Novo nezvanicno pravilo

Roda Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2007.
Poruke
80
Broj reagovanja
0
Molim moderatore da rade po pravilima koja su propisali. Ovo je sramota sta se radi, pogledajte sta je pedjabg pisao u oglasima. Ponizavajuce i za njega i za prodavca stapa i za ovaj sajt. Brisite ovo sa punim pravom ali nisam mogao da ocutim.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Dok ja ležim gripozu, ovde se nešto čudno dešava. ??? Potpuno sam zbunjen. Ne znam o čemu se ovde radi i šta je to obrisano, mada i nisam toliko znatiželjan. Bolje mi je da potražim neki mušičarski post, a ne ovo bla, bla, bla.
Imam jedan predlog za site crew. Izbacite ovu rubriku "O sajtu...". Nije mi jasno zbog čega je dozvoljeno da posetioci javno kritikuju sajt.  ??? Zar nisu dovoljne privatne poruke za to?
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
[/b]
Mixmaster je napisao(la):
Nije mi jasno zbog čega je dozvoljeno da posetioci javno kritikuju sajt.  ??? Zar nisu dovoljne privatne poruke za to?

O sajtu musicarenje.org
Svi komentari, pohvale, kritike i predlozi


Ko je pismen, i jos uz to ume da cita... sve bi mu bilo jasno. Miks, tebe taj grip basss udario, a? :smoke:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ma, koji će im potamophylax javne kritike, predlozi i ostale limnephylidae? To treba da dobijaju E-mailom, a ne da posetioci foruma čitaju svakojake anabolie!
Mušičarski forum se pretvorio u selective trout fishery. :puke:


P.S. Još me drma težak griposus radiatus.  :doh:
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
Ma, koji će im potamophylax javne kritike, predlozi i ostale limnephylidae?

Pa to pitaj njih, oni su tako odlucili... valjda radi boljeg sagledavanja nedostataka. Oni odlucili - mi poshtujemo.

Mixmaster je napisao(la):
To treba da dobijaju E-mailom, a ne da posetioci foruma čitaju svakojake anabolie!

Pa ko god hoce - moze i privatno... nije zabranjeno!

Mixmaster je napisao(la):
P.S. Još me drma težak griposus radiatus.  :doh:

p.s. vidi se.... gadna je stvar temperatura!
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Danas sam posle par dana ponovo uspeo da se ulogujem na sajt (crko XP pa sam radio reinstal). I onad pročitam imejl od jednog sada već bivšeg člana ovog sajta. Lepo je što ste počeli da primenjujete nova pravila, samo onaj na koga bi ona najstrože trebala da se primenjuju je i dalje pod staklenim zvonom i čuvan ko krava u Indiji. Čim neko nešto zine protiv njega biva obrisan ili čak banovan. :mad:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ne razmišljajući o kome se radi, pitam se zašto bi moderatori dozvolili da bilo ko "zeva protiv bilo kog člana foruma", kako kaže 100ka. Ovo nije sajt koji služi za zevanje, neprestano svađanje, četovanje početnika na forumu, beskonačne rasprave i lečenje kompleksa.
Ako bilo ko ima nešto protiv bilo kog člana, najbolje je da mu to poručuje privatnim porukama. Ako, pak, neko zna nešto o nekom članu foruma, što može da nanese zlo samom sajtu, opet bi trebalo da koristi poruku i to, kancelariji sajta, to jest moderatorima ili gazdi.
Tako su mene naučili vlasnik i moderatori ovog sajta. Ako nisam dobro razumeo, molim da me isprave, jer kao redovan posetioc, želim da ovo bude mušičarski forum, kao što mu i ime kaže, a ne mesto okršaja Ali-Babe i 40 razbojnika sa Aladinom, Imperije koja uzvraća udarac, Toma i Jerryja i ostalih fantazija.
Kada bi nam ti 100ko obznanio ko je taj bivši član i povlašteni član o kojima pišeš, možda bi mi došli do zaključka da je taj bivši bio beskoristan i smetao, a onaj za koga misliš da se nepravedno štiti, neki veoma koristan član, koji piše o mušičarenju i ima dobre namere.
Da vidimo nadimke, nemoj da ih kriješ. Please.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ne znam zašto voliš da izokrećeš ono što drugi ovde napišu ako ti se ne svidja ili ako si tu slučajno ti lično prozvan nisam napisao zeva nego zine. I nemoj da se praviš glup pošto nisi nimalo glup, a nemoj da misliš da smo mi ostali budale i da možeš da nas praviš budalama. A ako moderatori žele da pišu ko je banovan to je njihov izbor, ja to neću napisati dok ne dobijem saglasnost od tog banovanog člana.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Zašto misliš da na ovom mušičarskom forumu bilo ko pokušava bilo koga da napravi na budalu? Zašto misliš da neko ima razloga da se ovde pravi glup? Zbog čega proučavaš ponašanje bilo kog člana ovog foruma? Zar to nije posao moderatora? Odgovori mi, molim te, privatnom porukom.
Ja, za razliku od tvog malopređašnjeg mišljenja, mislim da na forumu koji posećuje veliki broj inteligentnih ljudi ne postoji mogućnost da se bilo ko "pravi glup" ili pravi ostale članove "na budale". To o čemu pišeš ne postoji i verujem da je nečiji pogrešan zaključak.
Ako ti, 100ko, misliš da se ja pravim glup i pravim tebe i tvoje drugare na budale, grdno grešiš.
Ovim odgovorom 100ki i ja sam prekršio pravila ovog foruma, ali tek pošto sam prozvan. Očekujem uklanjanje svih ovih budalaština, u skladu sa pravilnikom, koji sam oberučke prihvatio.
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
To o cemu je 100ka pisao nije samo njegov utisak i pogresan zakljucak, kako se zeli predstaviti. Uostalom, niz stvarnih desavanja to potvrdjuje i bolje da se ne insistira na dokazivanju pregledanjem postova unazad; ako Srbi lose pamte, memorijski mediji su konstanta. No potpuno je irelevantno raspravljati o tome, posto ocito i po svemu sudeci ne postoji nacin da se obuzda ono sto se u prethodnom postu okarakterisalo kao "pravi glup" ili "pravi ... "na budale "".
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
pedjabg je napisao(la):
No potpuno je irelevantno raspravljati o tome, posto ocito i po svemu sudeci ne postoji nacin da se obuzda ono sto se u prethodnom postu okarakterisalo kao "pravi glup" ili "pravi ... "na budale "".
Ne postoji možda način da se obuzda, ali svaki problem ima svoje rešenje. I "Gordijev čvor" je razvezan na drastičan način. Extremne situacije zahtevaju extremna rešenja. Ili će jedna strana popustiti (a zna se koja - ima i poslovica) ili će doći do drastičnog rešenja što meni izgleda kao najverovatniji ishod :(
 
Vrh Dno