Odrzavanje kombnezona

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Da li se nekom desilo da mu se odlepi filc sa cizama kombinezona i ako jeste kako je to resio. A mogu i ovako da postavim pitanje, da li je neko naknadno lepio filc na cizme, gde, kako, cime, gde je nabavio filc??? :bye:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Evo da vidis sta su mangupska posla ahhahaahah

Nosio ja vise puta ne lepljenje ranije i menjao majstore jer s njednim nisam bio zadovoljan a evo u cemu je stvar.

Odnesem cokule i kazem odlepio mi se flis, da ga zalepe i naglasim kako nisam bio zadovoljan sa prethodnim obucarom.

To je moglo da ide u nedogled i da promenim sve obucare grada Nisa ali bi sve isto bilo da mi prijatelj cuvsi moj problem nije otkrio tajnu.

Naime, ajd da kazem obucari znaju kako da rese to ali jbg ne urade kako treba da bi se kupac opet vratio ali i kupac nije dovoljno upucen pa kad kaze obucaru zalepi, on i zalepi.

A SAD KAKO TREBA:

ODES OBUCARU I KAZES I NAGLSIS 3X GLASNO DA TE DOBRO CUJE "hocu da na filc zelpite parce GUME i da ga prosijete (najbolje u dva reda okolo) i da onda zalepite GUMU na GUMU"

E kad vam tako uradi onda to niko vise ne odlepi.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Jesi djavo, sve znas
A ako kupim kombinezon na cijim cizmama nema filc, gde njega da kupim? :doh:
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Zato sam te i pitao...  :D
U petak resavam to pitanje pa sad prikupljam informacije za najbolju odluku
Znas ti gde djavo krije sesir samo neces da kazes
 

HITNA

Senior member
Učlanjen(a)
04.12.2005.
Poruke
166
Broj reagovanja
0
Ima li ko iskustva sa ovim proizvodima .....jutros mi stigli  :lol:

https://webshop.activefishing.at/bekleidung/pflegeprodukte-3/nikwax-tech-wash.html

https://webshop.activefishing.at/bekleidung/pflegeprodukte-3/nikwax-tx-direct-wash-in.html

 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
Presadovoljan sam njima. Prosle godine sam oprao jaknu i kombinezon ovim Tech Wash a posle impregnirao TX.Direct sprejem, i sve sluzilo besprekorno cele godine.  A sudeci po tome sto kombinezon odlicno jos uvek odbija vodu, nemam potrebu da ih opet impregniram za sledecu godinu.

Ovaj TX.Direct mi izgleda da je za impregnaciju u toku pranja. To nisam probao jer neki ne preporucuju takvo impregniranje, zato sto se tim nacinom zatvaraju pore i oslabljuje samo disanje membrane. Probaj da nabavis TX.direct sprej.
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
nespetro je napisao(la):
Presadovoljan sam njima. Prosle godine sam oprao jaknu i kombinezon ovim Tech Wash a posle impregnirao TX.Direct sprejem, i sve sluzilo besprekorno cele godine.  A sudeci po tome sto kombinezon odlicno jos uvek odbija vodu, nemam potrebu da ih opet impregniram za sledecu godinu.

Ovaj TX.Direct mi izgleda da je za impregnaciju u toku pranja. To nisam probao jer neki ne preporucuju takvo impregniranje, zato sto se tim nacinom zatvaraju pore i oslabljuje samo disanje membrane. Probaj da nabavis i TX.direct sprej.
 

zarkotekica

Junior member
Učlanjen(a)
11.09.2013.
Poruke
52
Broj reagovanja
0
pitanje za djoleta kako da zalepim neoprensku carapu ima rupicu
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.151
Broj reagovanja
129
Lokacija
Kruševac
Mogu ja, imam iskustva. Nadjes rupu i obelezis. Uzmes jedan od ova tri lepka, Stormsure, Bison LIQUID RUBBER ili Henkel Moment Total, i natopis mesto ispustanja. Preporucio bih ti prva dva. Mnogo su bolji od treceg
https://www.youtube.com/watch?v=xtlvESvlIwU
.
 
Vrh Dno