tome pricao, a ti sada menjas ono sto jeste, da bi stvarao ono sto nije. Kako sam bolestan, kada nisam mogao ni da pisem ni da govorim (da ne serem da nisam mogao ni da se krecem ni da jedem...), mogao da reagujem. Sram da te bude. Samo da me grip prodje, lepo ce mo da popricamo po forumu. Veoma lepo!
 

piroman

Senior member
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
179
Broj reagovanja
0
He he he,

Lucky pico radodajko, opet se vadis na masnosteniu, prejeo si se cvaraka pa su te klali da se smiris, ccc. Zali se na 39,5 stepeni, a ono cm. Svi bi lezali u krevetu i mudro cutali nakon takve doze :) :) :)

Nista na pm, sve javno da napises, jel bilo sa ili bez vazelin, ovog puta? No vratimo se temi, a to je cinjenica da Lucky laze da je bio bolestan i da je lezao nepokretan i potpuno sjeban u bolnici. To je sve gnusna laz, ja sam licno svedok, gledao sam smrada kako je musicario po Zemunu a slao fotomontaze na sajt kako umire u bonici. I bas kada je uspeo da obori sopstveni rekord i da izmusicari sabljarku na dunavskom keju kraj restorana Saran, Simpson zavrsi sajt i Lucky pica se vratio u Nis kao zdrav. Cak ima i gumeni oziljak koji rado pokazuje sirokim narodnim masama kako bi ih ubedio u istinitost operacije i post operativnih muka...

Pre bih prdnu nego sto bih ti poverovao za ovu laz o plazmaferezi, djubre jedno lazljivo. Posteni svet si poceo da pravis na budala, a budale na posten svet, skote, imas li ti mere, znas li ti gde je granica (da da, ona granica iz pitanja: gde su sahranjeni preziveli iz aviona koji se srusio na bugarko-madjarskoj granici) da bas ta granica, Lucky ludace...

Za kraj, Gamaruse, Zajkulo i ostali moderatori, ako mi neko slucajno obrise ovaj post, poslacu mu cokoladu - najlepse zelje od 100g postom :) Ajde picke da vas vidim?
 
Vrh Dno