Odrzavanje kombnezona

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Onda te usralo.  :D par drugara se zalilo na njega. Imas na orgu negde post gde sam pre par godina pisao i pitao za njega jer mi je trebao zamenski komb za Simms koji cu da derem s proleca. Par drugara se javilo i reklo da je kurac. E sad nisam zeleo da dajem 250-300 e da bih proveravao njihove tvrdnje.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
vlajkoni je napisao(la):
A jel ga imas Maricu pa to znas?
Posto ga ja trosim vec par godina zivo me zanima sta ne valja na njemu?
Ajd pa da ga bacim odma.
I nemoj da bacas jesi lud.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
vlajkoni je napisao(la):
A jel ga imas Maricu pa to znas?
Posto ga ja trosim vec par godina zivo me zanima sta ne valja na njemu?
Ajd pa da ga bacim odma.
Pa nije simms [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Oholi nosio sam Vision pantalone model Extreme. I sad da mogu da ga nadjem uzeo bih ga bez problema iako nije Simms jer su extra. Naravno losije od Simms G3 pantalona ali uzeo bih :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Inace citajuci strane forume kad sam  razmisljao da uzmem Kuru vecina tj 70% je bilo pre za Vision Ikon nego Kuru. Iako je ovaj njegov naslednik.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.709
Broj reagovanja
1.016
Lokacija
Svilajnac
To da je vaders bez konca zaista zvuči odlično jer koliko sam ukapirao svi imaju problem što se materijal razvuče gde je šiven i rupa se poveća dok je mokar a kada je zalepljen tih problema ne bi trebalo da bude ako to stvarno može da se zalepi trajno. Nisam bio lenj pa sam išao da slikam moj vaders. Prva slika je mesto gde mislim da rupa pusta na traku koja je zalepljena unutra i vidi se da su konci malo razvučeni iako je duplo šiveno
ee9b3072152b9cc46458c82bf5650393.jpg

Druga slika je na svim ostalim mestima i to je u redu kako treba da bude
5ff01d63f70b99a10565c0920721f2a4.jpg

Razlika se jasno vidi.
Prvi bih kupio neki slepljeni samo ako to ne pije vodu na duže staze jer su očigledno svi šiveni osuđeni sa timerom i to mora kad tad da se desi pazio ne pazio. Čudi me da je Kura jeftinija od Gillie, našao sam na YT video gde pokazuju rupu gde se odlepilo mada to ništa ne znači. Hogman se reklamira kao duplo se lepi to uliva poverenje mada se i Big Mek obrok reklamira kao zdrav... Orvis je patentirao lepljenje i taj patent prodaje drugima to kao govori da možda to vredi ali opet dosta njih kukaju na Orvis i Patagoniu... Teško je biti pametan. Jel ima ili je imao još neko na duže staze lepljen tj bez šavova vaders da čujemo iskustva?
 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
https://www.youtube.com/watch?v=JKiwLZSXVTk

Preporucujem citanje svih komentara ispod!!!
 

TMF #4

Senior member
Učlanjen(a)
21.01.2020.
Poruke
193
Broj reagovanja
231
Održavanje...
Posle ribolova na ofinger...ali u maksimalno opruženom stanju...
...i do narednog ribolova stoji tako...
Ja to radim tako. Treba visine ali imam specijalni odeljak
 
Vrh Dno