novosti iz timocke krajine

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
POSTAVICI NAREDNIH DANA KOJU SLIKU.ALI DRAGI MOJI TEK SADA VIDIMO DA SU NAM REKE U JOS GOREM STANJU NO STO SMO OCEKIVALI,OVO NAM SADA DODJE KAO ZADNJI VOZ,NO NEKA NAM JE BOG UPOMOC.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Ajde, de,de....gore glavu....hitic za borbu...nema predaje  :)

http://www.youtube.com/watch?v=eBShN8qT4lk

Nema odmora dok traje obnova!!!!! :tbumb: :yeswink:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Pa dobar klip, kao kad naš kolega mušičar Borac u mlađim danima upadne u žurku.

Mada bi se, u kontekstu žurka muzičkih klipova, njemu više ovo svidelo:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aGoDEebJ_f4[/youtube]

Većima salmonidnih rečica u Srbiji je prepuštena samoj sebi, servirana krivolovcima na tacni, uz jedno lepo izvolte, često naglašenog u vidu tabli "Uhvati i Pusti revir za pastrmku".

Vode, nek vam je laka zemlja.



 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Bahus je napisao(la):
POSTAVICI NAREDNIH DANA KOJU SLIKU.ALI DRAGI MOJI TEK SADA VIDIMO DA SU NAM REKE U JOS GOREM STANJU NO STO SMO OCEKIVALI,OVO NAM SADA DODJE KAO ZADNJI VOZ,NO NEKA NAM JE BOG UPOMOC.

Gde su slike koje si obecao? U cemu je problem pa ovako tuzan ton?
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
elektro izlov,projekat,mrest crnorecke pastrmke.
 

Prilozi

  • izlovm12.jpg
    izlovm12.jpg
    136,8 KB · Pregleda: 368
  • izlovm13.jpg
    izlovm13.jpg
    118,5 KB · Pregleda: 373
  • izlovm14.jpg
    izlovm14.jpg
    187,6 KB · Pregleda: 351

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Uh ova prva pastrmka sto je lepa.... Nekako mi prefinjeno izgleda....
Ovakve su i Gradacke autohtone pastrmke zelene ako se ne varam....
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Jok vala Milane VB ovo ti je cista crnorecka pastrmka,kakve gradacke ono su mutanti koje nemaju veze sa ovom.genotip ove pastrmke je jedinstven u evropi imaje jos u reci zamni.One Gradcu su smesne ponasaju se na udici kao krpa za razliku od ove nase koja je kao vetar,svako koje uhvatio crnorecku 35 cm mogao je da uporedi sa onom iz gradca 50 cm. 
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Koliko cesto se hvataju tako lepe ribe i kakvo je realno stanje? Meni je inace lepa i zdrava pastrmka 30-35cm super riba kakvu nase manje reke zasluzuju. Sve preko 35cm mi deluju nekako neprirodno. Mislim ok je poneka veca ali to mi deluje kao da trkacki konji trce u skolskom dvoristu.
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Pa simsone ikreno receno veoma retko,moja najveca crnorecka do sada je bila 43cm a najcesce koje se mogu uloviti su one ispod mere 20 do 25 cm do prosle godine sam vodio dnevnik,tako da imam neke podatke kao i onih musicara koji su tog dana bili samnom.
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
627
Broj reagovanja
102
simpson H je napisao(la):
Meni je inace lepa i zdrava pastrmka 30-35cm super riba kakvu nase manje reke zasluzuju.
Sa ovim se 100% slazem. Bio bih presrecan da su takve ribe redovan ulov na nasim manjim rekama. Fina zabava, a i dovoljan podsticaj da se nadas da ces povremeno ubosti neku 40+.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Nema ništa od toga dok caruje krivolov, sve ovo trenutno važi al kad smanjiš za 10 cm: redovan ulov je riba od 20-25 cm, povremeno se nadaš da ćeš ubosti 30+ cm.
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
627
Broj reagovanja
102
Goci je napisao(la):
Nema ništa od toga dok caruje krivolov, sve ovo trenutno važi al kad smanjiš za 10 cm: redovan ulov je riba od 20-25 cm, povremeno se nadaš da ćeš ubosti 30+ cm.
Pa tako nekako, a sa ribolovackog aspekta tih 10cm predstavlja bas veliku razliku.  :blush:
 
Vrh Dno