Oholi's flytying corner

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.699
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Ova baš ekstra izgleda, bravo (y)
Ja sam iskoristio termoskupljajući bužir koji sam dodao na krajeve ovih pinceta za držanje pera i čini mi se da manje ispada.
6C65BD3A-97A6-4720-B71B-0B1138DF1110.jpeg
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Ova baš ekstra izgleda, bravo (y)
Ja sam iskoristio termoskupljajući bužir koji sam dodao na krajeve ovih pinceta za držanje pera i čini mi se da manje ispada.
Pogledajte prilog 81995
Hvala ti. Izvini sto kasnim sa odgovorom....isto sam uradio... Znam za foru sa buzirom godinama. Al sam toliko lenj da nije zdravo... Tek sam pre sedam dana to uradio i odmorio se...

Evo i novog videa...

 

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
236
Broj reagovanja
294
Lokacija
Ključ, BiH
pratis trend ....ove suptilne vene mi se svidjaju :) zato sto sad rade
 

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
236
Broj reagovanja
294
Lokacija
Ključ, BiH
imam par drugara koje sam navuko na musicarenje u koroni....i ovih dana mi samo traze da je prosarano sa uv lametom ili flashbackom kazu da razbise na to po ribniku i sanici e sad jel to njihovo ubjedjenje al u glavnom ide
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
A na to mislis. Mislio sam da ti se dopada ovo kao plavo porebravanje... To sa flesom itekako radi... Zadnjih verovatno 4-5god dodajem to na dobar deo nimfi. Nekad samo kao pokrov a nekad preko celog tela. Pogotovu po suncu radi. 🍻
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.699
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Sjajan mrav i dugotrajan za razliku od cdc krila koje sve manje koristim zato što mi smeta nakon ulova da perem i sušim u amadou koji inače na kraju postane i sam vlažan i onda sam u lošoj poziciji. Ovo je jedno odlično rešenje.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
@TMc hvala puno. Sto se cdca tice. Nije toliko zahtevan dok god imas 3iste muve.. Ako je jedna moze da se zasiti vode... I stvarno treba onda neka mazalica....al to je jako retka situacija obicno kad je kisa ceo dan....

Imas par fora za cdc... Ono sto ja koristim je papirna maramica/toalet papir.... To uvek valja imati pri sebi 🤣🤣🤣

Kad upecam ribu i vratim je.... Muvu kratko prstima protrljam ispod vide da skinem sluz.... Uzmem papir bas jako stiskam muvu izmedju papira... Da upije... Videces muva postane pufnasta nakon dve sekunde. Par laznih zabacaja i ko nova je.... Duze traje pisanje i citanje o tome nego cela procedura
 
Vrh Dno