Oncorhynchus mykiss, kalifornijska pastrmka

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Goci je napisao(la):
simpson H je napisao(la):
Ej bre zamisli situaciju, nas je svake godine sve manje i manje a isto se desava i sa rekama. Ima li logike? Gde nestade tolika voda?
Nizak standard, nema se para za bavarsko pivo, pa pijemo vodu. Valjda je to, bem li ga...  :)
Gocija za PECEDNIKA :tbumb:
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
637
Broj reagovanja
19
E dosta se doticemo Rzava, i mene interesira (HR) diskusija oko njega pa sam otvorio novu temu u Eklogiji :
http://www.musicarenje.org/index.php?topic=1981.0

O ovim pastrmkama i prici o poribljavanju mozemo nastaviti na temi o "Za Mixa i Pedju" jer je tema upavao ovo oo cemu pricamo ovde (ako se nekom ne svidi naslov neka se buni 8)  ):
http://www.musicarenje.org/index.php?topic=1175.0

Ako mogu moderatori da prebace postove koju su odlutali u tu temu, pa da tamo pisemo, ova tema me ogranichava u pisanju, a koliko vidim i ostale.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Prošlog vikenda sam zakucao bar 200 kalifornijskih pastrmki prosečne težine oko 1 kg, na mušičarskom reviru "Vrelo" u Perućcu. Među normalnim kalifama, našlo se i dvadesetak zlatnih. Odlična zabava dok hidroelektrana talasa Drinu.
 

Prilozi

  • Golden Rainbow Trout And Mixmaster.jpg
    Golden Rainbow Trout And Mixmaster.jpg
    28,3 KB · Pregleda: 236

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.094
Broj reagovanja
895
25 x 3 to ti je 75želja koliko si ih zaželio mix?
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
Prošlog vikenda sam zakucao bar 200 kalifornijskih pastrmki prosečne težine oko 1 kg, na mušičarskom reviru "Vrelo" u Perućcu. Među normalnim kalifama, našlo se i dvadesetak zlatnih. Odlična zabava dok hidroelektrana talasa Drinu.

Koji si ti car mislim da si jedini koji je ugazio u vrelo da peca!  :D
 
Vrh Dno