OPEN GRADAC 2018

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Stani Sale oet brkas loncice. Ja nastupam za No1. Ekod organizuje Open Gradac. Sta tu nije jasno. Procitaj temu lepo i sa razumevanjem od pocetka. Gde sam ja uopste bilo sta pisao na ovu temu  do sinoc i objave sa peharom :) ako nadjes castim te 3 piva ako ne nadjes ti meni dodjes vops.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
Pa Tiosave kako da ti objasnim covece da ja sa nekim stvarima nemam nista. Da li ne zelis da shvatis ili ne razumes ( da ne kazem nesto drugo) nemam pojma.
Najvaznije je da je bilo dobro zezanje a sad pehar je uvek dobro dosao ;)
I uvek je bolje gledati pink nego izgledati kao oni sa Pinka ;)


Evo lepo objasnis mi sta si trazio na temi JPK Gradac 2018 kad sa organizaciom istog nisi imao apsolutno nista??? [emoji848]

Ajde da vidimo kako si sad odjednom neobavesten i nevin ko francuska sobarica...


Sent from my iPad using Tapatalk
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.154
Broj reagovanja
134
Lokacija
Kruševac
Što neko ne objavi zvanicne rezultate takmičenja, kako u ekipnoj tako i u pojedinačnoj konkurenciji?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Tebi je pocasni clanu Ekoda bilo upuceno pitanje sta se desilo na relaciji Ekod- Tiosav, Vlada -Savez pa je oduzet Jpk Ekodu ?? Pri cemu sam ja ostecen kao clan No1 koji je trebao da ucestvuje. Pa ti si bio vise upoznat sa celom situacijom a ne ja. Ti si gospodin Posasni ;) ne ja.
Ocigledno neke stvari ne mozes da prevazidjes. Dzabe sam ja gubio reci. Okreni se sebi i pecaj.
I nemoj kvariti temu pomoslice neko iz izjava da si isfrustriran sto nisi ucestvovao na Openu.
Svako dobro momci a ja cu se javiti kad bude neki lepi ulov ili peharcic ;)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
oholi je napisao(la):
Opaaa "Aki nisi prijavio da si naucio novu rec" [emoji3]

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk




Pošto nisi alfa mužjak a voliš ženske poslove (pranje sudova) bi li hteo da mi izribaš oklagiju
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
Tebi je pocasni clanu Ekoda bilo upuceno pitanje sta se desilo na relaciji Ekod- Tiosav, Vlada -Savez pa je oduzet Jpk Ekodu ?? Pri cemu sam ja ostecen kao clan No1 koji je trebao da ucestvuje. Pa ti si bio vise upoznat sa celom situacijom a ne ja. Ti si gospodin Posasni ;) ne ja.
Ocigledno neke stvari ne mozes da prevazidjes. Dzabe sam ja gubio reci. Okreni se sebi i pecaj.
I nemoj kvariti temu pomoslice neko iz izjava da si isfrustriran sto nisi ucestvovao na Openu.
Svako dobro momci a ja cu se javiti kad bude neki lepi ulov ili peharcic ;)

Opet spin, ja sam ti postavio pitanje jer si konstatovao da ja nemam sta da pisem na temi Open Gradac jer nisam ucestvovao.

Pa samo da napravimo paralelu kako to da je nekad je ok pisati na temi sa kojom nemas veze a nekad nije ok!

I ja sam ostecena strana sto se tice Open-a, bez ijednog osnova mi je zabranjeno ucesce!!!






Sent from my iPad using Tapatalk
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
maric je napisao(la):
Stani Sale oet brkas loncice. Ja nastupam za No1. Ekod organizuje Open Gradac. Sta tu nije jasno. Procitaj temu lepo i sa razumevanjem od pocetka. Gde sam ja uopste bilo sta pisao na ovu temu  do sinoc i objave sa peharom :) ako nadjes castim te 3 piva ako ne nadjes ti meni dodjes vops.
Imas pivo u svakom slucaju... ja sam mislio na temu JPK. Tamo su se pojavili neki ucesnici koji su zastupali neke opcije.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
sasats je napisao(la):
kako sad nemas nista? U temi open gradac prema pisanju sam stekao utisak da ti i pera zastupate udruzenje gradac ovde na forumu? Sad kad je tihi dobio pedalu onda se ne pitate i opet smo svi drugari?

Ne razumem šta ti pišeš? I kakve to sve veze ima sa tobom?
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Apsolutno nista nemam ni sa vasim problemom  niti imam neke koristi. Kao sto i baki nema  ;) jednostavno mi je zanimljivo pa citam i pitam. Kao rijaliti na pinku pa kada gledaoci postavljaju pitanja....  :D
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
sasats je napisao(la):
Apsolutno nista nemam ni sa vasim problemom  niti imam neke koristi. Kao sto i baki nema  ;) jednostavno mi je zanimljivo pa citam i pitam. Kao rijaliti na pinku pa kada gledaoci postavljaju pitanja....  :D

Pa onda kaži da voliš da podjebavaš da znaju i ostali,ja već znam.Da ne misli neko da si i ovde ozbiljan kao što si  na Moravi .
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.182
Lokacija
Čačak
Baki-Pa je napisao(la):
Pošto nisi alfa mužjak a voliš ženske poslove (pranje sudova) bi li hteo da mi izribaš oklagiju
Sa vama pozadincima nemam nista... to sto tebe ni rodjena zena nece pa se okreces muskom polu mene u to ne mesaj.... ako.hoces poslacu ti lutku na naduvavanje da bar znas gde meces oklagiju [emoji3]


Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Ma znaju mene svi dobro.  ::) da sam uvek za zajebanciju  :yeswink: samo sam ozbiljan kad odem na pecanje
Da se razumemo...da su svi na nivou sto bi se reklo i dasu ozbiljni, i ja bi bio ili se ne bi ni javljao
 
Vrh Dno